Tricolor TV (36*E)

Forum poświęcone działalności i ofercie zagranicznych platform cyfrowych
ewaan
nowy
nowy
Posty: 32
Rejestracja: 21 lis 2012, 16:08
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 1 razy

Tricolor TV (36*E)

#491

Post autor: ewaan » 13 lip 2018, 16:12

Witam
Panowie jak rozszyfrować bez odbiornika, wersję modułu i wersję karty dostępu?
Podpowiedzcie,bo ręce opadają.
Moduł taki jak ten poniżej
https://satclub.pl/viewtopic.php?t=16785



Awatar użytkownika
moons
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1696
Rejestracja: 05 sty 2011, 22:12
Tuner: GigaBlue Quad Plus
Antena: Triax 115
Konwerter: Fte
Lokalizacja: Hajnówka
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 114 razy

Tricolor TV (36*E)

#492

Post autor: moons » 13 lip 2018, 18:10

kondon6@gmail.com pisze:
13 lip 2018, 10:51
Raczej od planu taryfowego, cały czas w sprzedaży są obie wersje modułu. Jeśli komuś nie zależy na UHD to Twoja wersja abo jest wystarczającą i tańsza w użytkowaniu. Mi zależy na tych kanałach a więc moja wersja abo jest dla mnie też odpowiednia.
W takim razie muszę się gościa w Rosji zapytać od czego zależy ten plan taryfowy, przecież nie od wersji modułu, bo wszystko można oglądać na każdym, może przy rejestracji coś się określa że jeden trafia do takiego planu a drugi do innego.
Pozdrawiam



kondon
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 400
Rejestracja: 30 kwie 2017, 9:42
Tuner: SOLO4K
Podziękował: 16 razy
Dostał Podziękowań: 44 razy

Tricolor TV (36*E)

#493

Post autor: kondon » 13 lip 2018, 22:45

Na pewno nie od wersji modułu ( bebechy modułów w obu przypadkach mogą być te same tylko naklejki są różne) , także nie jest to związane z procesem rejestracji. Chodzi raczej o to że jeden moduł został wypuszczony do sprzedaży w czasie gdzie nie było jeszcze kanałów 4K w ofercie, a po ich włączeniu została dodana nowa opcja czyli pakiet UltraHD, a drugi moduł udostępniony do sprzedaży znacznie później i w tym przypadku operator postanowił zrezygnować z podziału i stworzyć jeden wspólny podstawowy pakiet Единый z kanałami UHD



Michal_ru
nowy
nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2018, 11:02
Tuner: Nc+
Antena: Nc+
Konwerter: Nc+
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 0

Tricolor TV (36*E)

#494

Post autor: Michal_ru » 15 lip 2018, 13:26

Witam wszystkich,
Jestem tutaj nowy i będę wdzięczny za pomoc i radę w zakupie telewizji Tricolor TV.
1) Jaki zestaw proponujecie abym zakupił, na stronie tego trochę mają?: https://shop.tricolor.tv/catalog/komple ... kovogo-tv/. Na co mam uważać podczas zakupu? (Zakładanie konta użytkownika etc.)
2) Jaka wielkość anteny satelitarnej jest odpowiednia do odbioru Tricolor TV w Polsce? Obecnie posiadam antenę od NC+ (wys:80cm szer:73cm);
3) Czy taki odbiornik: https://shop.tricolor.tv/catalog/komple ... -gs-ac790/ - będzie działać w Polsce? Czy on będzie działać, jeżeli wykryje Polski IP adres? Czy ktoś z was korzysta z tego odbiorniku?
4) Jak ostatnio wygląda kwestia opłaty za Tricolor TV? Czy spokojnie mogę zapłacić polską kartą Visa czy MasterCard (https://www.tricolor.tv/how-to-pay/ );
5) Czy jest ktoś Warszawy, aby mógł mi pomóc podczas montażu/instalacji?
6) Czy Tricolor to dobra opcja? Czy są lepsze opcję (NTV+, MTS etc.)

Będę wdzięczny za waszą pomoc.
Pozdrawiam z Warszawy.



Awatar użytkownika
moons
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1696
Rejestracja: 05 sty 2011, 22:12
Tuner: GigaBlue Quad Plus
Antena: Triax 115
Konwerter: Fte
Lokalizacja: Hajnówka
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 114 razy

Tricolor TV (36*E)

#495

Post autor: moons » 15 lip 2018, 13:42

Szkoda że nie chciało Ci się przeczytać tego tematu bo już dawno miałbyś wszystkie odpowiedzi na swoje pytania.
Sam nic w Rosji nie kupisz. W Polsce chyba nikt nie kupował tego pakietu z ich odbiornikiem, jeśli już to moduł i karta. Oczywiście nie ma też mowy żebyś coś sam zarejestrował czy temu podobne rzeczy.
O opłatach jest oddzielny temat o tym co i jak można opłacić.
Sygnał z 36E jest bardzo silny w Polsce i nawet mniejsze anteny powinny sobie z nim poradzić.
Pozdrawiam
Za ten post użytkownik moons otrzymał podziękowanie od:
Michal_ru (15 lip 2018, 14:08)



Michal_ru
nowy
nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2018, 11:02
Tuner: Nc+
Antena: Nc+
Konwerter: Nc+
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 0

Tricolor TV (36*E)

#496

Post autor: Michal_ru » 15 lip 2018, 14:38

Dzięki za info moons.
Tak, poczytam oczywiście, ale zamiast grzebać w i filtrować całe forum - myślałem, że może ktoś na szybko mi odpowie na te pytania.
Co do zakupu, to mam tam znajomych, którzy mi to kupią (rozumiem, że chodzi o paszport/zameldowanie w Rosji - tak?) i osobiście przywiozą.
Zastanawiam się nad zakupem tego Tuneru/zestawu: GS A230 https://shop.tricolor.tv/catalog/komple ... v-gs-a230/
lub tego (nie wymaga anteny, telewizja przez internet): https://shop.tricolor.tv/catalog/komple ... -gs-ac790/ - tylko nie mogę znaleźć żadnej informacji o tym odbiorniku na tym forum. Podejrzewam, że może być problem z Polskim IP. Bo to jest fajna opcja, ustawiasz w dowolnym miejscu w domu (gdzie jest dostęp do gniazdka lub routera wifi) - i oglądasz. I nie martwisz się anteną i okablowaniem.

Jeżeli jest ktoś kto ogląda w Polsce Tricolor TV za pomocą ich (Tricolor TV) odbiorników - proszę o info...



kondon
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 400
Rejestracja: 30 kwie 2017, 9:42
Tuner: SOLO4K
Podziękował: 16 razy
Dostał Podziękowań: 44 razy

Tricolor TV (36*E)

#497

Post autor: kondon » 15 lip 2018, 15:08

Opcja oglądania dzięki internetowi może i jest fajna ale możliwe że nie doczytałeś że pakiet kanałów jest ograniczony do 142, a jego roczny abonament wynosi 2000 RUB i myślę że na 100% będzie problem z Naszym IP. Tak więc nie jest to ta sama oferta co oferta z odbiornikami SAT lub Modułami.



Awatar użytkownika
moons
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1696
Rejestracja: 05 sty 2011, 22:12
Tuner: GigaBlue Quad Plus
Antena: Triax 115
Konwerter: Fte
Lokalizacja: Hajnówka
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 114 razy

Tricolor TV (36*E)

#498

Post autor: moons » 15 lip 2018, 15:17

O ich odbiornikach nikt Ci nic nie napisze bo przynajmniej na forum wszyscy mają moduły.
A Триколор Онлайн czy tam Онлайн ТВ nie ma takiej opcji żeby ruszył za granicą Rosji. Nawet w regulaminie jest napisane:
Только на территории РФ. Сервис предоставляется в тестовом режиме. Доступ к просмотру каналов через интернет может быть ограничен правообладателем. Интерактивное управление просмотром, а также просмотр передач в архиве доступны только для каналов, транслируемых через интернет. Актуальный список каналов, транслируемых через интернет, доступен в описании пакета каналов.
Chcesz kupić ten pakiet, kup moduł, jedyne słuszne rozwiązanie.

Pozdrawiam



Michal_ru
nowy
nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2018, 11:02
Tuner: Nc+
Antena: Nc+
Konwerter: Nc+
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 0

Tricolor TV (36*E)

#499

Post autor: Michal_ru » 15 lip 2018, 16:15

Dziękuję za odpowiedzi moons @ kondon6@gmail.com!
Co do «Триколор Онлайн» - to pewnie jest szansa jakoś to załatwić za pomocą PVN w routerze... Poszukam w necie coś na ten temat.
A dlaczego wszyscy mają tylko moduły, są jakieś problemy z odbiornikami Tricolor?



kondon
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 400
Rejestracja: 30 kwie 2017, 9:42
Tuner: SOLO4K
Podziękował: 16 razy
Dostał Podziękowań: 44 razy

Re: Tricolor TV (36*E)

#500

Post autor: kondon » 15 lip 2018, 17:22

A spotkałeś się kolego z dekoderem który nie ma żadnych problemów, a szczególnie takim dedykowanym od operatorów SAT. Moim zdaniem i zapewne nie tylko, dekoder od operatora jest tylko kolejnym niepotrzebnym pudłem pod TV.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagraniczne platformy cyfrowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości