Oferta Smart Dom - Cyfrowy Polsat/Plus

Forum Polsat Box poświęcone działalności i ofercie najwiekszej platformy satelitarnej w Polsce.
Awatar użytkownika
inz.Antenowicz
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 581
Rejestracja: 21 lip 2010, 17:26
Tuner: DM7020HD/VU+Duo2
Antena: T90/E85/Triax110
Konwerter: Inverto Black Ultra / Best HQRF202
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 64 razy
Dostał Podziękowań: 34 razy

Oferta Smart Dom - Cyfrowy Polsat/Plus

#1

Post autor: inz.Antenowicz » 04 sie 2015, 13:52

Witam :smile1:

Korzysta z Was ktos z oferty Smart Dom? Jak to u Was wyglada?


multifeed: Wavefrontier T90
konwerter: Inverto Black Ultra / Best Germany HD3D / Invacom QDH-031
diseqc: emp-centauri 16/1+1

dreamslon
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 15 mar 2012, 22:13
Tuner: Vu+ Uno 4k SE
Antena: Inverto 120 grafit
Konwerter: Quad Inverto Black Ultra
Lokalizacja: Chojna
Podziękował: 3 razy
Dostał Podziękowań: 4 razy

Oferta Smart Dom - Cyfrowy Polsat/Plus

#2

Post autor: dreamslon » 05 sie 2015, 21:56

Korzystam od ponad roku...Familijny HD+Film+Cinemax 49.90pln i do tego Internet Power LTE za 29.90pln w SmartDom...jak narazie bezproblemowo,jednak trzeba pamietac o platnosciach bo moga nie naliczyc za jakis miesiac z powodu opoznienia :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
igorelectronics
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 13 kwie 2015, 21:12
Tuner: Ferguson Ariva 202E
Antena: Emme esse 8080GSC
Konwerter: Inverto Blck Premium
Lokalizacja: 50.56°N 18.89°E
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 9 razy

Oferta Smart Dom - Cyfrowy Polsat/Plus

#3

Post autor: igorelectronics » 07 sie 2015, 8:29

A ja przestrzegam przed internetem LTE, kidyś zrezygnowałem z Neostrady na rzecz LTE i strasznie tego żałowałem. Łącze z trudem osiągało szybkość 20Mb/s a wieczorami spadało do około 6Mb/s - reklamowane 150Mb/s to zupełna fikcja.


Antena EMME ESSE 8080GSC Alu
Obrotnica Opticum MH1 H-H
Konwerter Inverto Black Premium / Inverto Black Ultra / Televes 7475 / GI-201
Dekoder Ferguson Ariva 202E / Ferguson Ariva @Link200
Dostępne pozycje: 45.0°W - Intelsat 14 <-----------> 85.2°E - Intelsat 15/Horizons2

Awatar użytkownika
inz.Antenowicz
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 581
Rejestracja: 21 lip 2010, 17:26
Tuner: DM7020HD/VU+Duo2
Antena: T90/E85/Triax110
Konwerter: Inverto Black Ultra / Best HQRF202
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 64 razy
Dostał Podziękowań: 34 razy

Oferta Smart Dom - Cyfrowy Polsat/Plus

#4

Post autor: inz.Antenowicz » 07 sie 2015, 15:44

@dreamslon
Czyli dostales w promocji SmartDom druga usluge za 50%? Tzn w tym przypadku za 29,90 a il GB? Ktory to pakiet? 29,90 to niedrogo.. Antena i router gratis?

@igorelectronics
Tez tak mysle. Nie zamienilbym nigdy kablowego internetu typu Neostrada/Netia/Vectra/UPC itd na LTe. Ale w malych miejscowosciach, gdzie nie ma dobrej kablowki, jest to super rozwiazanie. Moj kuzynos ma i sobie chwalil. Ale z Neostrada to mam bardzo zle doswiadczenia. U moich rodzicow na Dolnym Slasku na ulicy jest tylko 10Mb/s a u mnie w Wawie 20Mb/s. Od kilku dobrych lat sledze sprawe i nic sie nie zmienilo. :devil: Ten caly Fiber Power i 80Mb/s to jest mit i zagrywka reklamowa Orange. A Orange juz sie "pilotazowo" za G.fast zabiera: http://media2.pl/telekomunikacja/126415 ... iedzi.html Beda mialy rozumek i serduszko, co zachwalac znowu. Dla mnie FiberPower to jest nadal "pilotaz". :grin: Wstyd, aby narodowy operator (Orange ex-Tepsa) nie byl dzis w stanie zaoferowac w calym kraju 80Mb/s. A oferta internetu mobilnego najdrozsza z wszystkich operatorow. :slap:

BTW, a slyszeliscie, ze w Szwajcarii Orange zminilo juz nazwe "pilotazowo" na "Salt"? Jak dobrze bedzie to wkrotce Tepsa w Polsce nazywac bedzie sie "Sol". :w00t: Bedzie Salt, beda slone ceny.. :grin: Po niemiecku brzmi to tak samo. Co za wariat wpadl na tak nazwe? To po dopalaczach taka kreatywosc, bo raczej nie po czerwonym winie? :grin: Link>>> https://www.salt.ch/de/


multifeed: Wavefrontier T90
konwerter: Inverto Black Ultra / Best Germany HD3D / Invacom QDH-031
diseqc: emp-centauri 16/1+1

dreamslon
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 15 mar 2012, 22:13
Tuner: Vu+ Uno 4k SE
Antena: Inverto 120 grafit
Konwerter: Quad Inverto Black Ultra
Lokalizacja: Chojna
Podziękował: 3 razy
Dostał Podziękowań: 4 razy

Oferta Smart Dom - Cyfrowy Polsat/Plus

#5

Post autor: dreamslon » 07 sie 2015, 15:53

Internet Power LTE 25gb...wzialem ze stickiem bo uzywam go tylko w tablecie...a tak to korzystam z mitycznej neostrady 80mb mieszkajac w bardzo malym miasteczku i sobie chwale :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
inz.Antenowicz
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 581
Rejestracja: 21 lip 2010, 17:26
Tuner: DM7020HD/VU+Duo2
Antena: T90/E85/Triax110
Konwerter: Inverto Black Ultra / Best HQRF202
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 64 razy
Dostał Podziękowań: 34 razy

Oferta Smart Dom - Cyfrowy Polsat/Plus

#6

Post autor: inz.Antenowicz » 16 sie 2015, 18:12

Z moich reszerszy wyniklo nastepujaco. Jezeli posiadacie pakiet tv w Cyfrowym Polsacie od 49,90zl w zwyz, dostaniecie ciekawa oferte na internet LTEe za polowe ceny. To jest naprawde warte, gdy nie ma sie stacjonarnego internetu, czyli przede wszystkim w malych miejscowosciach i na wsiach - chwala za to panu Solorzowi. :bow: Oczywiscie, jak z zasiegiem musi kazdy sprawdzic na wlasna reke. Moj kuzyn sobie bardzo chwali, posiada dom jednorodzinny i nie ma dostepu do kablowki.

Mnie natomiast bardziej interesowala komorka za 50%, dla mnie i dla mojej Zonki. Posiadam dwa abonamenty tv CP (dwa moduly) na moja osobe, no i myslalem, ze jestem teraz "Polsat King" i jako "Vip-abonent" dostane super oferte i sie nachapie wszystkiego po koleji nawet z LTe. Ponoc miala byc trzecia usluga za 1zl, no i sie napalilem, ze dostane drugi abonament na komorke za ta przyslowiowa Zlotowke. Tak niestety nie jest, poniewaz promocje 50% dostaniecie tylko na jeden "PESEL". :grin: Polsat oczywiscie typowo po polsku zmusza do kombinacji i sklania do przepisania jednej umowy np na dziadka. :clap: Pytam po co ten cyrk? Niestety Plus nie odzwonil w tej sprawie a powiedzialem, ze umowy nie przepisze, bo jest to bez sensu. Coz straci pan Solorz... Po za tym nie ma mozliwosci dostania dwoch abonamentow na komorke w promocji Triple Play, czyli drugi numer za 1zl. Dostaniecie tylko 10zl taniej.

Triple Play, a w tym trzecia usluga za 1zl, jest juz nieaktualny, bo to byla oferta Smart Dom1 a teraz mamy juz promocje Smart Dom2.

Doszedlem na koniec do wniosku, ze lepsza oferte na pakiet familijny dwoch komorek dostane w T-Mobile, cena na dwie komorki wychodzi taka, jak z promocja 50% w Polsacie. Po za tym kazdy kolejny numer z ta oferta dostane za dodatkowe 30zl i tak do pieciu numerow, np dla dzieci, rodzicow, czy tesciow. Komorki do umowy w Plusie to sredniowiecze. Wiec, ja juz dziekuje panu Solorzowi za oferte Smart Dom. :thumbsdown:

Ucieszylem sie jak glupi na ser a wyszlo, jak zwykle.. :grin:


multifeed: Wavefrontier T90
konwerter: Inverto Black Ultra / Best Germany HD3D / Invacom QDH-031
diseqc: emp-centauri 16/1+1

Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Oferta Smart Dom - Cyfrowy Polsat/Plus

#7

Post autor: Jacek » 17 sie 2015, 9:18

Przeważnie w tzw sprzedażach łączonych (bo takim jest Smart DOM) są jakieś haczyki - kruczki. Nikt nie rozdaje za darmo.


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

Awatar użytkownika
inz.Antenowicz
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 581
Rejestracja: 21 lip 2010, 17:26
Tuner: DM7020HD/VU+Duo2
Antena: T90/E85/Triax110
Konwerter: Inverto Black Ultra / Best HQRF202
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 64 razy
Dostał Podziękowań: 34 razy

Oferta Smart Dom - Cyfrowy Polsat/Plus

#8

Post autor: inz.Antenowicz » 17 sie 2015, 18:02

Czesc Jacek :beer:

Moim zdaniem Polska jest bardzo specficznym krajem z tymi ukrytymi kruczkami we wszelkiego typu umowach. W sumie oszukiwani sa najczesciej ludzie pospolici i nabijani w butelke. Nie podoba mi sie to. Byle umowe, ktora nie popdpiszesz to musisz sie w Polsce tak pilnowac, jak nigdzie indziej. To kosztuje sporo czasu i niepotrzebnych nerwow.

W moim przypadku komorka w Plusie sie kompletnie nie oplaca. Chcialem dwa numery w tym pakiecie za 119zl/jeden. Calkiem podobna oferte ma T-Mobile. W pakiecie familijnym place owszem 119zl ale za dwa numery. :w00t: Gdzie tu jest wiec to 50% rabatu w SmartDom? Do tego musialbym jeszcze przepisac jedna umowe na tv Cyfrowym Polsacie na Zone. Bardzo sie zawiodlem, bo bylem od poczatku fanem Plus GSM, potem przejal to Solorz i cieszylem sie jeszcze bardziej, no ale teraz nasze drogi sie rozejda..


multifeed: Wavefrontier T90
konwerter: Inverto Black Ultra / Best Germany HD3D / Invacom QDH-031
diseqc: emp-centauri 16/1+1

Awatar użytkownika
satelitarny_żołnierz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 259
Rejestracja: 06 kwie 2012, 14:26
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 6 razy

Oferta Smart Dom - Cyfrowy Polsat/Plus

#9

Post autor: satelitarny_żołnierz » 06 wrz 2015, 21:11

Co do LTE od piątku tj.04,09,2015r są nowe oferty większe korzystniejsze pakiety 6-mcy za darmo. Z tym że widzicie to nie jest tak ,,za darmo,,. Tłumaczę : biorąc w nowych pakietach sprzęt np. ODU-IDU w dzierżawę 10zł za sprzęt, po 1 mc-u przychodzi faktura za aktywację 49zł + dzierżawa i tu zong.
LTE ktoś wyżej napisał że w małych miasteczkach jak najbardziej ma rację bytu, natomiast jeśli jest jakaś kablówka.....
Neostrada to na dzień dzisiejszy jedno wielkie nieporozumienie, jeśli Orange nie pójdzie po rozum do głowy to się bardzo źle dla nich skończy.
A jeśli chodzi o łączenie usług to trzeba baaaaardzo mocno uważać. Bo się można przejechać finansowo że hej.
Przykład: jeśli mamy 3 usługi (i nie ma znaczenia skąd one są) operator daje nam upust na drugiej usłudze ze 100zł na 50zł, a na 3 usłudze np. 59,90 na 29,90, to Musimy wziąć pod uwagę fakt że jeżeli będziemy chcieli zrezygnować z którejś z umów na każdej kolejnej tracimy upusty. I takim sposobem operatorzy nie chcą aby klienci brali 2-3 usługi jednego dnia - nie muszę chyba tego tłumaczyć.

Na koniec - im więcej konkurencji tym lepiej dla klienta

Jeszcze jedno dopiszę. Na dzień dzisiejszy naprawdę fają usługą jest konto w PlusBanku. Jeśli przedłużasz umowę na tv lub coś innego i założysz konto, to dostajesz przez 6 mcy rabat na tą usługę 50zł, a jeśli wydajesz 500zł kartą płatniczą przez mc kalendarzowy, to masz zniżkę na usługę 20zł (przy abonamencie min 59,90) i konto jest za darmo.


www.art-sat.pl Instalacje satelitarne, DVB-T ...

Awatar użytkownika
inz.Antenowicz
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 581
Rejestracja: 21 lip 2010, 17:26
Tuner: DM7020HD/VU+Duo2
Antena: T90/E85/Triax110
Konwerter: Inverto Black Ultra / Best HQRF202
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 64 razy
Dostał Podziękowań: 34 razy

Oferta Smart Dom - Cyfrowy Polsat/Plus

#10

Post autor: inz.Antenowicz » 08 wrz 2015, 19:01

Ja nadal sie nie zdecydowalem. W miedzyczasie pojawila sie jednak rewolucyjna oferta internetu LTE - 15GB za 15zl/m + gratis pendrive modem LTE. Moim zdaniem te wszystkie Playe i Orange prepaid teraz polegly.. :w00t: Kto nie skorzysta z tej uslugi bedzie sam winny ale to jest jednak umowa. Poinformowano mnie o tej ofercie na infolinii.

Ok, z komorka w Plusie mi nie pasi ale oferta internetu LTE w promocji Smart Dom za 50% ceny jest definitywnie nie do pobicia. :thumbsup:


multifeed: Wavefrontier T90
konwerter: Inverto Black Ultra / Best Germany HD3D / Invacom QDH-031
diseqc: emp-centauri 16/1+1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polsat Box”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości