Pilot uniwersalny ONE FOR ALL

Telewizory, kina domowe, DVD, Blu ray, nowe technologie
Awatar użytkownika
Roger
Admin
Admin
Posty: 1966
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:12
Tuner: nBox
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 173 razy
Dostał Podziękowań: 47 razy
Kontakt:

Pilot uniwersalny ONE FOR ALL

#1

Post autor: Roger » 01 lis 2015, 18:22

Jako, że moja próba reanimacji pilota od amplitunera nie powiodła się sukcesem (przestaly dzialac najwazniejsze przyciski) postanowiłem Kupic pilot uniwersalny, wybór padł na ,,ONE FOR ALL URC-7140,, . Pilocik fajny, udalo się nawiązać połączenie z amplitunerem i tv za sprawą automatycznego szukania urzadzenia. Pilot posiada fajną funkcję właczania i wylaczania dwoch, a nawet trzech urządzeń na raz przytrzymując przycisk na pilocie przez 3 sekundy tzw. Combi Control, mega fajna i przydatna opcja.
Niestety to by bylo na tyle sukcesów, pilot nie potrafi znalezc nboxa, przezyje to jakos bo przyzwyczailem sie i tak do pilota oryginalnego, aczkolwiek po polaczeniu z amplitunerem zaden przycik nie ma przypisanej opcji przelaczenia ampi na tryb ,,TUNER,, (czyli radio), wszystkie inne urzadzenia sa przypisane na przyciskach numerycznych jak dvd/aux/tv itd.
Instrukcja jest dosyc uboga, ma ktoś moze taki lub podobny pilot i wie czy idzie ręcznie poustawiac wlasne przyciski dla róznych opcji dla danego urzadzenia?
Moze jest w necie jakas bardziej szczegolowa instrukcja?

Bede wdzieczny za wszelkie informacje :smile1:



Awatar użytkownika
vlad1997
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 594
Rejestracja: 16 wrz 2010, 22:21
Tuner: HDBOX9105+E2
Antena: td64
Konwerter: inverto
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 42 razy

Pilot uniwersalny ONE FOR ALL

#2

Post autor: vlad1997 » 03 lis 2015, 23:06

Ja używam Venus programowany z kompa po irdzie .Obsługuje do 4 urządzeń.


sprzęt jaki wpadnie do testów co jakiś czas inny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt audio-video”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości