UltraBOX+ 4K w nc+

Nowości ze świata TV SAT oraz mediów. Forum TV-SAT.
jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#51

Post autor: jackob42 » 28 lis 2017, 16:21

To mnie rozbawiłeś chłopie daj dowód tańszej oferty lub się nie ośmieszaj.Ja mam odpowiednik Extra+8C+ za 55zł ty Superpremium w standardowej cenie dla pierwszego lepszego.Gdybym chciał Filmboxy i Cinemaxy to bym je miał dla mnie nie są warte razem nawet 10zł.Z HBO też zrezygnowałem mogę mieć w średniej 12.50zł miesięcznie.Gdybyś potrafił czytać oferty to nawet byś nie pytał czy to 6czy 8.Czekam na jeden dowód oferty gdzie jest taniej niż moje 55 zł za Extra+8C+ skoro twierdzisz że nie potrafię negocjować.A ja w Extra nie mam Erosportów że niby mi opowiadasz że w CP są.W Premium max są Eleveny za 99.99 zł a w Premium zwykłym 89.99 zł brak.Różnica 10zł i Eleven ale ciesz się że w cenie a może jszcze twierdzisz że za darmo?Tu masz za 10zł Eleven a ja mam za 7.95 zł jak twierdzisz że słaby ze mnie negocjator idz sobie w NC+ wynegocjuj w tej cenie.Mam nadzieję że się pochwalisz efektami bo podobno taki dobry z ciebie negocjator.Po co mi MR?Jak będę go potrzebował to mam niezależną katrę i sprzęt na linuxie.Da mi to Polsat?W NC+ jest Dorcel z polską fonią w opcji MMP za 20 zł wraz z czterema innymi kanałami tego typu jak innymi.W Polsacie za 25 zł jest sama Rozrywka z 4 kanałami i to od 23.W Evoboxie nawet nie wyszukasz wersji 24/h



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#52

Post autor: jackob42 » 28 lis 2017, 16:42

big-apple pisze:
27 lis 2017, 22:37
jackob42 pisze:
25 lis 2017, 14:04
Zapoznaj sie z ofertą a następnie opowiadaj bajki cyt.Stan na 15.11.2017

nc+:
Active Family
Adventure HD
Ale kino+ HD
Baby.tv
Canal+ 1 HD
Canal+ Discovery HD
Canal+ Family HD
Canal+ Film HD
Canal+ HD
Canal+ Now HD
Canal+ Seriale HD
Canal+ Sport HD
Canal+ Sport2 HD
Domo+ HD
Dorcel TV HD
FightKlub HD
HGTV HD (w CP dostępny w wersji SD)
Kuchnia+ HD
Mezzo
MiniMini+ HD
Motowizja HD NOWOŚĆ!
nSport+ HD
Planete+ HD
Puls2
SportKlub HD
teleTOON+ HD
Trace Urban
TVN24 BiS HD (w CP dostępny w wersji SD)
WP
Zest TV
Polskie kanały FTA: Eska Rock TV, Vox Music TV, Eska TV Extra, Nuta TV, TBN Polska, Power TV, NTL (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania)
WYPADA:
Motowizja (zastąpiona przez Motowizja HD 15.11.2017)
Cyfrowy Polsat:
Golf Channel Polska HD
Novela TV
Polsat Doku HD
Polsat Sport Extra HD
Polsat Sport Fight HD
Polsat Sport HD
Polsat Sport News HD
Water Planet
Polskie kanały FTA: tvo
Premier z tego co obserwuje na C+ jest więcej w najgorszym wypadku tyle samo co na HBO.Cinemax to może i ma więcej nigdy nie zwracam na to uwagi bo kompletnie mnie te kaanły nie interesują z ofertą filmów z przed wielu lat.Masowe wypowiedzenia a baza abonencka rośnie.Ciekawe teorie.Ktoś kłamie.Pytanie kto.NC+ na dzień dzisiejszy ma to czego nie ma Polsat czyli karty Cameleon i Conax które można wsadzić do własnego sprzętu.Anie tylko moduł jednostrumieniowy.
Active family to jest jakiś amatorski kanał.
Paczka Canal+ tutaj komentarze znane.
Ale Kino Kuchnia Planete Domo Minimi itd są w sumie dla mnie bardziej wartościowe niż Canal+ razem wzięty.
Motowizja nie jest nowością bzdura
Fighclub był w Polsacie baaaaaardzo ciekawy kanał :blink:
HGTV owszem jest w SD ale to sie zmieni
Mezzo mamy w emu + kartki Tivusat.5zł w nc+ za free w Tivusat coś jeszcze?
Puls 2 mam naziemnie
nsport głównie powrótki i tranmisje 3 kategorii Ligi Mistrzów/Europy oraz żużel
SportKlub ktoś to olgada?
Tracue Urban to jest Francuski kanał jakość fonii jest fatalna
WP jest naziemnie
ZEST to jakiś żart?

Coś brakuje ci widze argumentów .
Canal+ idzie na dno teraz idą drogą internetową by oskubać tych co nie siedzą w temacie
80zł za Canal+ w Players+

Pomijam już ich chcą odpalić Seriale 4k w playerze+.
Kanały FTA wiesz mam swój odbiornik a nie dedykowany. W Polsacie mają możliwość dodawania kanałow w Nboxach i innych chyba brak nie wiem jaka jest sytuacja

Informacje w sprawie wypowiedzeń i rezygnacji prosto od punktów dystrybucyjnych . Oczywiście nie u wszystkich.
Szkoda mi tylko tych Januszów co idą masowo po dekdoery Ultra HD a potem będzie qpa. Jak się dowiedzą że Polsat przejmuje LM.Ja jestem ciekaw jaki % abo wie że Canal+ stracili LM.

Cameleonow wiecznie mieć nie będziemy a na Conax też przyjdzie czas. System nie koniecznie musi zostać wycofany mogą zostawić parowanie HW.
Motowizja w wersji HD nie jest nowością?Może cię zdziwię ale jeszcze do niedawna była tylko wersja SD HD pojawiła sie całkiem niedawo.A więc sam jesteś bzdurą z swoimi teoriami.Tu jest porównanie platform tv sat a nie piszesz mi o Emu i ze masz za darmo.Ja też mam i co?Na nSport jest często LM i ręczną czy np żużel który od dwóch lub trzech przetargów chciał Polasat i co?Szkoda że nie opisałeś kaanłów z CP tam to dopiero same rarytasy z ligami chinskimi.czeskimi,rosyjskimi i ukraińskimi nic tylko siadać i oglądać



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#53

Post autor: big-apple » 30 lis 2017, 22:07

jackob42 pisze:
28 lis 2017, 16:21
To mnie rozbawiłeś chłopie daj dowód tańszej oferty lub się nie ośmieszaj.Ja mam odpowiednik Extra+8C+ za 55zł ty Superpremium w standardowej cenie dla pierwszego lepszego.Gdybym chciał Filmboxy i Cinemaxy to bym je miał dla mnie nie są warte razem nawet 10zł.Z HBO też zrezygnowałem mogę mieć w średniej 12.50zł miesięcznie.Gdybyś potrafił czytać oferty to nawet byś nie pytał czy to 6czy 8.Czekam na jeden dowód oferty gdzie jest taniej niż moje 55 zł za Extra+8C+ skoro twierdzisz że nie potrafię negocjować.A ja w Extra nie mam Erosportów że niby mi opowiadasz że w CP są.W Premium max są Eleveny za 99.99 zł a w Premium zwykłym 89.99 zł brak.Różnica 10zł i Eleven ale ciesz się że w cenie a może jszcze twierdzisz że za darmo?Tu masz za 10zł Eleven a ja mam za 7.95 zł jak twierdzisz że słaby ze mnie negocjator idz sobie w NC+ wynegocjuj w tej cenie.Mam nadzieję że się pochwalisz efektami bo podobno taki dobry z ciebie negocjator.Po co mi MR?Jak będę go potrzebował to mam niezależną katrę i sprzęt na linuxie.Da mi to Polsat?W NC+ jest Dorcel z polską fonią w opcji MMP za 20 zł wraz z czterema innymi kanałami tego typu jak innymi.W Polsacie za 25 zł jest sama Rozrywka z 4 kanałami i to od 23.W Evoboxie nawet nie wyszukasz wersji 24/h
W ofercie którą masz nie ma nic w zasadzie. HBO raptem pół roku . Sam HBO oglądam a Canal+ jak włączam to może się zdarzy 2 razy w miechu bo wiecznie w EPG widać 7 rzeczy których....... i tak już od ponad pół roku itd itd typowy Canal+.

Póki co osmieszasz się ty.

Eleven za 7zł w Polsacie na stałe dla posiadaczy SmartDom. Można? Można jakoś nc+ nie może. Pomijam oszczędność. 168zł za 2 lata w Polsacie.142 za rok w Nc+ coś jeszcze?

Dorcel jest w Nc+ bo to jest kanał Francuski tyle w temacie. Pozostałe kanały z pakietu MMP czyli Motowizja na wyłączność w nc+ private red hustler jest w Polsacie H/H2 dodatkowo płatne TYLKo w Nc+ . Sportklubu HD nawet nie dotykam oczywiście w Nc+ dodatkowo płatny 1.99zł.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

UltraBOX+ 4K w nc+

#54

Post autor: big-apple » 30 lis 2017, 22:10

jackob42 pisze:
28 lis 2017, 16:42
big-apple pisze:
27 lis 2017, 22:37
jackob42 pisze:
25 lis 2017, 14:04
Zapoznaj sie z ofertą a następnie opowiadaj bajki cyt.Stan na 15.11.2017

nc+:
Active Family
Adventure HD
Ale kino+ HD
Baby.tv
Canal+ 1 HD
Canal+ Discovery HD
Canal+ Family HD
Canal+ Film HD
Canal+ HD
Canal+ Now HD
Canal+ Seriale HD
Canal+ Sport HD
Canal+ Sport2 HD
Domo+ HD
Dorcel TV HD
FightKlub HD
HGTV HD (w CP dostępny w wersji SD)
Kuchnia+ HD
Mezzo
MiniMini+ HD
Motowizja HD NOWOŚĆ!
nSport+ HD
Planete+ HD
Puls2
SportKlub HD
teleTOON+ HD
Trace Urban
TVN24 BiS HD (w CP dostępny w wersji SD)
WP
Zest TV
Polskie kanały FTA: Eska Rock TV, Vox Music TV, Eska TV Extra, Nuta TV, TBN Polska, Power TV, NTL (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania)
WYPADA:
Motowizja (zastąpiona przez Motowizja HD 15.11.2017)
Cyfrowy Polsat:
Golf Channel Polska HD
Novela TV
Polsat Doku HD
Polsat Sport Extra HD
Polsat Sport Fight HD
Polsat Sport HD
Polsat Sport News HD
Water Planet
Polskie kanały FTA: tvo
Premier z tego co obserwuje na C+ jest więcej w najgorszym wypadku tyle samo co na HBO.Cinemax to może i ma więcej nigdy nie zwracam na to uwagi bo kompletnie mnie te kaanły nie interesują z ofertą filmów z przed wielu lat.Masowe wypowiedzenia a baza abonencka rośnie.Ciekawe teorie.Ktoś kłamie.Pytanie kto.NC+ na dzień dzisiejszy ma to czego nie ma Polsat czyli karty Cameleon i Conax które można wsadzić do własnego sprzętu.Anie tylko moduł jednostrumieniowy.
Active family to jest jakiś amatorski kanał.
Paczka Canal+ tutaj komentarze znane.
Ale Kino Kuchnia Planete Domo Minimi itd są w sumie dla mnie bardziej wartościowe niż Canal+ razem wzięty.
Motowizja nie jest nowością bzdura
Fighclub był w Polsacie baaaaaardzo ciekawy kanał :blink:
HGTV owszem jest w SD ale to sie zmieni
Mezzo mamy w emu + kartki Tivusat.5zł w nc+ za free w Tivusat coś jeszcze?
Puls 2 mam naziemnie
nsport głównie powrótki i tranmisje 3 kategorii Ligi Mistrzów/Europy oraz żużel
SportKlub ktoś to olgada?
Tracue Urban to jest Francuski kanał jakość fonii jest fatalna
WP jest naziemnie
ZEST to jakiś żart?

Coś brakuje ci widze argumentów .
Canal+ idzie na dno teraz idą drogą internetową by oskubać tych co nie siedzą w temacie
80zł za Canal+ w Players+

Pomijam już ich chcą odpalić Seriale 4k w playerze+.
Kanały FTA wiesz mam swój odbiornik a nie dedykowany. W Polsacie mają możliwość dodawania kanałow w Nboxach i innych chyba brak nie wiem jaka jest sytuacja

Informacje w sprawie wypowiedzeń i rezygnacji prosto od punktów dystrybucyjnych . Oczywiście nie u wszystkich.
Szkoda mi tylko tych Januszów co idą masowo po dekdoery Ultra HD a potem będzie qpa. Jak się dowiedzą że Polsat przejmuje LM.Ja jestem ciekaw jaki % abo wie że Canal+ stracili LM.

Cameleonow wiecznie mieć nie będziemy a na Conax też przyjdzie czas. System nie koniecznie musi zostać wycofany mogą zostawić parowanie HW.
Motowizja w wersji HD nie jest nowością?Może cię zdziwię ale jeszcze do niedawna była tylko wersja SD HD pojawiła sie całkiem niedawo.A więc sam jesteś bzdurą z swoimi teoriami.Tu jest porównanie platform tv sat a nie piszesz mi o Emu i ze masz za darmo.Ja też mam i co?Na nSport jest często LM i ręczną czy np żużel który od dwóch lub trzech przetargów chciał Polasat i co?Szkoda że nie opisałeś kaanłów z CP tam to dopiero same rarytasy z ligami chinskimi.czeskimi,rosyjskimi i ukraińskimi nic tylko siadać i oglądać
Idąc twoim tokiem kanał który przechodzi z SD na HD jest nowościa . :clap:

Zobaczymy porównanie Polsatu z Eleven od wrzesnia 2018 . To wtedy pogadamy. Pomijam przetargi także w 2018.
Lige ręczną Polsat sprzedał drożej Nc+ bo sami tego nie chcieli.

Canal+ ma teraz tylko Liga Angielska i Polska . A może zostać z niczym.



satelitek
nowy
nowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2018, 7:34
Tuner: Evobox CP
Antena: GIBERTINI
Konwerter: QUAD
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0
Kontakt:

UltraBOX+ 4K w nc+

#55

Post autor: satelitek » 08 sty 2018, 7:43

Powrócę do tematu wątku i dekodera 4K. Czy ktoś z was ma już okazje z niego korzystać? Jeżeli tak, to jak faktyczne wrażenia, czy mając dobry telewizor z obsługą 4K, będzie widać różnice? Zastanawiam się nad wymianą, ale chciałbym się dowiedzieć od użytkowników, jak to wygląda w praniu :)



Awatar użytkownika
Peyu
Moderator
Moderator
Posty: 3882
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:09
Tuner: Wiele
Antena: Orbitron 3m MESH
Konwerter: Inverto KU C-band
Lokalizacja: Wielkopolska Leszno
Podziękował: 69 razy
Dostał Podziękowań: 256 razy
Kontakt:

UltraBOX+ 4K w nc+

#56

Post autor: Peyu » 08 sty 2018, 8:03

Podłączałem go u klienta dla mnie minus brak wyświetlacza kanały przełączają się szybko obsługa unicabla ok co do obrazu klient nie miał tv 4k.
I jedna ważna sprawa przy jednej sztuce byłą już uszkodzona karta wi-fi dekoder znajdował siec ale się nie łączył.
Druga sprawa jeśli jest to dekoder w konfiguracji multiroom i mamy połączenie w sieć te dekodery bezwzględnie musi nowy mieć połączenie z internetem inaczej nie ma możliwości konfiguracji opcji multiroom,poprzednie modele tzw szachownice nie potrzebowały połączenia z netem ,wystarczyło aby był sam router i przypisywał adresy IP.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości TV SAT i Medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości