Liga Mistrzów w Polsacie

Nowości ze świata TV SAT oraz mediów. Forum TV-SAT.
big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#61

Post autor: big-apple » 28 lip 2017, 23:17

jackob42 pisze:Czyli HBO też nie jest premium a tym bardziej jakieś Filmboxy czy Cinemaxy.Do czasu utraty LM będą przetargi na Ligi włoską,francuską czy hiszpańską i o ile dwie pierwsze są nie realne to ta trzecia juz tak.Bo pośrednikiem nie jest MP&Silva.Liga czeska to jest to na co wszyscy czekali w CP :smile1: Na dzień dzisiejszy w CP jest tylko ciekawy ze względu na sporty walki ale to za mało by z tego powodu wiązać się umową.LM już tak ale to dopiero za sezon i nie wiadomo na jakich zasadach będzie to pokazywane.NBA ma niską oglądalność a taka Euroliga miała nawet tragiczną dlatego się pozbyli.Chcą zainteresować fanów kopanej nich kupią Ligę angielską lub Ekstraklasę choć mnie ta druga średnio interesuje.Zdecydowanie wolałbym GP na żużlu lub naszą ligę ale na to nie mają szans bo C+ przedłużył umowy.
Już widze jak Mirosławski oddaje Canal+ La Lige. Serie A to Canal+ oddali Eleven bo bardzo niska oglądalność. A Francuską to głownie dla Smokowskiego bo Francja to jego świat.
Bein Sport w Hiszpanii ma La Lige Copa Del Rey i LM. Francja także

Co do porównania HBO i Canal+ to rózni się w zasadzie tylko jakością obrazu.No i HBO jest tańszy.



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#62

Post autor: jackob42 » 29 lip 2017, 22:16

Mirosławski to może sobie oddawać i nie oddawać na La Lige będzie normalny przetarg i na tą ligę każdy ma szanse.Oczywiście jak zapłaci więcej niż inni.C+nic nie oddało bo nie mieli żadnych szans na tą ligę(Serie A) bo prawa te sprzedaje MP&Silva a MP&Silva jest mocno powiązane z Eleven.Jedyne szanse na prawa od tego pośrednika są wtedy gdy nimi nie jest zainteresowane Eleven lub jak w przypadku Ekstraklasy że to właśnie ona ma ostateczną decyzję komu sprzedadzą.C+ i HBO są w takiej samej cenie przynajmniej w NC+ oczywiście dla zorientowanych w temacie.Jedna paczka to 8 lub 6 kanałów druga 3.W jednej jest sport i film w drugiej tylko film.W paczce C+ jest dodatkowo kanał serwisowy(rzadko wykorzystywany)+Canal+sport online+NC+Go z dodatkowymi transmisjami sportowymi+C+VOD natomiast w HBO to HBO Go ale dodatkowo płatne.Fakt ostatnio uszczupliły sie prawa sportowe ale są a z tych najbardziej ekskluzywnych to utracili tylko LM i trzecią z najchętniej oglądanych lig piłkarskich czyli La Ligę.



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#63

Post autor: jackob42 » 29 lip 2017, 22:34

big-apple pisze:
zorro pisze:Na chwilę obecną NC+ traci prawa w przyśpieszonym tempie i nie jest już żadnym premium. Z kolei CP nabywa prawa do piłki kopanej i prędzej czy później dzięki LM pozyskają nowych abonentów. Zresztą już teraz C+ zalicza znaczny odpływ abonentów w kablówkach. Już w październiku okaże się czy przedłużą prawa do NBA. Szczerze w to wątpię :smile1: Tymczasem CP kupił sobie prawa do ligi czeskiej w piłkę kopaną :clap:
Drożej na pewno nie będzie bo i tak grunt im się pali. Na infolinni samowolka. Do mnie dzwonią w sprawie serwisów interaktywnych typu czy nie interesuje mnie pakiet FunVod ten erotyczny. Ja im powiedziałem że ja mam swój dekoder a ten ich to wsadziłem do szafy bo mnie nieinteresuje tyle z rozmowy :D

Canal+ z tego co wiem jest wart aż 40zł . Osobiście wole HBO .No i sobie to zostawie a z Canal+ to już nawet z ojcem gadałem czy by nie wywalić Canal+ w zaświaty skoro można sobie kupić taniej netflixa poza tym daje mu Blu Raye takie które on chce . Nie będe płacić ża polską extraklase która została kosmicznie przepłacona przez Canal+ i teraz im to bokiem wychodzi.

NBA? zwisa mi jak taką lige ma komentować Wojciech UŁA Michałowicz to ja dziękuje. A ja trafi gdzieś poza Canal+ to się uśmieje. NBA można oglądać na KODI każdy mecz .Poza tym jest AntiSat z kanałami Nova Sport no i Skylink także a tam jest NBA w oryginalnym komentarzu. Lige Pepicków chętnie sobie popatrze bo Chińska może wręcz upaść . Osobiście czekam na sierpień 2018 dowiemy się jak Polsat będzie pokazywać LM a zyskają sporto $$$ transmitując meczyk na kanale otwartym drogą naziemną. Dodatkowym plusem będzie to iż od następnego sezonu LM będzie miała nowy format mecze 19 oraz 21. A to oznacze większe zyski z reklam Polsatu.
C+to może i kosztuje 40zł ale w kablówkach jak negocjujesz tak masz.Oferta z tego roku z marca https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9ac7f6247a0144e4 jak potrafisz czytać oferty NC+ to wiesz że najistotniejsza jest dolna tabelka sprawdz tam co jest przy C+.LM jest nie od najbliższego sezonu w CP tylko od kolejnego bo 17/18 jeszcze w NC+.Już lepiej gdyby LM była w Eleven to tam przynajmniej są ogarnięci komentatorzy a nie Hajty czy Kołtonie.



zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie

#64

Post autor: zorro » 02 sie 2017, 6:47

"Już od sierpnia 2018 roku przez trzy kolejne lata (do roku 2021) wszystkie ponad 1000 meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA wyłącznie w kanałach Polsatu. Grupa Polsat nabyła dla polskich kibiców wyłączne prawa do pokazywania LM i LE dla wszystkich kanałów dystrybucji – m.in. telewizji, internetu i urządzeń mobilnych."

To tyle w temacie :smile1:



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#65

Post autor: big-apple » 05 sie 2017, 13:18

jackob42 pisze:
big-apple pisze:
zorro pisze:Na chwilę obecną NC+ traci prawa w przyśpieszonym tempie i nie jest już żadnym premium. Z kolei CP nabywa prawa do piłki kopanej i prędzej czy później dzięki LM pozyskają nowych abonentów. Zresztą już teraz C+ zalicza znaczny odpływ abonentów w kablówkach. Już w październiku okaże się czy przedłużą prawa do NBA. Szczerze w to wątpię :smile1: Tymczasem CP kupił sobie prawa do ligi czeskiej w piłkę kopaną :clap:
Drożej na pewno nie będzie bo i tak grunt im się pali. Na infolinni samowolka. Do mnie dzwonią w sprawie serwisów interaktywnych typu czy nie interesuje mnie pakiet FunVod ten erotyczny. Ja im powiedziałem że ja mam swój dekoder a ten ich to wsadziłem do szafy bo mnie nieinteresuje tyle z rozmowy :D

Canal+ z tego co wiem jest wart aż 40zł . Osobiście wole HBO .No i sobie to zostawie a z Canal+ to już nawet z ojcem gadałem czy by nie wywalić Canal+ w zaświaty skoro można sobie kupić taniej netflixa poza tym daje mu Blu Raye takie które on chce . Nie będe płacić ża polską extraklase która została kosmicznie przepłacona przez Canal+ i teraz im to bokiem wychodzi.

NBA? zwisa mi jak taką lige ma komentować Wojciech UŁA Michałowicz to ja dziękuje. A ja trafi gdzieś poza Canal+ to się uśmieje. NBA można oglądać na KODI każdy mecz .Poza tym jest AntiSat z kanałami Nova Sport no i Skylink także a tam jest NBA w oryginalnym komentarzu. Lige Pepicków chętnie sobie popatrze bo Chińska może wręcz upaść . Osobiście czekam na sierpień 2018 dowiemy się jak Polsat będzie pokazywać LM a zyskają sporto $$$ transmitując meczyk na kanale otwartym drogą naziemną. Dodatkowym plusem będzie to iż od następnego sezonu LM będzie miała nowy format mecze 19 oraz 21. A to oznacze większe zyski z reklam Polsatu.
C+to może i kosztuje 40zł ale w kablówkach jak negocjujesz tak masz.Oferta z tego roku z marca https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9ac7f6247a0144e4 jak potrafisz czytać oferty NC+ to wiesz że najistotniejsza jest dolna tabelka sprawdz tam co jest przy C+.LM jest nie od najbliższego sezonu w CP tylko od kolejnego bo 17/18 jeszcze w NC+.Już lepiej gdyby LM była w Eleven to tam przynajmniej są ogarnięci komentatorzy a nie Hajty czy Kołtonie.
Podane ceny za canal+ te 40zł sa bez promocji. Tymi promocjami się przejechali i efekt jest jaki jest seryjna utrata praw sportowych i filmowych.
Canal+ nie ma hajsu na La Lige a ten produkt będzie droższy niż 3 lata temu.
La Liga tylko w Angli jest w SKy Sport. Nawet Hiszpanie maja La Lige w bein dodatkowo płatną i raptem 1 mecz na kanale darmowym GOL TV któremu wszystkie prawa zabrali.
Włochy to samo FOX SPORT Francja to samo itd. We Francji poszło ponad 400tys abo Canal+ bo sie pojawił Bein France na którym pojawi sie Liga Turecka.
Mirosławski jest szefem w Eleven Sport w 2 lata istnienia pokazali więcej niż Canal+ w 20 lat .Nie widze utraty takiego produktu jak La Liga .A Nc+ to się jeszcze nie zwórcilo nawet.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#66

Post autor: big-apple » 05 sie 2017, 13:25

zorro pisze:"Już od sierpnia 2018 roku przez trzy kolejne lata (do roku 2021) wszystkie ponad 1000 meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA wyłącznie w kanałach Polsatu. Grupa Polsat nabyła dla polskich kibiców wyłączne prawa do pokazywania LM i LE dla wszystkich kanałów dystrybucji – m.in. telewizji, internetu i urządzeń mobilnych."

To tyle w temacie :smile1:
W sierpniu 18 albo nawet wcześniej będzie ostre parcie marketingowe na LM/LE . Zapewne będzie Tomasz z żoną reklamowac. Widze spory odpływ abonentów do Polsatu.
Dodatkowo też za rok będą przetargi na Liga Angielską i chyba Ekstraklae. Już teraz Eleven pozamitało wszystkie prawa poza Premiere League na ich kanałach na chyba 3 lata.
Właścielem Eleven jest przecież milairder który ma klub z Premiere League. A Ta liga będzie jeszcze droższa podczas przetargów. Będzie tylko 1 ale. Anglicy nie lubią gdy ktoś inny będzie pokazywać ich mecze przed 16:15 i zbyt dużo transmisji.Kwestia jaki pakiet będzie wchodzić w gre.

Kod: Zaznacz cały

Premier League | liga angielska – do końca sezonu 2018/2019
Copa del Rey | Puchar Hiszpanii – do końca sezonu 2017/2018
Superpuchar Hiszpanii – do końca sezonu 2017/2018
Lotto Ekstraklasa – do końca sezonu 2018/2019
Także w przyszłym roku wrzesień przetargi na Lige Angielską i puchary Hiszańskie. Lotto Ekstraklasa to chyba za 2 lata przetarg albo jestem w błędzie.



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#67

Post autor: jackob42 » 06 sie 2017, 17:30

Drożej na pewno nie będzie bo i tak grunt im się pali. Na infolinni samowolka. Do mnie dzwonią w sprawie serwisów interaktywnych typu czy nie interesuje mnie pakiet FunVod ten erotyczny. Ja im powiedziałem że ja mam swój dekoder a ten ich to wsadziłem do szafy bo mnie nieinteresuje tyle z rozmowy :D

Canal+ z tego co wiem jest wart aż 40zł . Osobiście wole HBO .No i sobie to zostawie a z Canal+ to już nawet z ojcem gadałem czy by nie wywalić Canal+ w zaświaty skoro można sobie kupić taniej netflixa poza tym daje mu Blu Raye takie które on chce . Nie będe płacić ża polską extraklase która została kosmicznie przepłacona przez Canal+ i teraz im to bokiem wychodzi.

NBA? zwisa mi jak taką lige ma komentować Wojciech UŁA Michałowicz to ja dziękuje. A ja trafi gdzieś poza Canal+ to się uśmieje. NBA można oglądać na KODI każdy mecz .Poza tym jest AntiSat z kanałami Nova Sport no i Skylink także a tam jest NBA w oryginalnym komentarzu. Lige Pepicków chętnie sobie popatrze bo Chińska może wręcz upaść . Osobiście czekam na sierpień 2018 dowiemy się jak Polsat będzie pokazywać LM a zyskają sporto $$$ transmitując meczyk na kanale otwartym drogą naziemną. Dodatkowym plusem będzie to iż od następnego sezonu LM będzie miała nowy format mecze 19 oraz 21. A to oznacze większe zyski z reklam Polsatu.[/quote]
C+to może i kosztuje 40zł ale w kablówkach jak negocjujesz tak masz.Oferta z tego roku z marca https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9ac7f6247a0144e4 jak potrafisz czytać oferty NC+ to wiesz że najistotniejsza jest dolna tabelka sprawdz tam co jest przy C+.LM jest nie od najbliższego sezonu w CP tylko od kolejnego bo 17/18 jeszcze w NC+.Już lepiej gdyby LM była w Eleven to tam przynajmniej są ogarnięci komentatorzy a nie Hajty czy Kołtonie.[/quote]

Podane ceny za canal+ te 40zł sa bez promocji. Tymi promocjami się przejechali i efekt jest jaki jest seryjna utrata praw sportowych i filmowych.
Canal+ nie ma hajsu na La Lige a ten produkt będzie droższy niż 3 lata temu.
La Liga tylko w Angli jest w SKy Sport. Nawet Hiszpanie maja La Lige w bein dodatkowo płatną i raptem 1 mecz na kanale darmowym GOL TV któremu wszystkie prawa zabrali.
Włochy to samo FOX SPORT Francja to samo itd. We Francji poszło ponad 400tys abo Canal+ bo sie pojawił Bein France na którym pojawi sie Liga Turecka.
Mirosławski jest szefem w Eleven Sport w 2 lata istnienia pokazali więcej niż Canal+ w 20 lat .Nie widze utraty takiego produktu jak La Liga .A Nc+ to się jeszcze nie zwórcilo nawet.[/quote]
Canal+ za 40 zł to cena bez promocji?Radzę sprawdzić cennik i nie pisać bzdur gdy sie nie zna cennika.Widzę że nie dość że znasz cennik to jeszcze jesteś ich księgowym i masz dostęp do kont.Eleven pokazało więcej w dwa lata niż C+ w 20?Ostatnio były wysokie temperatury i jesteś w jakiś sposób wytłumaczony.Mirosławski to buc który nie nadaje się na żadnego szefa.Spytaj go ile osób zablokował gdy pisało o studiu czy problemach technicznych.Do tej pory to Eleven przegrało 2 najdroższe przetargi czyli Ekstraklasę z NC+ i LM z Polsatem.Mało tego już zaczynają olewać prawa o niskiej oglądalności.Ile pokazują Ligi francuskiej szkockiej czy belgijskiej?Zamiast np francuskiej wolą pokazywać 2 Bundesligę lub powtórki.



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#68

Post autor: jackob42 » 06 sie 2017, 17:53

big-apple pisze:
zorro pisze:"Już od sierpnia 2018 roku przez trzy kolejne lata (do roku 2021) wszystkie ponad 1000 meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA wyłącznie w kanałach Polsatu. Grupa Polsat nabyła dla polskich kibiców wyłączne prawa do pokazywania LM i LE dla wszystkich kanałów dystrybucji – m.in. telewizji, internetu i urządzeń mobilnych."

To tyle w temacie :smile1:
W sierpniu 18 albo nawet wcześniej będzie ostre parcie marketingowe na LM/LE . Zapewne będzie Tomasz z żoną reklamowac. Widze spory odpływ abonentów do Polsatu.
Dodatkowo też za rok będą przetargi na Liga Angielską i chyba Ekstraklae. Już teraz Eleven pozamitało wszystkie prawa poza Premiere League na ich kanałach na chyba 3 lata.
Właścielem Eleven jest przecież milairder który ma klub z Premiere League. A Ta liga będzie jeszcze droższa podczas przetargów. Będzie tylko 1 ale. Anglicy nie lubią gdy ktoś inny będzie pokazywać ich mecze przed 16:15 i zbyt dużo transmisji.Kwestia jaki pakiet będzie wchodzić w gre.

Kod: Zaznacz cały

Premier League | liga angielska – do końca sezonu 2018/2019
Copa del Rey | Puchar Hiszpanii – do końca sezonu 2017/2018
Superpuchar Hiszpanii – do końca sezonu 2017/2018
Lotto Ekstraklasa – do końca sezonu 2018/2019
Także w przyszłym roku wrzesień przetargi na Lige Angielską i puchary Hiszańskie. Lotto Ekstraklasa to chyba za 2 lata przetarg albo jestem w błędzie.
Widzę że masz szklaną kulę bo widzisz przyszłość :smile1: Numery z Lotto też widzisz? :smile1: Jak pisałem wcześniej Eleven przegrało dwa najbardziej istotne prawa podczas ich istnienia czyli Ekstraklasę i LM warto też dodać najwyższą klasę rozgrywkową na żużlu czy GP.A wszyscy twierdzili że żużel na bank odbiorą NC+.Właściciel Eleven ma klub z Premiere League?Z tego co mi wiadomo to jest właścicielem Leeds United a drużyna ta gra w Sky Bet Championship a nie Premiere League.To że ktoś ma dużo kasy to nie znaczy że będzie nam fundował tv za pół darmo i kupował nom stop nowe i drogie prawa które się nie zwrócą.Na dzień dzisiejszy Elven jest małe zainteresowanie stąd promocje po kolei u operatorów np w CP można dostać i za 10 zł w UPC za 9.90 zł czy NC+7.95,9.90 zł,11.90,15.90zł.



zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie

#69

Post autor: zorro » 08 sie 2017, 9:50

Ja potrafię sobie wyobrazić ofertę sportową NC+, bez dostępu do Eleven :thumbsup: Gdy dwa lata temu zaistnieli na polskim rynku i z wejścia kupili prawa Laligi, co niektórzy wyznawcy pseudo "premium" z krzeseł pospadali. Konsultanci NC+ do ostatniej chwili kłamali, że laliga tylko u nich. Wtedy w necie można było poczytać, że Eleven szybko zbankrutuje, że wykosztowali się na Laliga i za mało żądają opłaty. Jakoś NC+ nie obniżył cen po utracie tylu praw :beer: Tymczasem Eleven zaczęło kupowac wszystko inne na pniu, hurtowo można powiedzieć. Ostatnio dokupili sobie prawa Bundesligi i jak dla mnie na tym mogliby już zakończyć. :clap2: Od wielu lat oglądałem wyłącznie F1, Bundesliga i Laliga. teraz chętnie obejrzę Milika z Zielińskim w Napoli i mecze Juve. To wszystko mam w Eleven. W mojej ocenie utrata NC+ do praw LM i LE od sierpnia 2018r, to dla nich oznacza rychły koniec. Polsat przygarnie wszystkich zawiedzionych tym faktem, którzy nie rozumieją nowej formuły polegającej na pokazywaniu "żaglówek, koników, tenisa, wrc, i gry w pomidor" :vivalabamba:



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#70

Post autor: big-apple » 31 sie 2017, 23:44

jackob42 pisze:Drożej na pewno nie będzie bo i tak grunt im się pali. Na infolinni samowolka. Do mnie dzwonią w sprawie serwisów interaktywnych typu czy nie interesuje mnie pakiet FunVod ten erotyczny. Ja im powiedziałem że ja mam swój dekoder a ten ich to wsadziłem do szafy bo mnie nieinteresuje tyle z rozmowy :D

Canal+ z tego co wiem jest wart aż 40zł . Osobiście wole HBO .No i sobie to zostawie a z Canal+ to już nawet z ojcem gadałem czy by nie wywalić Canal+ w zaświaty skoro można sobie kupić taniej netflixa poza tym daje mu Blu Raye takie które on chce . Nie będe płacić ża polską extraklase która została kosmicznie przepłacona przez Canal+ i teraz im to bokiem wychodzi.

NBA? zwisa mi jak taką lige ma komentować Wojciech UŁA Michałowicz to ja dziękuje. A ja trafi gdzieś poza Canal+ to się uśmieje. NBA można oglądać na KODI każdy mecz .Poza tym jest AntiSat z kanałami Nova Sport no i Skylink także a tam jest NBA w oryginalnym komentarzu. Lige Pepicków chętnie sobie popatrze bo Chińska może wręcz upaść . Osobiście czekam na sierpień 2018 dowiemy się jak Polsat będzie pokazywać LM a zyskają sporto $$$ transmitując meczyk na kanale otwartym drogą naziemną. Dodatkowym plusem będzie to iż od następnego sezonu LM będzie miała nowy format mecze 19 oraz 21. A to oznacze większe zyski z reklam Polsatu.
C+to może i kosztuje 40zł ale w kablówkach jak negocjujesz tak masz.Oferta z tego roku z marca https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9ac7f6247a0144e4 jak potrafisz czytać oferty NC+ to wiesz że najistotniejsza jest dolna tabelka sprawdz tam co jest przy C+.LM jest nie od najbliższego sezonu w CP tylko od kolejnego bo 17/18 jeszcze w NC+.Już lepiej gdyby LM była w Eleven to tam przynajmniej są ogarnięci komentatorzy a nie Hajty czy Kołtonie.[/quote]

Podane ceny za canal+ te 40zł sa bez promocji. Tymi promocjami się przejechali i efekt jest jaki jest seryjna utrata praw sportowych i filmowych.
Canal+ nie ma hajsu na La Lige a ten produkt będzie droższy niż 3 lata temu.
La Liga tylko w Angli jest w SKy Sport. Nawet Hiszpanie maja La Lige w bein dodatkowo płatną i raptem 1 mecz na kanale darmowym GOL TV któremu wszystkie prawa zabrali.
Włochy to samo FOX SPORT Francja to samo itd. We Francji poszło ponad 400tys abo Canal+ bo sie pojawił Bein France na którym pojawi sie Liga Turecka.
Mirosławski jest szefem w Eleven Sport w 2 lata istnienia pokazali więcej niż Canal+ w 20 lat .Nie widze utraty takiego produktu jak La Liga .A Nc+ to się jeszcze nie zwórcilo nawet.[/quote]
Canal+ za 40 zł to cena bez promocji?Radzę sprawdzić cennik i nie pisać bzdur gdy sie nie zna cennika.Widzę że nie dość że znasz cennik to jeszcze jesteś ich księgowym i masz dostęp do kont.Eleven pokazało więcej w dwa lata niż C+ w 20?Ostatnio były wysokie temperatury i jesteś w jakiś sposób wytłumaczony.Mirosławski to buc który nie nadaje się na żadnego szefa.Spytaj go ile osób zablokował gdy pisało o studiu czy problemach technicznych.Do tej pory to Eleven przegrało 2 najdroższe przetargi czyli Ekstraklasę z NC+ i LM z Polsatem.Mało tego już zaczynają olewać prawa o niskiej oglądalności.Ile pokazują Ligi francuskiej szkockiej czy belgijskiej?Zamiast np francuskiej wolą pokazywać 2 Bundesligę lub powtórki.[/quote]

Raz to UEFA decyduje komu przyznaje prawa. NC+ dawało więcej ale wybrali Polsat.
Canal+ jest po 40zł bez promocji nawet w kablówkach jest drożej. Jak masz umowe z nc+ to sobie poczekaj nie wysyłaj wypowiedzenia przejdz na termin nieokreślony to wtedy poznasz cene

Przykładowy cennik osoby przedłużającej umowe na średnich warunkach

Kod: Zaznacz cały

Comfort+ 14,99 zł 24 m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, Eurosport 2 HD 0 zł 1 m oraz 4,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów
Mirosławski o nim się wiele pisze. On nie chce współpracować z komentatorami których ludzie już znają.
To że Eleven przegrało największe przetargi to i tak na dobre im wyszło bo gdzie mieli by to pokazywać mając 3 kanały.
Olewanie ligi Belgijskiej i Francuskiej? To są ochłapy przejęte ze SportKlubu oraz Canal+ który nie chciał Ligi Francuskiej. A czytałem że tą Lige ma pokazywać Eurosport tylko nie wiem którego art to dotyczy. Czy w ogóle dotyczy Polskiego rynku.
Nie on odpowada za jakość techniczną przekazu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości TV SAT i Medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości