CANAL + może zniknąć ?

Nowości ze świata TV SAT oraz mediów. Forum TV-SAT.
Awatar użytkownika
satelitarny_żołnierz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 259
Rejestracja: 06 kwie 2012, 14:26
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 6 razy

CANAL + może zniknąć ?

#1

Post autor: satelitarny_żołnierz » 25 kwie 2016, 9:05

Witam, znalazłem od taki artykuł, a to ciekawostka....
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 66917.html


www.art-sat.pl Instalacje satelitarne, DVB-T ...

Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

CANAL + może zniknąć ?

#2

Post autor: Jacek » 25 kwie 2016, 11:49

Wcale się nie dziwię, oferta filmowa tragiczna. Tak naprawdę Canal+ ciągnie jeszcze dzięki wyłączności Premier League i Extraklasy, gdyby nie sport (piłka kopana) już dawno poszli by z torbami. Do tego doszła darmowa Telewizjada i abonentów zaczęło ubywać. Pomijam jakość odbioru przez internet.


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

Awatar użytkownika
Marek-B
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2009, 8:36
Lokalizacja: Łochów -mazowieckie 52,540543 21,667213
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 4 razy

CANAL + może zniknąć ?

#3

Post autor: Marek-B » 25 kwie 2016, 17:52

Kodi , odpowiednie wtyczki .....i pozamiatane. Przestałem płacić zdziercom , po połączeniu z N-ką. Za dużo chcieli ode mnie wyciągnąć kasy. :beer:


Technomate 5300D+. Mabo 180 cm.

Awatar użytkownika
Roger
Admin
Admin
Posty: 1966
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:12
Tuner: nBox
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 173 razy
Dostał Podziękowań: 47 razy
Kontakt:

CANAL + może zniknąć ?

#4

Post autor: Roger » 26 kwie 2016, 17:47

NC+ jest jak Titanic, połączenie Cyfry+ z eNką i burdel towarzyszący fuzji wraz ze wzrostem cen były jak uderzenie w górę lodową, do tego utrata praw do najlepszych lig przez Canal+, od tego czasu powoli zaczyna tonąć cały nowy wynalazek zwany NC+.



Awatar użytkownika
mg98
DX-er
DX-er
Posty: 1504
Rejestracja: 18 lut 2013, 12:51
Tuner: GTMedia V9 Prime, Octagon SX88+SE, Openbox S3 mini
Antena: Hollex R-120 , Mabo 150 i Laminas AS-270
Konwerter: Inverto Black Ultra, Aljano Black Panther
Lokalizacja: Proszowice
Podziękował: 198 razy
Dostał Podziękowań: 236 razy
Kontakt:

CANAL + może zniknąć ?

#5

Post autor: mg98 » 26 kwie 2016, 18:00

Jest naprawdę źle, a warunki przedłużania umów są łamaniem Kodeksu Cywilnego, bo nie można od nich odstąpić w ciągu 14 dni. Dla mnie nka była profesjonalna, nie pamiętam większych problemów co do ich usług (od 2010 albo 11 mieliśmy w domu umowę). Z Cyfrą było gorzej, ale i tak nieźle. Od momentu połączenia, od samego początku był bajzel nieziemski i co lepsze podszywali się pod nich jacyś ludzie, a konsultanci są momentami tak aroganccy, że wydaje im się, że to jakiś wielki dopust i konieczność umowy z nimi. Tracą grunt pod nogami, a nie robią niczego, żeby utrzymać klienta.


[SAT] Laminas AS-270, Mabo 150cm, R-120 siłownik 18, Fracarro Penta 85, Selfsat H30D
[DAB+, FM & Es] VHF 4-el, Dipol 3/RZ B

[Ku Band] Inverto Black Ultra, Alyano Black Panther, Inverto White Flange, Televes 7475
[C Band] Dreamtech GTP-1100C

[Tunery] GTMedia V9 Prime, Octagon SX88+ SE HEVC, Openbox S3 mini, Open SX1, GTMedia V8 Finder2

loocas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1114
Rejestracja: 27 maja 2010, 10:01
Podziękował: 47 razy
Dostał Podziękowań: 46 razy

CANAL + może zniknąć ?

#6

Post autor: loocas » 27 kwie 2016, 0:00

Dzisiaj kolega z pracy, który złożył wypowiedzenie umowy podzielił się taką informacją.
Dostał od NC+ SMS-a z prośbą kontaktu w sprawie przedłużenia umowy :judge: . Określił to krótko - szczyt bezczelności. :vivalabamba:
To tak jakby na telefony ich już nie było stać :devil:.


Mabo 150 (68,5 E - 15 W), Maximum E-85 Multifocus, VU+ UNO 4K, Prof 7301.

zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

CANAL + może zniknąć ?

#7

Post autor: zorro » 19 lis 2016, 13:51

Pazerność tej platformy nie ma granic. A jak czytam zachwyty w necie o wspaniałości telenoweli Belfer to niezły mam polew. Ale pomyślałem sobie że ludziom do szczęścia wystarczy byle szmira z uwagi na ich ubogą ofertę.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1570
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

CANAL + może zniknąć ?

#8

Post autor: big-apple » 20 lis 2016, 13:48

Ja mam znajomych którzy pracują w Apsach. Poza tym obserwuje też kilka. Wszedzie pusto lub zwroty. A znajomki to mówią że jest niesamowicie trudno o klienta nawet na pakiet podstawowy

Jeśli chodzi o kino to już HBO ma lepsze niż Canal+ zauważyłem to oglądając serial Entourage który był powtarzany od pierwszego odcinka a nie miałem okazji oglądać to między początkiem a na końcu widziałem reklamy zapowiedzi filmów. Ze zdziwieniem patrzyłem jak to jest że HBO ma więcej hitów niż Canal+.

Canal+ teraz istnieje głownie dlatego że jest więcej fanów Premiere league i Polskiej ligi. Mają załozyć dodatkowo zapewne płatny Canal+ Now. Bardzo po polsku nazwa trzeba przyznać.

Francuska grupa Vivendi to teraz tylko na nas patrzy bo NC+ to ich jedyne źródło kasy. We Francji niemal 500tyś odeszło bo Bein Sport wszystko im pozamiatało.

w nc+ to ja nie wiem co to za fuzja jest dla mnie to N przejęła Cyfre a nie odwrotnie. Wsytarczy zobaczyć ICA oraz jak finaluzujemy płatnośc wszystko ITI Group i to ci ludzie doprowadzili to tego stanu.
Tak to jest jak się zatrudnia kogoś z zew kto kompletnie nie zna naszego rynku

Mamy DVB-T jest Smart TV dobrze rozwinięty jest płatne Eleven HBO GO itd. JEst netflix .W dużych miastach ludzie mają neta po ponad 200mbit .

Belfera nie oglądałem widziałem tylko pół serialu musze poczekać aż się skończy i sobie pobiore całośc 10 odcinków jednak średnio mi się widział.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1570
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

CANAL + może zniknąć ?

#9

Post autor: big-apple » 20 lis 2016, 13:50

loocas pisze:Dzisiaj kolega z pracy, który złożył wypowiedzenie umowy podzielił się taką informacją.
Dostał od NC+ SMS-a z prośbą kontaktu w sprawie przedłużenia umowy :judge: . Określił to krótko - szczyt bezczelności. :vivalabamba:
To tak jakby na telefony ich już nie było stać :devil:.
Nie on jeden . Dużo słyszałem o bezczelności. Jednak to wszystko wina ITI. Tam szefostwo tak ustaliło.
Zobaczymy jak będą stękać jak odpanie im Premiere League. Chociaż przyznam że chętnie bym zobaczył jak reszta świata bojkotuje umowe zakupuc tej ligi wtedy szefostwo było by bez wpływów a i fani mogli by także przestać chocidz na mecze. Premiere Leuage jest bardzo przereklamowaną liga.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1570
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

CANAL + może zniknąć ?

#10

Post autor: big-apple » 20 lis 2016, 13:52

mg98 pisze:Jest naprawdę źle, a warunki przedłużania umów są łamaniem Kodeksu Cywilnego, bo nie można od nich odstąpić w ciągu 14 dni. Dla mnie nka była profesjonalna, nie pamiętam większych problemów co do ich usług (od 2010 albo 11 mieliśmy w domu umowę). Z Cyfrą było gorzej, ale i tak nieźle. Od momentu połączenia, od samego początku był bajzel nieziemski i co lepsze podszywali się pod nich jacyś ludzie, a konsultanci są momentami tak aroganccy, że wydaje im się, że to jakiś wielki dopust i konieczność umowy z nimi. Tracą grunt pod nogami, a nie robią niczego, żeby utrzymać klienta.
Chciałeś by Nka przetrwała z pakietami full za 48z? :D

W NC+ podpisują młodych z ulicy na krótki etat bez szkolenia bez wiedzy . Dostajesz tylko tel kompa w widokiem na pakiety. JEsteś traktowany jak wręcz menel tam. Wiele spraw było nawet na youtubie. Dziwie się że ci młodzi to wytrzymują.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości TV SAT i Medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości