IP BoX 910 HD

Wszystko na temat odbiorników marki AB IPBox
Awatar użytkownika
Humi9
Ekspert
Ekspert
Posty: 2742
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:21
Tuner: Octagon SF 8008 4K
Antena: 1,60 Mabo
Konwerter: Ivacom
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 33 razy

IP BoX 910 HD

#1

Post autor: Humi9 » 14 lut 2009, 19:13

nie będę się rozpisywał o możliwościach tego tunera,gdyż naprawdę potrafi dużo a co najważniejsze że ma bardzo czułą głowicę,nie przetestowałem jeszcze wszystkiego,mam go dopiero od wczoraj ale jest naprawdę dobrym produktem,stosunkowo nie za drogim bo kosztuje 1200zł więc cena nie jest wygórowana moim zdaniem,oczywiście tak jak jak napisał mu zacny przedmówca,kto zna Linux ,zna swój.

Wyświetlacz jest jasno błękitny nie rażący,na którym pojawia się informacja o danym kanale z zaznaczeniem np.HD

ObrazekObrazek

Pilot,dobrze wykonany,przyciski funkcyjne w dobrych miejscach,ogólnie jest Ok.

Obrazek

Menu,nie stwarza wo gulę problemu gdyż jest w wielu wersjach językowych w tym po Polsku, układ linijek i pod linijek jest tak napisany by był prosty i czytelny dla każdego użytkownika

Obrazek

EPG,bardzo mocno rozbudowane jest zachowana Polska Trzcionka,na której pojawiają się litery takie jak: ś,ć,ó,ż,ź,sz,cz,ę,ą. itd. więc użytkownik nie musi się domyślać co oznaczają krzaczki jak to się zdarza w innych tunerach np.moim Dreamboxie.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

kontrola rodzicielska jest pod hasłem 0000

ObrazekObrazek

Radio, ma swoje logo.

Obrazek

Instalacja skanowanie satelit i wyszukiwanie serwisów,bardzo proste.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek[/img]ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

a tak wygląda środek w którym jest miejsce przygotowane do instalacji HDD

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



cadet111
nowy
nowy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2011, 9:34
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 0

IP BoX 910 HD

#2

Post autor: cadet111 » 23 gru 2012, 19:39

He, kiedyś miałem, były małe problemy, ale jeśli chodzi o jakość obrazu to była bardzo dobra



ODPOWIEDZ

Wróć do „AB IPBox”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości