Losowe działanie pilota do dekodera HD 3000

Forum Polsat Box poświęcone działalności i ofercie najwiekszej platformy satelitarnej w Polsce.
Taurus
nowy
nowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2017, 9:28
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Losowe działanie pilota do dekodera HD 3000

#1

Post autor: Taurus » 07 sty 2017, 9:52

Witam serdecznie, to mój pierwszy post na forum więc pozwolę sobie pozdrowić wszystkich forumowiczów. Posiadam dekoder CP HD 3000 i bardzo często zdarza się sytuacja że pilot żyje własnym życiem. Przełącza po 20 kanałów zamiast jednego, przestaje absolutnie działać na kilka godzin by następnego dnia funkcjonować absolutnie poprawnie. Dodam że zmieniłem baterie, to oczywiście nie poprawiło funkcjonalności, zmieniłem w końcu pilota na nowszy model i o dziwo.. również bez zmian. Ktoś ze znajomych wspominał że to może być efekt silniejszej irdy w odbiorniku Tv, posiadam Samsunga Ue 40H5100.?? Zmieniałem położenie dekodera względem tv, próbowałem ekranować kawałkiem foli aluminiowej (wiem, idiotyczny pomysł) wszystko bez zmian. Myślałem że to uszkodzony dekoder, jednak ten po podłączeniu do Tv Crt działa prawidłowo, pilot również nie wykazuje wówczas problemu. Dodam również że w pomieszczeniu w którym jest dekoder posiadam sporo elektroniki, kino domowe, 2 konsole do gier i oczywiście wspomniany Tv. Za 3 miesiące będę przedłużał umowę z CP i mocno zastanawiam się nad modułem Cam żeby uniknąć podobnych problemów.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Polsat Box”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości