Ferguson Ariva 250Combo.

Wszystko na temat odbiorników marki Ferguson
Awatar użytkownika
inz.Antenowicz
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 581
Rejestracja: 21 lip 2010, 17:26
Tuner: DM7020HD/VU+Duo2
Antena: T90/E85/Triax110
Konwerter: Inverto Black Ultra / Best HQRF202
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 64 razy
Dostał Podziękowań: 34 razy

Ferguson Ariva 250Combo.

#41

Post autor: inz.Antenowicz » 27 lut 2014, 23:04

Witam! Jeżeli mogę dodac swoje piec groszy do tego tematu, to bardzo chętnie. :smile1:

Jestem również posiadaczem Ferguson 252 Combo. Mogę powiedzieć, ze cena około 350zl jest w pełni adekwatna do jakości a raczej na wyrost. Dekoder, na to co potrafi, jest naprawdę bardzo tani. Ja wgrałem sobie alternatywne oprogramowanie przez RS-232 i tunerek chodzi jak malina, zadnych specjalnych zwiech. Karty CP i Cyfry+ przetestowane a cardsplitter Clone+ chodzi bez problemu nawet z karta Polsatu w module w slocie CI. W jednym z niemieckich testow czytałem, ze Ferdki nadaja się swietnie do kilku kart kart roznych platform płatnej tv. Te dekodery stoja czesto w zachodnieuropejskich supermarketach. To wielki komplement dla naszej rodzimej techniki. Bo Polskie, dobre i tanie! A to klucz do sukcesu! Komplement dla chlopakow z Kosciana! :thumbsup:

Ferguson 252 Combo z tunerem DVB-T2 może się swietnie spisac we wschodniej Polsce np. Lublinie, gdzie odebrać można ukraińskie MUXy naziemnej telewizji. :cap:


multifeed: Wavefrontier T90
konwerter: Inverto Black Ultra / Best Germany HD3D / Invacom QDH-031
diseqc: emp-centauri 16/1+1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ferguson”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości