Polsat Sport/Extra HD Nc+

Nowości ze świata TV SAT oraz mediów. Forum TV-SAT.
big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1570
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Polsat Sport/Extra HD Nc+

#1

Post autor: big-apple » 13 lis 2016, 21:51

Ktoś zapodal ciekawego newsa. Oczywiście źródło wikipedia. Mianowicie na wikipedi podane jest iż ma się pojawić Polsat Sport HD/Extra HD w NC+ od nowego roku. Jak to się ma z C+ w CP?

Niby jako dodatkowy pakiet dodaktowo płany . Wyczytałem takie cos:

Kod: Zaznacz cały

znajomy który pracuje w punkcie nc+ mówił że po dodaniu kanałów sportowych polsatu na euro mają być prowadzone rozmowy aby dodać pakiet sportowy kanałów polsatu do nc+ jak zapytałem go o tą datę i pakiet od którego mają być to mówił że o ile data jeszcze do uwierzenia to raczej mało prawdopodobne aby były od pakietu comfort+ raczej jakiś pakiet dodatkowy, ale na chwile obecną nie mają oficjalnej informacji 
Także mam to samo zdanie co na to ustawa o konkurencji chociaż kończy się era wyłączności. A i tak już niemal wszystko co w Polsacie jest w NC+. Tam różnica to CN HD chwilowo Food Network. Vody lub jak kto woli PPV to pomijam bo to i tak się pojawi potem czy to w HBO czy innym jak zejdzie z PPV.


Może to wyglądac tak że Solorz szuka kasy to może sporo zarobić za te 2 kanały sportowe.



Awatar użytkownika
zuchnet
DX-er
DX-er
Posty: 12536
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:24
Tuner: Dr.HD, Openbox, TBS 6983
Antena: 2m, OFC 1200, AS-130
Konwerter: Inverto White Flansh
Lokalizacja: Lubartów 51.44°N 22.68°E
Podziękował: 552 razy
Dostał Podziękowań: 808 razy
Kontakt:

Polsat Sport/Extra HD Nc+

#2

Post autor: zuchnet » 13 lis 2016, 22:17

Nc+ już nas do tego przyzwyczaiło że każdy nowy kanał jest dodatkowo płatny :judge:
Ogólnie jak cena będzie w okolicach 30zł to chyba zdecydował bym się udać do APS CP i wziąć u nich kontrakt jako dodatek do nc+.
Dla mnie jako abonenta zarówno CP jaki i nc+ to właśnie nc+ jest dodatkiem (mizernym) dla CP.


Dish: Parabola 200 (98e-53w), AS-120 , AS-130, 3xT90 (95e-60e),(42e-4w),(5w-45w)
STB:DM 920UHD, DM 900UHD, VU+ DUO 4K SE , SF-8008 Single, Openbox X-810, S3 Mini II, S3 CI II, AS-4K2X, GT Media: GTX, GT Combo, V9 Prime, TBS 6903

Awatar użytkownika
moons
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1696
Rejestracja: 05 sty 2011, 22:12
Tuner: GigaBlue Quad Plus
Antena: Triax 115
Konwerter: Fte
Lokalizacja: Hajnówka
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 114 razy

Polsat Sport/Extra HD Nc+

#3

Post autor: moons » 14 lis 2016, 19:03

Ja mam jako podstawę nc+, liga polska, angielska to mnie interesuje i to oglądam. Mam też pozostałości po abonamencie w CP i opłacam tylko wtedy kiedy chce coś obejrzeć czego mi brakuje w nc+ tyle że jest to raz na rok albo i rzadziej.
Tak naprawdę oferta sportowa kanałów polsatu jest baaaaardzo mizerna, poza polską siatkówką nie mają praktycznie nic, no chyba ze kogoś interesuje liga ukraińska. Nie twierdze że nie jest ciekawa ale pewnie widownia raczej niszowa.
Z ekonomicznego punktu wydaje mi się że dodanie tych kanałów jako bezpłatny dodatek w pakietach owszem, ale jako dodatkowo płatne raczej tego nie widzę. Przecież polsat ich za darmo nie przekaże a pewnie każe sobie dużo dukatów płacić, żeby był popyt na te dwa kanały to cena pewnie coś koło kilku złoty musiało by być. choć nie wiem też czy bym się zdecydował.
A może to tylko plotka i dyskusja jest zupełnie bezcelowa :smile1: :smile1:
Pozdrawiam



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1570
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Polsat Sport/Extra HD Nc+

#4

Post autor: big-apple » 14 lis 2016, 23:13

Co ciekawe info dot tych kanałow jest także na wikipedi. Jest to pół oficjalne info.

@zuchnet nie wiem czy to ty ale jest pewna osoba która ma taki zestaw kart i narzeka na niedobór CI+ w tunerach i jest fanatykiem wschodu ale bliskiego kraje RU UA.

Nie wiem czy to działa ale odpal taki myk wyjmij karte TNT i zobacz co odpalisz z Astry z pakietu TNT.

@moons Te 30zł jak mówisz to raczej tak dużo nie będzie. JEdnak tak jak mówi @moons Polsat Sport to jest dno sportowe. Nie będzie tak już ani Mundialu 2018 ani następnego Euro wszystko kupiło TVP więc będzie dla wszystkich.Polsat jednak może powalczyć o LM a od przyszłego roku będzie przetarg bo to będzie 3 ostatni rok wyłączności LM a dyktator Borek mówi że Canal+ nie umie pokazywać LM.

Nc+ ma kłopoty finansowe więc dodając kanały POlsatu Sport HD może że tak powiem w jakimś tam stopniu odbić się od dna. Bo było by duże parcie na te kanały. Eliminacje tam głownie mogą być do czy to mundialu czy to euro a zainteresowanie zawsze będzie. Zniknie za to kanał SPort news na którym też są eliminacje.



Awatar użytkownika
zuchnet
DX-er
DX-er
Posty: 12536
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:24
Tuner: Dr.HD, Openbox, TBS 6983
Antena: 2m, OFC 1200, AS-130
Konwerter: Inverto White Flansh
Lokalizacja: Lubartów 51.44°N 22.68°E
Podziękował: 552 razy
Dostał Podziękowań: 808 razy
Kontakt:

Polsat Sport/Extra HD Nc+

#5

Post autor: zuchnet » 14 lis 2016, 23:35

Kartę TNT mam w module Unicam EVO - działają wszystkie kanały także jak dla mnie super sprawa.
Osobiście tuner który nie ma.conajmniej 2xCI to dla mnie nie tuner ! każdy szanujący się box powinien posiadać 4xCI.
To co teraz wychodzi to jakaś paranoja 1xCI ! Co ja z takim tunerem zrobię? Nie wiem czy to szczyt oszczędności czy szczyt głupoty robić taki tuner. Pamiętajmy że coraz mniej mamy kart które nie są parowane tylko jeśli już działają w sprzęcie dedykowanym (tuner, moduł).
Jeśli nie zależy mi na swoim tunerze wezmę od operatora - to jasne ale jeśli chce mieć swój sprzęt i wydam na niego więcej $ to do czego mi taki klocek 1CI. Jak mam kupić taki to cholera z całym szacunkiem wolę np Evobox PVR.
Nie wiem może jest inny ale jak dla mnie sprzęt dla użytkownika indywidualnego tez powinien być inny od tego co oferuje nam operator.
Cały czas czekam na tuner 4xCI mam nadzieje że życia mi wystarczy bo to co teraz pojawia się na półkach to kpina!


Dish: Parabola 200 (98e-53w), AS-120 , AS-130, 3xT90 (95e-60e),(42e-4w),(5w-45w)
STB:DM 920UHD, DM 900UHD, VU+ DUO 4K SE , SF-8008 Single, Openbox X-810, S3 Mini II, S3 CI II, AS-4K2X, GT Media: GTX, GT Combo, V9 Prime, TBS 6903

Awatar użytkownika
moons
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1696
Rejestracja: 05 sty 2011, 22:12
Tuner: GigaBlue Quad Plus
Antena: Triax 115
Konwerter: Fte
Lokalizacja: Hajnówka
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 114 razy

Polsat Sport/Extra HD Nc+

#6

Post autor: moons » 15 lis 2016, 18:03

Dokładnie, ciekawe co by odpowiedział producent np tunerów VU+ na pytanie co mam oglądać na tunerze za prawie 2 tyś zł? FTA? Gdzie taki tuner ma jedno gniazdo CI i jeden czytnik kart a do tego CI to nawet nie do końca CI+ potrafi obsłużyć.
Wychodzi na to że kupując taki klocek pod telewizor od razu powinniśmy zainstalować oscama i korzystać tylko z sh, to już lepiej kupić sobie jakiegoś openboxa który jest praktycznie do tego stworzony.
Pozdrawiam



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1570
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Polsat Sport/Extra HD Nc+

#7

Post autor: big-apple » 15 lis 2016, 21:18

Karta TNT bangla w oscamie jednak nie wiem czy wszystkie kanały .

Tutaj masz oscama
http://www.sat-universe.com/showpost.ph ... tcount=467

nie wiem jaką kartke posiadasz

Kod: Zaznacz cały

I can confirm, the V5 keys there work perfectly with my TNTSAT V5 card in a recent version of OSCam.
You need a version of OSCam that supports 3DES Key for Viaccess as well as Box ID.
dane 2.11.2016 tak więc jak widać działa.
W zasadzie 3/4 kart które masz w liście działa na oscamie


Tunera 4xCi nie zobaczysz z tego się raczej wycofali by ciąć koszty. Nawet na rynek Niemiecko Austriacki z kartkami SRG SKy DE/AU ORF tunera nie ma tzn Dreambox 8000 tylko bo tych camow nie ma w CI+.



davidec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1993
Rejestracja: 20 maja 2012, 18:32
Tuner: 2x VU+ Ultimo 4K, Dreambox 920 UHD, VU+ UNO 4K SE
Antena: Laminas 120
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 128 razy
Dostał Podziękowań: 73 razy

Polsat Sport/Extra HD Nc+

#8

Post autor: davidec » 15 lis 2016, 21:29

O czym Panowie marzycie ;) 4CI... pewnie jeszcze DVB-S2X....UHD....itd w jednym tunerze ? :vivalabamba:
To się producentom nie opłaca i czegoś takiego nie będzie moim zdaniem....

Szkoda właśnie bo tak to jak mówicie człowiek ma kilka modułów/karty i musi ustawić "drzewko" z tunerów :wall:


90e - 85e - 80e -75e - 68,5e - 52e - 42e - 39e - 36e - 28,2e - 23,5e - 19,2e - 16e - 13e - 9e - 4,8e - 1,9e - 0,8w - 4w - 5w

Awatar użytkownika
zuchnet
DX-er
DX-er
Posty: 12536
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:24
Tuner: Dr.HD, Openbox, TBS 6983
Antena: 2m, OFC 1200, AS-130
Konwerter: Inverto White Flansh
Lokalizacja: Lubartów 51.44°N 22.68°E
Podziękował: 552 razy
Dostał Podziękowań: 808 razy
Kontakt:

Polsat Sport/Extra HD Nc+

#9

Post autor: zuchnet » 15 lis 2016, 21:58

Okej 4CI to już ekstra ale pamiętamy że kilka lat temu DM taki wydał :baby: dlaczego nie zrobic reaktywacji ?
Pytanie jaki nowy box ma teraz 2CI bo ja mało takich widzę a jeszcze warto było by dac 2CA.
Kiedyś to był standard a teraz ? żenada do tego stopnia tną koszty ze ludzie przejdą na sprzęt operatora pytanie komu to wyjedzie na dobre ? a komu odbije się czkawką.
Ludzie TV będą oglądać zawsze ale jak będą ciąć koszty do tego stopnia pójdziemy po sprzęt do operatora.
Dla mnie to jest chore skoro aż tak tną koszty po co w ogóle produkować taki sprzęt ?
Przecież to proste wszyscy idą w paring mamy albo moduł do wyboru albo box to rzeczą jasna jest ze jak chce box od wolnego producenta to chce aby taki box dał mi wybór jak nie to idę do operatora.
Dla mnie z całym szacunkiem takie cięcie kosztów kosztem modułów to strzał w kolana.


Dish: Parabola 200 (98e-53w), AS-120 , AS-130, 3xT90 (95e-60e),(42e-4w),(5w-45w)
STB:DM 920UHD, DM 900UHD, VU+ DUO 4K SE , SF-8008 Single, Openbox X-810, S3 Mini II, S3 CI II, AS-4K2X, GT Media: GTX, GT Combo, V9 Prime, TBS 6903

big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1570
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Polsat Sport/Extra HD Nc+

#10

Post autor: big-apple » 15 lis 2016, 23:24

Zostają tylko takie wynalazki . Nie takie i nie jest to niestety odbiornik dla Kowalskiego.

https://www.alibaba.com/product-detail/ ... 39099.html


Warto przypomnieć jak to było za czasów N Cyfry i Polsatu. Gdzie na każdym z operatorów coś było gdzie u konkurencji było i trzeba było mieć piramide dekoderów i disequi.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości TV SAT i Medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości