Uturbienie

Forum poświęcone działalności i ofercie platformy cyfrowej grupy ITI
Awatar użytkownika
Pilot
Ekspert
Ekspert
Posty: 1076
Rejestracja: 14 wrz 2009, 9:27
Tuner: FX+nbox+inne
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 5 razy

Uturbienie

#1

Post autor: Pilot » 28 lis 2011, 21:25

Teraz nowe funkcje i menu w Turbodekoderach HD z cyfrową nagrywarką, oraz w dekoderach HD z cyfrową nagrywarką (ITI-5720SX).
Dekodery HD z cyfrową nagrywarką (ITI-5720SX)

Teraz wszyscy użytkownicy dekoderów HD z cyfrową nagrywarką typu ITI-5720SX otrzymują bezpłatnie oprogramowanie Carbo, które w stosunku do poprzedniej wersji oferuje szereg innowacyjnych, niedostępnych wcześniej funkcji, takich jak:

- nowoczesna grafika ekranowa
- interaktywne, nowoczesne menu usługi VOD
-rozszerzone EPG (Elektroniczny Przewodnik Po Programach), które może być wyświetlone w formie tabeli, lub w tzw. formie gazetowejmenu dostosowane do oglądania programów w 3D (opcja tylko dla telewizorów 3D)
-podręczna lista programów po naciśnięciu przycisku „OK”
-lista wszystkich najważniejszych funkcji takich jak: EGP, nVOD, nGry etc. po naciśnięciu przycisku „APP” na pilocie
-dostęp do serwisu YouTube po podłączeniu dekodera do internetu
-dostęp do gier multimedialnych wyświetlanych na ekranie telewizora
-możliwość zwiększenia pojemności dysku twardego do 500GB na nagrania własne, oraz ofertę VOD
-dostęp do NOWEJ, internetowej wypożyczalni nVOD net po podłączeniu dekodera do Internetu

Turbodekodery HD z cyfrową nagrywarką

Użytkownicy TurbodekoderówHD również otrzymują bezpłatnie nową wersję oprogramowania. Jest ono lepiej przystosowane do odbioru kanałów transmitowanych w formacie 3D. Po podłączeniu dekodera do internetu dostępny będzie serwis YouTube.
Obrazek


Obrazek

MMM
nowy
nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2011, 23:57
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Uturbienie

#2

Post autor: MMM » 01 gru 2011, 0:01

Co to znaczy:
-możliwość zwiększenia pojemności dysku twardego do 500GB na nagrania własne, oraz ofertę VOD ?

Mój dekoder z soboty na niedzielę faktycznie się zaktualizował, ale nie zauważyłem, żeby pojemność dysku się zwiększyła.

Na starym sofcie miałem 16 % wolnego i na nowym (nic nie nagrywałem, nic nie usuwałem w tym czasie) dalej ma 16 % wolnego.

Czy coś muszę zrobić, żeby ta pojemność się zwiększyła ?



Awatar użytkownika
Pilot
Ekspert
Ekspert
Posty: 1076
Rejestracja: 14 wrz 2009, 9:27
Tuner: FX+nbox+inne
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 5 razy

Uturbienie

#3

Post autor: Pilot » 01 gru 2011, 9:52

Słowo możliwość w tym tekście oznacza to iż możesz wykupić zwiększenie dysku poprzez wymianę dekodera lub wykupienie tej pojemności, aktualizacja oprogramowania nie zwiększyła pojemności dysku, nadal masz 250GB. Zmienił się cennik wymiany.
Promocyjne wymiany dekodera:
nbox na recorder (49 zł)
nbox na Turbodekoder HD (99 zł)
recorder na Turbodekoder HD (49 zł)

Abonenci mogą skorzystać, jednakże tylko za pośrednictwem Contact Center.
Wymiany te nie przedłużają umowy.
Na tą chwilę zwiększenie pojemności w dekoderze z serii CLRA nadal wynosi 148zł :thumbsdown: nie rozumiem takiej polityki :no:


Obrazek

tomaszek
nowy
nowy
Posty: 14
Rejestracja: 26 lis 2011, 21:29
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Uturbienie

#4

Post autor: tomaszek » 12 gru 2011, 22:45

ja jestem zadowolony z samego faktu aktualizacji oprogramowania, nowe menu jest zdecydowanie ładniejsze, do tego można oglądać youtube miło że pamiętają o abonencie nawet rok po podpisaniu umowy :) do tej pory zawsze myślałem że 250GB to ogromny dysk, co w takim razie powiedzieć o ponad 1000 giga w monsterboxie? :cigar:



ODPOWIEDZ

Wróć do „n telewizja nowej generacji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości