Liga Mistrzów w Polsacie

Nowości ze świata TV SAT oraz mediów. Forum TV-SAT.
jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#21

Post autor: jackob42 » 05 maja 2017, 19:32

Różnice widzę i to doskonałą mogłem dostać kilka razy Cinemaxy za darmo i nie chciałem bo tam nic nie ma.Tak się składa że na dzień dzsiejszy mają z piłki to co budzi największe zainteresowanie czyli LM,Angielska i Ekstraklasa rankingi i wyniki poszczególnych rozgrywek same mówiły za siebie.Włoska znacznie poniżej średniej 20 tyś ,francuska ok 8 tys, jedynie wysoką oglądalność miała La Liga z tego co posiada Eleven.Reszta rozgrywki o mniejszym zainteresowaniu.W Eleven większą oglądalność ma f1 od piłki.Co do premium na Eleven Bitrate poniżej 7 mega.wczorajszy mecz LE na C+Sport średnie bitrate momentami dochodziło do 17 mega! a większość meczu średnia była powyżej 16 mega!Nie interesują mnie Seriale i ich nie oglądam a są i takie na C+ taki Belfer bił rekordy oglądalności.Ja nie oglądałem.W kablówkach też można ponegocjować ale trzeba wiedzieć jak zbić cenę.A co do tego masowego odpływu muszę cię zmartwić ale ostatnio mieli wzrost nie znaczy ale zawszy.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#22

Post autor: big-apple » 05 maja 2017, 23:51

Cinemax to takie HBO 3 i 4 . Przez lata Cinemax 2 był to kanał który pokazywał to samo zo Cinemax 1 z godzinnym czy 2h opoźnieniem. Cinemax pokazywał z opóźnieniem to co HBO bo Cinemax należy do HBO.
Canal+ to obecnie dno i kilogram mułu. Jak patrze na EPG to widze zawiniętą "taśmę powtórek" .A kanały Seriale i Discovery mają zerową oglądalność i pojawiły się głównie po to by wyssać kolejne $$$ od nieświadomego Kowalskiego.


Już teraz widać że jest wielki upadek. Notoryczne promowany darmowy Canal+ przez miesiąc a potem po promocyjnej cenie przez kilka miesięcy. A od maja pakiet Extra+ za free.

Hajs się kończy ciekawe gdzie będą komentatorzy Canal+ poza Polską Extraklasą. Przemek Pełka przeszedł właśnie z Polsatu do Canal+ . Ciekawe co z Pucharem Króla kto wie gdzie to wyląduje.
Poza tym pojawił się już art o tym że Canal+ ma stawiać na film. Czyli w teorii idzie pod młotek? We Francji przecież Bein Sport wszystko pozamiatało.

No i masz Netflixa Smartv . Za Belfera i Polską Ekstraklape płacić 40zł? Ktoś tu się zamienił z osłem na łby.
Nie porównuj mi nawet Eleven do Canal+ bo przez 20 lat nie pokazywali tyle co Eleven w ciągu 2.



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#23

Post autor: jackob42 » 06 maja 2017, 0:34

Jak byś nie wiedział to + miesiaca jest od dawna fakt że ostatnio często jest nim C+.Ma stawiać na film?Pewnie czytałeś to na Satkurier a widziałeś w tytule to na końcu ????Akurat ta paczka filmowa nie odbiega od HBO ba ma więcej premier filmowych tygodniowo tylko wystarczy przejrzeć na oczy. W NC+ kazdy kto chce i wie jak skorzystać to ma tą paczkę za 25 zł i myślę że jest to bardzo dobra i atrakcyjna cena za taką ofertę jak na dzień dzisiejszy.Co będzie dalej czas pokarze.Nie każdy jest zainteresowany meczami ogórków czy dużą ilością meczy tylko jakością.Zresztą i to już się powoli zmienia wolne anteny a nie pokazują bo znikoma ogladalność https://twitter.com/P_Miroslawski/statu ... 93847298.A i rozumiem że powtórek na innych kaanłach to nie ma typu np HBO czy Cinemaxy o Filmboxach to nawet nie wspominam.



zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie

#24

Post autor: zorro » 06 maja 2017, 9:20

Choćbyś pisał to złotą czcionką to i tak mam zupełnie odmienną ocenę sytuacji od Ciebie. W 17 bitrate będziesz sobie mógł oglądać poker,brydż, koniki, żeglarstwo i może jakieś zawody balonowe.Tracą wszystkie prawa w trybie przyśpieszonym i to jest fakt niezaprzeczalny.Już nie są "premium". Z jednym belfrem wyskoczyli, w dodatku mocno przereklamowanym, takim serialikiem dla gimbazy, co drugie słowo na ch i k, ukryta reklama wódki i papierosów. Ich oferta filmowa to dno , o czym się naocznie przekonałem. Nawet nie ma co porównywać z filmami i serialami dostępnymi w HBO i Cinemax. Gdybyś zobaczył w chwili obecnej ofertę Cinemax to byś się zdziwił, w mojej ocenie pokazują nawet filmy lepsze niż w HBO, bardziej wartościowe, mniej znane.Jak myślisz, gdy za 1,5 roku nie będziesz mógł w NC+ oglądać ligi mistrzów to obniżą Ci ceny ? :band: Będą ściemniać jeleniom, że nic się przecież nie stało, że mają inny super produkt w postaci meczu w golfa, ogórków :smile1: Do samego końca konsultanci będą wmawiać że LM tylko u nich, już to przerabialiśmy przy utracie przez nich LaLigi. Teraz wystarczy mi Netflix,HBO,HBO GO, OD,Cinemaxy i Eleven. Do tego w kablu UPC mam wszystkie Polsaty w których być może obejrzę LM i bardzo szybki i stabilny internet. Rodzima Extraklapa mnie zupełnie nie interesuje.A z ligą angielską możesz się pomału już żegnać.Myślę nawet że nie będzie ich stać na Ekstraklapę i to będzie ich prawdziwy koniec, bo HBO nie odpuści żadnych praw filmowych które posiada.Spotka ich ten sam los , jaki spotkał C+ we Francji. BeinSport wykupił wszystkie prawa. Zostaną z nimi desperaci, którzy będą sobie oglądać logo C+ w 17 bitrate. :w00t:



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#25

Post autor: big-apple » 15 cze 2017, 22:37

Tymczasem Polsat nie potwierdza LM. Canal+ nie potwierdza utraty. W Zużel w nsport+ i Eleven co oznacza że kolejne prawda krojone. nsport + Jak wiemy jest w pakiecie extra a Eleven można mieć w start.A w Polsacie trzeba sobie albo dokpuć albo mieć fulla + smartdom. Mi tam rybka nie oglądam żużla

Prawa NBA do końca 2017r czyli że nie maja już praw na sezon 17/18 . Stars sezonu koło 30 października.



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#26

Post autor: jackob42 » 18 cze 2017, 19:52

A próbowałeś dokupić Eleven do Start że twierdzisz że można?Bo śmiem wątpić w to.Nsport jak wiem to jest od Comfort a nie Extra w Eleven mają być te gorsze mecze a nie te najciekawsze z niedzieli.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#27

Post autor: big-apple » 21 cze 2017, 0:29

Widzisz . Jeszcze w poprzednim miesiącu na tablecie sobie testowałem różne warianty. Nawet pakiet Star+ i dodatkowo pakiet MultiMan można było dodać online. To samo z HBO.

Mi żużel zwisa . Ja czekam na jakieś potwierdzenia w sprawie LM. Była notka że nawet TVP ma mieć 1 mecz na tydzien a wtedy się uśmiałem niby za jaką kase . :clap:



zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie

#28

Post autor: zorro » 22 cze 2017, 17:56

Przecież już wiadomo, że Polsat przejmuje LM i LE :clap:



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#29

Post autor: jackob42 » 22 cze 2017, 21:42

big-apple pisze:Widzisz . Jeszcze w poprzednim miesiącu na tablecie sobie testowałem różne warianty. Nawet pakiet Star+ i dodatkowo pakiet MultiMan można było dodać online. To samo z HBO.

Mi żużel zwisa . Ja czekam na jakieś potwierdzenia w sprawie LM. Była notka że nawet TVP ma mieć 1 mecz na tydzien a wtedy się uśmiałem niby za jaką kase . :clap:
A co to niby jest to Multi Man bo pierwszy raz o czymś takim słyszę.O Multi Man Packu słyszałem o Man Packu również ale o Multi Man pierwsze słyszę.Nie interesuje mnie co testowałeś pisałeś że do start można dodać Eleven a ja śmiem w to wątpić.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#30

Post autor: big-apple » 26 cze 2017, 22:14

A ja znam a skoro nie znasz to nie mój problem. Wcześniej twierdziłeś że Canal+ jest lepszy od HBO i Cinemaxa razem wziętych i zostałeś nie tylko przeze mnie podsumowany.


Już oficjalke mamy iż Polsat przejmuje LM i LE od sierpnia 2018.

Ale to jest mega bomba

http://www.tgst.pl/?p=162

Jeśli i to się sprawdzi to Nc+ pójdzie z torbami.

A jeszcze z rok temu czytałem wszędzie skomlenie Polsat = reklamy przerywane filmami lub kanały typu Super Polsat powtórki powtórek. No i dojdzie do tego że to Polsat stanie sie platformą premium a Nc+ skończy jak pies ogrodnika. Widać że sporo zarobili z tych reklam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości TV SAT i Medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości