Liga Mistrzów w Polsacie

Nowości ze świata TV SAT oraz mediów. Forum TV-SAT.
Awatar użytkownika
moons
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1696
Rejestracja: 05 sty 2011, 22:12
Tuner: GigaBlue Quad Plus
Antena: Triax 115
Konwerter: Fte
Lokalizacja: Hajnówka
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 114 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#31

Post autor: moons » 26 cze 2017, 22:53

Wiadomo z gustami się nie dyskutuje, ale ja osobiście lubiłem mecze na nc+, nie bardzo mi przeszkadzali komentatorzy i ogólnie może być.
Natomiast jak pomyślę o Borku i Hajcie i całym sezonie ekstraklasy to już mnie skręca. Do tego trochę złośliwie dopowiem że polsat już od dawna jest mistrzem świata, potrafi 20 minut reklam wcisnąć w 15 minutową przerwę meczu plus jeszcze jakieś gadki komentatorów.
Ja generalnie nie jestem zadowolony z takich zmian, ale co zrobisz? nic nie zrobisz ... :no:
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
jacky-x
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 914
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:03
Lokalizacja: Duchowa stolica śl.
Podziękował: 39 razy
Dostał Podziękowań: 60 razy
Kontakt:

Liga Mistrzów w Polsacie

#32

Post autor: jacky-x » 27 cze 2017, 9:01

Przeczytałem sobie oświdczenie nc+ w tej sprawie i ... :blink: wg tego wychodzi, że nie jest zle, a nawet całkiem dobrze, :slap: ale sami oceńcie. http://media.ncplus.pl/17274-oswiadczen ... sportowych . Pozdr


http://jackysat.atspace.com/
SAT - Ariva 250HD combo / Emme Esse ASC 125 - DG 380 (90E-58W)/ Inverto Black Ultra /
NAZIEMNA - Logarytmiczna
FM - Televes FM circular 1201

Awatar użytkownika
moons
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1696
Rejestracja: 05 sty 2011, 22:12
Tuner: GigaBlue Quad Plus
Antena: Triax 115
Konwerter: Fte
Lokalizacja: Hajnówka
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 114 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#33

Post autor: moons » 27 cze 2017, 16:13

:):) nie wiesz jak to jest, zawsze trzeba porażki pokazywać jako sukcesy inaczej ginie się w świecie biznesu. :cigar:
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Roger
Admin
Admin
Posty: 1966
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:12
Tuner: nBox
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 173 razy
Dostał Podziękowań: 47 razy
Kontakt:

Liga Mistrzów w Polsacie

#34

Post autor: Roger » 27 cze 2017, 21:03

Zamienili piłkarską lige mistrzów na siatkarską. Jak dla mnie porażka :no:



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#35

Post autor: jackob42 » 27 cze 2017, 22:50

big-apple pisze:A ja znam a skoro nie znasz to nie mój problem. Wcześniej twierdziłeś że Canal+ jest lepszy od HBO i Cinemaxa razem wziętych i zostałeś nie tylko przeze mnie podsumowany.


Już oficjalke mamy iż Polsat przejmuje LM i LE od sierpnia 2018.

Ale to jest mega bomba

http://www.tgst.pl/?p=162

Jeśli i to się sprawdzi to Nc+ pójdzie z torbami.

A jeszcze z rok temu czytałem wszędzie skomlenie Polsat = reklamy przerywane filmami lub kanały typu Super Polsat powtórki powtórek. No i dojdzie do tego że to Polsat stanie sie platformą premium a Nc+ skończy jak pies ogrodnika. Widać że sporo zarobili z tych reklam.
Brawo skoro znasz opcje dodatkowe których nawet nie ma w NC+ i dokupujesz zapewne w snach opcje w takich konfiguracjach w których są niedostępne.Jesteś widze prawdziwy ekspert i zafca przez duże F.A zakup LM i LE zapewne wiele zmieni w najbliższym czasie w Polsacie czy Polsacie Super brawo Ty.



Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Liga Mistrzów w Polsacie

#36

Post autor: Jacek » 28 cze 2017, 12:04

Jak nic Piotr Koźmiński był u Macieja WRÓŻA :grin:


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie

#37

Post autor: zorro » 30 cze 2017, 19:18

Potwierdziło się to co pisałem wcześniej. Utracili na rzecz Polsatu rozgrywki LM i LE. Rekompensują prawami do WRC, wcześniej chyba sportklub to miał albo motowizja. Teraz czas żeby pokombinowali z pakietami i dodatkowo skroili na większy szmal. C+ żadnych zahamowań w tym zakresie nie ma, już raz przepraszali, że abonenci najwyraźniej nie zrozumieli ich oferty. :grin: Łącznie to stracili już chyba z 5 lig. Teraz czas na utratę angielskiej i Ekstraklapy. Zostaną z nimi desperaci dla logo w 17 bitrate :w00t:



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#38

Post autor: jackob42 » 30 cze 2017, 20:22

Nie stracili tylko stracą bo LM i LE jeszcze jeden sezon w Canal+.A kroją na większy szmal takich jak ty ogarnięci płacili i płacą mało bo 25 złotych za pełną paczkę C+ to chyba nie jest dużo.Cena taka jak za HBO.A to WRC to ostatnio nikt nie miał a wcześniej były w Polsacie więc nie pisz dyrdymałów o Sportklubach czy Motowizjach.



zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie

#39

Post autor: zorro » 30 cze 2017, 20:54

Od 2 lat nie abonuję tego gówna więc Twój bełkot mnie nie dotyczy.Myślę, że od nowego sezonu obniżą Ci abonament z 25 na 5 PLN :thumbsup:



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#40

Post autor: jackob42 » 01 lip 2017, 14:37

Skoro nie abonujesz to sie nie wypowiadaj bo nie masz o tym zielonego pojęcia.Nic mi nie obniżą bo C+ za 25 zł mam jeszcze blisko 2 lata.Cena jaką płace jest jak najbardziej atrakcyjna bo tyle samo kosztuje oferta tylko filmowa w HBO.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości TV SAT i Medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości