Pomoc w wyborze tv

Telewizory, kina domowe, DVD, Blu ray, nowe technologie
Awatar użytkownika
Fotodetektor
Ekspert
Ekspert
Posty: 2069
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:13
Tuner: Ultimo 4k
Antena: Televes Q90AL
Konwerter: Unicable II Inverto 32UL40
Podziękował: 184 razy
Dostał Podziękowań: 87 razy

Pomoc w wyborze tv

#11

Post autor: Fotodetektor » 04 maja 2014, 9:44

sasetek pisze:Witam @Roger Samsung UE46F6320 bardzo ładnie działa siostra moja ma tego telewizorka, funkcje to jest trochę przerost formy nad treścią.
Telewizory co są teraz produkowane to dla mnie osobiście plazma, prawidłowe wyświetlanie kolorów czarny to jest czarny a nie odcień szarości.
pozdrawiam sasetek

A nie mówiłem. Dlatego ja kupiłem plazemke ;)
Znaczy się 51".


VU+ ULTIMO 4K
VU+ SOLO 2 BH
Mabo 150, Diora 90, Gosat 150
Andrew 100 laminat
Televes Q90AL

zack
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Pomoc w wyborze tv

#12

Post autor: zack » 06 lis 2015, 6:24

Ja również zastanawiam się nad zakupem nowego sprzętu.Nie będę zakładał tematu w innym dziale bo nie ma to sensu tak więc pytam się tutaj. Co tak do 3000 zł moglibyście mi polecić?
Mam obecnie na oku te dwa telewizory
euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-48cx400e.bhtml - ten Panasonic 4k

Jeszcze znajomy polecał mi ten model:
euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue48ju6440.bhtml

Dodam,.że chciałbym kupić w sklepie rtv Euro agd z uwagi na możliwość wzięcia rat.
Wielkość jaka by mi najbardziej odpowiadała to 48-50 cali.Co polecacie?
Ostatnio zmieniony 10 lis 2015, 8:43 przez zack, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
jacky-x
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 914
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:03
Lokalizacja: Duchowa stolica śl.
Podziękował: 39 razy
Dostał Podziękowań: 60 razy
Kontakt:

Pomoc w wyborze tv

#13

Post autor: jacky-x » 06 lis 2015, 9:16

@zack
Napisz może kilka słów co oczekujesz od telewizora i czy niezbędne jest to 4K UHD bo nie zawsze to dobry wybór. Pozdr


http://jackysat.atspace.com/
SAT - Ariva 250HD combo / Emme Esse ASC 125 - DG 380 (90E-58W)/ Inverto Black Ultra /
NAZIEMNA - Logarytmiczna
FM - Televes FM circular 1201

big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Pomoc w wyborze tv

#14

Post autor: big-apple » 21 lis 2015, 12:01

zack pisze:Ja również zastanawiam się nad zakupem nowego sprzętu.Nie będę zakładał tematu w innym dziale bo nie ma to sensu tak więc pytam się tutaj. Co tak do 3000 zł moglibyście mi polecić?
Mam obecnie na oku te dwa telewizory
euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-48cx400e.bhtml - ten Panasonic 4k

Jeszcze znajomy polecał mi ten model:
euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue48ju6440.bhtml

Dodam,.że chciałbym kupić w sklepie rtv Euro agd z uwagi na możliwość wzięcia rat.
Wielkość jaka by mi najbardziej odpowiadała to 48-50 cali.Co polecacie?
Jesli chodzi o 48' to np ten model

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/ ... x-48as640e posiada panel VA 100hz i nie ma tak tragicznych kolorow przesycownych jak Samsung . Samsung jest coraz slabszy i jesli ktos tego nie widzi to nie ma TV w domu bo fonia Samsunga to takze tragedia i czesciej bedziesz z Samsungiem w serwisie. Lepsza fonia w Samsungach to dopiero topowe TV od 5000zl.

Co do 4k to ten model TX-50CX700E

W Samsungu dostaniesz efekty takie jak ghosting banding i DSE . W tym roku jeden z modelu 4k ktos sobie kupil i szybko oddal nie bede komentowac czemu.

Jesli ci sie nie spieszy poczekaj do wiosny pojawia sie Philipsy z totalnym wypasem wszystko majacych wlacznie z HDR i na sprawdzonym androidzie a ostrosc obrazu i jakosc niszczy wszystkie modele no moze poza OLEDAmi. Jedyny minus to marketing Philipsy w naszym kraju Philips jest niemal nie znany tylko Samsung SONY . A jesli ci nie zalezy na HDR to takze mozna kupic na juz Philipsa z Androidem bez HDR ale model 40' do 3000zl. Patrz takze na cyferki przy modelach Phlipsa byc nie trafil na panel ponizej 100hz inaczej zaliczysz obraz skokowy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt audio-video”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości