Konfiguracja tunera DVB-T

Tematy dotyczące instalacji, sprzętu oraz odbioru telewizji analogowej z nadajników Polskich i zagranicznych, znajdujących się w naszym zasięgu. Telewizja naziemna FORUM.
maxiu
nowy
nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2017, 22:04
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Konfiguracja tunera DVB-T

#1

Post autor: maxiu » 29 lip 2017, 22:11

Witam, mam problem z konfiguracją takiego cuda: http://www.cabletech.pl/pl/16626-tuner- ... -cabletech znalazłem to wczoraj w szufladzie i nie mam żadnego oprogramowania/instrukcji. Windows zdaje się poradził sobie z dobraniem sterowników jednak żadnym programem nie umiem nic odebrać. Mam telewizję od lokalnego dostawcy kablówki i niestety nie ma on na swojej stronie żadnych parametrów, jedyne co udało mi się znaleźć pochodzi z mojego telewizora, który sam sobie wszystko znalazł i dopasował i parametry jakie pokazuje to:
częstotliwość 386000KHz
modulacja 256 QAM
szybkość transmisji symboli: 6900KS/s
Na w/w stronie podane jest, że tuner wspiera modulacje 16/64 QAM, czyli z kablówki sobie nie pooglądam i musiałbym kupić jakąś antene?



Awatar użytkownika
pkpk
DX-er
DX-er
Posty: 5008
Rejestracja: 22 maja 2010, 17:12
Lokalizacja: 19.4E 51.4N
Podziękował: 508 razy
Dostał Podziękowań: 526 razy

Konfiguracja tunera DVB-T

#2

Post autor: pkpk » 30 lip 2017, 6:40

Wypróbuj program Total Media 3.5. Przy instalacji wyszukuje programy. Może cos znajdzie w kablówce, jak nie to zostaje antena .
http://arcsoft-totalmedia.informer.com/


Laminas 120cm, 110cm, Octagon SF8008, GTMedia GT Combo

maxiu
nowy
nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2017, 22:04
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Konfiguracja tunera DVB-T

#3

Post autor: maxiu » 31 lip 2017, 12:24

Próbowałem tym programem też (obok VLC i PotPlayer) i niestety nic nie znajduje. W takim razie będę musiał się zadowolić telewizją tylko w salonie.
Dzięki.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Tv naziemna/FAQ/DX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości