Pełno używanego ale sprawnego sprzętu

Na tym forum możesz umieszczać oferty kupna i sprzedaży
Awatar użytkownika
Jalocha
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1824
Rejestracja: 17 lut 2009, 17:29
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 31 razy
Dostał Podziękowań: 55 razy
Kontakt:

Pełno używanego ale sprawnego sprzętu

#1

Post autor: Jalocha » 19 sty 2019, 12:41

Cześć wszystkim po dłuższej nieobecności!

Brak czasu i motywacji spowodował, że zalega mi sporo ciekawego sprzętu. Mogę go nawet oddać za koszt przesyłki pod warunkiem, że ktoś podejmie się instalacji w jakimś sensownym miejscu (sprzyjające tropo, pełny horyzont) i będzie udostępniał sygnał mi i sobie w internecie.
Kto śledził moje posty w przeszłości powinien kojarzyć na czym polega sterowanie pilotem i tunerem przez slingboxa.
https://www.satclub.pl/viewtopic.php?f=282&t=11469

Mam przerobioną obrotnicę satelitarną, która może służyć za rotor do tv naziemnej (+/- 70 stopni) i którą można sterować tunerem satelitarnym (mam goldena 9060). Mam tuner radiowy denon tu580rd, sligboxa pro, nettopa, tuner usb do telewizji analogowej (ale to akurat już się nie przyda bo Ukraina i Rosja odchodzą od tematu 4ever), tuner grundig do dvb-t co pokazuje sygnał w db i antenę ubiquity do neta 5ghz.

Wszystko już było gotowe do wysłania do Chile, gdzie są super warunki do esów radiowych i telewizyjnych oraz do oceanicznej propagacji. Niestety ku mojemu zmartwieniu tamtejszy dxer rozmyślił się z oferty. A szkoda, bo byłem nawet skłonny wydać 400zł na przesyłkę aby zdalnie korzystać z tych analogowych uroków, odchodzących do lamusa w naszym regionie.


Todo es mentira en este mundo... todo es mentira la verdad...

Famaval 110cm (old) (5E+7E+10E)
Famaval 110cm (new) (9E+13E+16E+19.2E+23,5E)
Corab 90cm (39E+42E)
Corab 90cm (33E+28.5E)
Openbox S2 Mini HD, Lunix 4K

E-sporadic: dipol 1-elem. R1/R2/E2/E3/E4
UKF: Wittenberg 5-elem. + Sony ST-370S

toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Pełno używanego ale sprawnego sprzętu

#2

Post autor: toroidal68 » 19 sty 2019, 13:36

Moze nie na temat ale cos chcialem napisac :bow:
No ja swoj Slingbox500 HD uzywam wlasnie do tego.Odbieram pozycje z sat.z Skandynawi ktore nie sa dostepne w Polsce.A w moim przypadku jak najbardziej,bo mieszkam po czesci w centralnej Polsce.
Teraz bede probowac polaczyc sie z kuzynem ktory mieszka w Kanadzie i posiada takze Slingboxa i to bedzie na zasadzie wymiany.
Jesli to sie uda zrobic wysle screny z wszystkich pozycji odbieralnych z Kanady.
Jesli ktos posiada taki zestaw to zapewne wie ze to jest wykonalne i dziala znakomicie.



Awatar użytkownika
Jalocha
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1824
Rejestracja: 17 lut 2009, 17:29
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 31 razy
Dostał Podziękowań: 55 razy
Kontakt:

Pełno używanego ale sprawnego sprzętu

#3

Post autor: Jalocha » 19 sty 2019, 14:05

Właśnie kompletuję zestaw Slingbox Pro HD i Vitaminę żeby wysłać do Argentyny i mieć sygnał z 4 satelit. Więc jak najbardziej wszystkim polecam ten sprzęt.


Todo es mentira en este mundo... todo es mentira la verdad...

Famaval 110cm (old) (5E+7E+10E)
Famaval 110cm (new) (9E+13E+16E+19.2E+23,5E)
Corab 90cm (39E+42E)
Corab 90cm (33E+28.5E)
Openbox S2 Mini HD, Lunix 4K

E-sporadic: dipol 1-elem. R1/R2/E2/E3/E4
UKF: Wittenberg 5-elem. + Sony ST-370S

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości