Nowa platforma DTH - Telekom Serbia i SES

Nowości ze świata TV SAT oraz mediów. Forum TV-SAT.
sat_tv_news
nowy
nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2018, 12:49
Tuner: Cyfrowy Polsat
Antena: Inverto 90 cm
Konwerter: Inverto quad PREMIUM
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Nowa platforma DTH - Telekom Serbia i SES

#1

Post autor: sat_tv_news » 19 lis 2018, 15:19

Spółka SES poinformowała, że Telekom Serbia podpisał wieloletnią umowę na świadczenie usług za pośrednictwem satelity ASTRA zlokalizowanego na pozycji 23.5°E, operowanego przez SES. Umowa obejmuje kilka transponderów dzierżawionych przez Telekom Serbia w celu uruchomienia nowej platformy telewizji satelitarnej. Nowa platforma rozpocznie nadawanie jednocześnie we wszystkich trzech krajach (Serbia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina) w połowie grudnia.

Telekom Serbia, w ramach nowej usługi płatnej telewizji, będzie nadawać ponad 150 kanałów, w tym 30 w technologii High Definition (HD). Na platformie będą również dostępne wszystkie kanały serbskiej telewizji publicznej, co zapewni widzom pełny wybór treści. Dodatkowe kanały będą oferowane również w paśmie niekodowanym FTA.

Dodatkowo użytkownicy nowej platformy będą korzystać z nowoczesnych rozwiązań technicznych. Do odbioru usługi Telekom Serbia wybrał dekodery niewymagające karty. Widzowie uzyskają również ułatwiony dostęp do platformy dzięki małym antenom o średnicy 60 cm.ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości TV SAT i Medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości