Xtra TV UA

Forum poświęcone działalności i ofercie zagranicznych platform cyfrowych
Maximus Magnus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 207
Rejestracja: 13 wrz 2011, 14:49
Tuner: Qviart Lunix 4K combo, GT Media 4K Combo
Antena: Corab 90 (Moteck SG-2100)
Konwerter: BEST HG 101 Ultra Black
Podziękował: 8 razy
Dostał Podziękowań: 2 razy

Xtra TV UA

#371

Post autor: Maximus Magnus » 23 wrz 2018, 22:04

Bardzo fajnie, że macie tyle szczęścia, że wasi koledzy zrobili Wam ponowną rejestrację kart. Ja niestety takiego szczęścia nie mam. Mój pośrednik, zresztą user tego forum kol. sat1234 oznajmił, że zapyta osobę, na którą w UA karta była zarejestrowana czy ponownie ją zarejestruje, ale jak to zaakcentował na pewno nie będzie to za FREE! Zapłaciłem już za tę kartę i wydaje mi się, że opłacenie ponownej rejestracji tylko dla 2 kanałów w SD mija się z celem. Jak widać chyba trzeba podać nr telefonu osoby, która rejestrowała po raz pierwszy tę kartę i tu jest problem, bo inaczej podałbym nr telefonu prepaid z sieci w UA i sam zrobił ponowną rejestrację, ale chyba tak nie można?



kondon
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 400
Rejestracja: 30 kwie 2017, 9:42
Tuner: SOLO4K
Podziękował: 16 razy
Dostał Podziękowań: 44 razy

Xtra TV UA

#372

Post autor: kondon » 23 wrz 2018, 22:32

Przy okazji zapytam gdzie jest opcja reaktywacji karty jakby przestala dzialac,bo nie moge znalesc w ICOK :hmmm:
pozdr
W zakładce Устройства, pod tą kolorową ramką, na końcu pierwszego zdania jest Восстановить доступ.
Kliknąć i reaktywacja gotowa.



Awatar użytkownika
moons
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1696
Rejestracja: 05 sty 2011, 22:12
Tuner: GigaBlue Quad Plus
Antena: Triax 115
Konwerter: Fte
Lokalizacja: Hajnówka
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 114 razy

Xtra TV UA

#373

Post autor: moons » 23 wrz 2018, 22:37

Nie bardzo rozumiem ten szum że xtratv odchodzi w niepamięć. Oferta absolutnie denna, poza dwoma kanałami futbol kompletnie żadnych nowych treści. Ale tu dyskutować nie ma co, bo jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki.
Co do nadziei że coś się jeszcze zmieni, to nie ma na co liczyć. Nowe kodowanie wprowadza się z dokładnie tego samego powodu z którego było zamieszanie z 4K w nc+ i modułami. Właściciele praw żądają uszczelnienia systemu i tyle, dwa kanały w SD pewnie zostaną przez chwilę żeby wszyscy zużyli kasę jaką mają na kontach a po kilku miesiącach i to zgaśnie. kupując za ogromną kasę prawa do poszczególnych lig kupuje się nie tylko prawa ale i obowiązki.
Pozdrawiam



Maximus Magnus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 207
Rejestracja: 13 wrz 2011, 14:49
Tuner: Qviart Lunix 4K combo, GT Media 4K Combo
Antena: Corab 90 (Moteck SG-2100)
Konwerter: BEST HG 101 Ultra Black
Podziękował: 8 razy
Dostał Podziękowań: 2 razy

Xtra TV UA

#374

Post autor: Maximus Magnus » 24 wrz 2018, 7:58

toroidal68 pisze:
22 wrz 2018, 20:17
Maximus Magnus pisze:
22 wrz 2018, 12:36
Mam opłacony na kilka m-cy pakiet tylko z kanałami Futbol 1 i 2 HD, gdzie są również dostępne te kanały w wersji SD czy będę je miał po 3 listopada b.r.? Niestety też już nie mogę wejść do nowego ICOK, żeby ew. zmienić na pakiet Futbol SD. Ciekawe czy można by było zarejestrować kartę mając jakąś kartę SIM pre-paid z Ukrainy?
========
Jak bys cos wiedzial lub znalazl w temat, jak znow miec ICOK ,to daj znac na priv :bow:
Bo ja w tej chwili nie wiem czy moja karta bedzie swiecila do tego czasu ile mam wplacone?
Czy w listopadzie ogarnie na niej ciemnosc :blink: :hmmm:
Mnie również zastanawia czy w ogóle trzeba rejestrować ponownie kartę, żeby dalej chodziła po 3 listopada b.r., jeżeli jest opłacona na kilka m-cy do przodu (pakiet Futbol HD)? Czy policzą z opłaconej kwoty tylko za pakiet Futbol 1 i 2 (SD)? Czy trzeba zrobić ponowną rejestrację, żeby zmienić pakiet na Futbol i dalej będzie działać dla tych 2 kanałów?



toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Xtra TV UA

#375

Post autor: toroidal68 » 24 wrz 2018, 12:24

Maximus Magnus pisze:
24 wrz 2018, 7:58
toroidal68 pisze:
22 wrz 2018, 20:17
Maximus Magnus pisze:
22 wrz 2018, 12:36
Mam opłacony na kilka m-cy pakiet tylko z kanałami Futbol 1 i 2 HD, gdzie są również dostępne te kanały w wersji SD czy będę je miał po 3 listopada b.r.? Niestety też już nie mogę wejść do nowego ICOK, żeby ew. zmienić na pakiet Futbol SD. Ciekawe czy można by było zarejestrować kartę mając jakąś kartę SIM pre-paid z Ukrainy?
========
Jak bys cos wiedzial lub znalazl w temat, jak znow miec ICOK ,to daj znac na priv :bow:
Bo ja w tej chwili nie wiem czy moja karta bedzie swiecila do tego czasu ile mam wplacone?
Czy w listopadzie ogarnie na niej ciemnosc :blink: :hmmm:
Mnie również zastanawia czy w ogóle trzeba rejestrować ponownie kartę, żeby dalej chodziła po 3 listopada b.r., jeżeli jest opłacona na kilka m-cy do przodu (pakiet Futbol HD)? Czy policzą z opłaconej kwoty tylko za pakiet Futbol 1 i 2 (SD)? Czy trzeba zrobić ponowną rejestrację, żeby zmienić pakiet na Futbol i dalej będzie działać dla tych 2 kanałów?
To się okaże w listopadzie jak te nasze kartoniki będą działać
Może zgasną od razu :(



toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Xtra TV UA

#376

Post autor: toroidal68 » 17 paź 2018, 18:40

toroidal68 pisze:
24 wrz 2018, 12:24
Maximus Magnus pisze:
24 wrz 2018, 7:58
toroidal68 pisze:
22 wrz 2018, 20:17

========
Jak bys cos wiedzial lub znalazl w temat, jak znow miec ICOK ,to daj znac na priv :bow:
Bo ja w tej chwili nie wiem czy moja karta bedzie swiecila do tego czasu ile mam wplacone?
Czy w listopadzie ogarnie na niej ciemnosc :blink: :hmmm:
Mnie również zastanawia czy w ogóle trzeba rejestrować ponownie kartę, żeby dalej chodziła po 3 listopada b.r., jeżeli jest opłacona na kilka m-cy do przodu (pakiet Futbol HD)? Czy policzą z opłaconej kwoty tylko za pakiet Futbol 1 i 2 (SD)? Czy trzeba zrobić ponowną rejestrację, żeby zmienić pakiet na Futbol i dalej będzie działać dla tych 2 kanałów?
=======
Dzis sprobowalem doladowac karte Xtra tv i bez problemu dalo sie.I to juz na nowym ICOK ,mialem wczesniej ze karta wazna jest do 25.12.2018 teraz poszla data do 23.01.2019 :blink: I teraz juz sam nie wiem czy karta bedzie dzialac do tej daty,czy tylko beda dzialac te SD z 4.8e :hmmm:



Awatar użytkownika
robsat
DX-er
DX-er
Posty: 1572
Rejestracja: 30 lip 2013, 18:43
Tuner: U2C, Openbox
Antena: Mabo 120 cm, Famaval 115 cm
Konwerter: Inverto/Sharp/Triax/Hisattel Twin
Lokalizacja: PDK
Podziękował: 73 razy
Dostał Podziękowań: 142 razy

Xtra TV UA

#377

Post autor: robsat » 20 paź 2018, 10:50

Wątpię aby kanały Football w SD się utrzymały na 4.8E .
Na 12130 V 27500 pojawiła się kopia tych kanałów w HD z szyfrowaniem BetaCrypt także podejrzewam, że po wdrożeniu nowego systemu szyfrowania karteczki w Conax polecą od razu do kosza.


120 cm 90*E< - >30*W
UClan/SX6/AS4K2X
Android/T2-MI/multistream
Ku-Band/C-Band/R/L (Circular)

toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Xtra TV UA

#378

Post autor: toroidal68 » 20 paź 2018, 20:02

robsat pisze:
20 paź 2018, 10:50
Wątpię aby kanały Football w SD się utrzymały na 4.8E .
Na 12130 V 27500 pojawiła się kopia tych kanałów w HD z szyfrowaniem BetaCrypt także podejrzewam, że po wdrożeniu nowego systemu szyfrowania karteczki w Conax polecą od razu do kosza.
======
Mi sie tez tak wydaje,szkoda bo polubilem tą platforme :grin:



toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Xtra TV UA

#379

Post autor: toroidal68 » 22 paź 2018, 22:31

Na Astra 4A (4,8°E)
Pojawil sie tr.z kanalami Futbol 1HD oraz Futbol 2HD ale juz szyfrowane w BetaCrypt
Tu jest temat:
https://satkurier.pl/news/174847/futbol ... dvb-s.html



Maximus Magnus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 207
Rejestracja: 13 wrz 2011, 14:49
Tuner: Qviart Lunix 4K combo, GT Media 4K Combo
Antena: Corab 90 (Moteck SG-2100)
Konwerter: BEST HG 101 Ultra Black
Podziękował: 8 razy
Dostał Podziękowań: 2 razy

Xtra TV UA

#380

Post autor: Maximus Magnus » 05 lis 2018, 20:28

Witam. Z tego co dziś obserwuję skończyło się chyba, zgodnie z zapowiedziami, oglądanie kanałów Futbol 1 i 2 HD z 9E? Działają, przynajmniej u mnie, te kanały w wersji SD z Astry 4A w Conax. Kartę mam ponownie zarejestrowaną i opłaconą na pakiet Futbol HD do czerwca 2019 roku. Może ktoś napisze jak jest u niego? Pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagraniczne platformy cyfrowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości