Xtra TV UA

Forum poświęcone działalności i ofercie zagranicznych platform cyfrowych
kondon
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 400
Rejestracja: 30 kwie 2017, 9:42
Tuner: SOLO4K
Podziękował: 16 razy
Dostał Podziękowań: 44 razy

Xtra TV UA

#361

Post autor: kondon » 20 wrz 2018, 18:07

A więc do 3 listopada coś więcej można pooglądać, później już tylko kanały Futbol w SD.

Jestem już po ponownej Rejestracji. Są 3 główne zakładki:
Профиль - Dane konta takie jak Imię, Nazwisko, Numer telefonu, Numer karty, Numer umowy, Stan konta
Подписки - Pakiety - 7 sztuk tak jak było poprzednio, ceny takie same
Устройства - Pokazuje zarejestrowane karty, dekodery, Status usługi np. Aktywna i do kiedy, Możliwość odłączenia urządzenia ( u mnie nieaktywne ), Możliwość wysłania ponownych uprawnień ( już przetestowałem ) oraz pobrania umowy( u mnie nieaktywne )



davidec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1993
Rejestracja: 20 maja 2012, 18:32
Tuner: 2x VU+ Ultimo 4K, Dreambox 920 UHD, VU+ UNO 4K SE
Antena: Laminas 120
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 128 razy
Dostał Podziękowań: 73 razy

Xtra TV UA

#362

Post autor: davidec » 20 wrz 2018, 21:51

No i super po 03/11 nożyczki i nara :yes:


90e - 85e - 80e -75e - 68,5e - 52e - 42e - 39e - 36e - 28,2e - 23,5e - 19,2e - 16e - 13e - 9e - 4,8e - 1,9e - 0,8w - 4w - 5w

toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Xtra TV UA

#363

Post autor: toroidal68 » 21 wrz 2018, 17:12

davidec pisze:
20 wrz 2018, 21:51
No i super po 03/11 nożyczki i nara :yes:
======
Dzis chcialem sprawdzic swoje ICOK i juz nie jest aktywne :blink: :thumbsdown:
Nie moge juz wejsc w swoje dane :slap:
No to kartonik poleci niedlugo do szuflady. :wall:
Szkoda bo polubilem ten pakiet :shifty:



davidec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1993
Rejestracja: 20 maja 2012, 18:32
Tuner: 2x VU+ Ultimo 4K, Dreambox 920 UHD, VU+ UNO 4K SE
Antena: Laminas 120
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 128 razy
Dostał Podziękowań: 73 razy

Xtra TV UA

#364

Post autor: davidec » 21 wrz 2018, 17:19

Jakby zostawili dostęp na tych kartach do wersji HD kanałów piłkarskich to można by ja trzymać ale SD to niech sobie w buty wsadza....


90e - 85e - 80e -75e - 68,5e - 52e - 42e - 39e - 36e - 28,2e - 23,5e - 19,2e - 16e - 13e - 9e - 4,8e - 1,9e - 0,8w - 4w - 5w

Maximus Magnus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 207
Rejestracja: 13 wrz 2011, 14:49
Tuner: Qviart Lunix 4K combo, GT Media 4K Combo
Antena: Corab 90 (Moteck SG-2100)
Konwerter: BEST HG 101 Ultra Black
Podziękował: 8 razy
Dostał Podziękowań: 2 razy

Xtra TV UA

#365

Post autor: Maximus Magnus » 22 wrz 2018, 12:36

Mam opłacony na kilka m-cy pakiet tylko z kanałami Futbol 1 i 2 HD, gdzie są również dostępne te kanały w wersji SD czy będę je miał po 3 listopada b.r.? Niestety też już nie mogę wejść do nowego ICOK, żeby ew. zmienić na pakiet Futbol SD. Ciekawe czy można by było zarejestrować kartę mając jakąś kartę SIM pre-paid z Ukrainy?



toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Xtra TV UA

#366

Post autor: toroidal68 » 22 wrz 2018, 20:17

Maximus Magnus pisze:
22 wrz 2018, 12:36
Mam opłacony na kilka m-cy pakiet tylko z kanałami Futbol 1 i 2 HD, gdzie są również dostępne te kanały w wersji SD czy będę je miał po 3 listopada b.r.? Niestety też już nie mogę wejść do nowego ICOK, żeby ew. zmienić na pakiet Futbol SD. Ciekawe czy można by było zarejestrować kartę mając jakąś kartę SIM pre-paid z Ukrainy?
========
Jak bys cos wiedzial lub znalazl w temat, jak znow miec ICOK ,to daj znac na priv :bow:
Bo ja w tej chwili nie wiem czy moja karta bedzie swiecila do tego czasu ile mam wplacone?
Czy w listopadzie ogarnie na niej ciemnosc :blink: :hmmm:



Maximus Magnus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 207
Rejestracja: 13 wrz 2011, 14:49
Tuner: Qviart Lunix 4K combo, GT Media 4K Combo
Antena: Corab 90 (Moteck SG-2100)
Konwerter: BEST HG 101 Ultra Black
Podziękował: 8 razy
Dostał Podziękowań: 2 razy

Xtra TV UA

#367

Post autor: Maximus Magnus » 23 wrz 2018, 6:42

kondon6@gmail.com pisze:
20 wrz 2018, 18:07
A więc do 3 listopada coś więcej można pooglądać, później już tylko kanały Futbol w SD.

Jestem już po ponownej Rejestracji. Są 3 główne zakładki:
Профиль - Dane konta takie jak Imię, Nazwisko, Numer telefonu, Numer karty, Numer umowy, Stan konta
Подписки - Pakiety - 7 sztuk tak jak było poprzednio, ceny takie same
Устройства - Pokazuje zarejestrowane karty, dekodery, Status usługi np. Aktywna i do kiedy, Możliwość odłączenia urządzenia ( u mnie nieaktywne ), Możliwość wysłania ponownych uprawnień ( już przetestowałem ) oraz pobrania umowy( u mnie nieaktywne )
Czy sam zrobiłeś nową rejestrację swojej karty czy ktoś z Ukrainy na kogo była wcześniej zarejestrowana karta to zrobił? Co jest potrzebne do logowania się po nowej rejestracji? Jak widać wiele osób chce wiedzieć jak ponownie zarejestrować kartę. Będę wdzięczy za info. Pozdrawiam.



toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Xtra TV UA

#368

Post autor: toroidal68 » 23 wrz 2018, 20:05

Maximus Magnus pisze:
23 wrz 2018, 6:42
kondon6@gmail.com pisze:
20 wrz 2018, 18:07
A więc do 3 listopada coś więcej można pooglądać, później już tylko kanały Futbol w SD.

Jestem już po ponownej Rejestracji. Są 3 główne zakładki:
Профиль - Dane konta takie jak Imię, Nazwisko, Numer telefonu, Numer karty, Numer umowy, Stan konta
Подписки - Pakiety - 7 sztuk tak jak było poprzednio, ceny takie same
Устройства - Pokazuje zarejestrowane karty, dekodery, Status usługi np. Aktywna i do kiedy, Możliwość odłączenia urządzenia ( u mnie nieaktywne ), Możliwość wysłania ponownych uprawnień ( już przetestowałem ) oraz pobrania umowy( u mnie nieaktywne )
Czy sam zrobiłeś nową rejestrację swojej karty czy ktoś z Ukrainy na kogo była wcześniej zarejestrowana karta to zrobił? Co jest potrzebne do logowania się po nowej rejestracji? Jak widać wiele osób chce wiedzieć jak ponownie zarejestrować kartę. Będę wdzięczy za info. Pozdrawiam.
======
No ja tez sobie poradzilem z aktywacja nowej strony :clap2: :vivalabamba:
Na szczescie mialem zapamietane dane kolesia z Ukrainy ktory mi sprzedal zestaw :w00t: :thumbsup:
To mnie uratowalo,tylko jak sie logowalem musialem wkleic jego num tel a ja zadzwonilem do niego a on podal mi od strzala PAROL :grin:
Nie bylo zadnego problemu,dobrze ze koles odebral tel :vivalabamba: Bo inaczej dupcia blada,nie mialbym zadnych szans na wejscie do ICOK.Ale wiem ze to nie bedzie koniec z problemami i tak karta poleci.Chyba ze Valerij przysle mi ten nowy tuner,oczywiscie za odpowiednia oplata :thumbsup: :grin: :yes:
zapodaje screny:
Załączniki
Zrzut ekranu 2018-09-23 o 19.54.24.png
Zrzut ekranu 2018-09-23 o 19.54.47.png
Zrzut ekranu 2018-09-23 o 19.55.37.png
Zrzut ekranu 2018-09-23 o 19.55.56.png



kondon
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 400
Rejestracja: 30 kwie 2017, 9:42
Tuner: SOLO4K
Podziękował: 16 razy
Dostał Podziękowań: 44 razy

Xtra TV UA

#369

Post autor: kondon » 23 wrz 2018, 21:20

Maximus Magnus pisze:
23 wrz 2018, 6:42
kondon6@gmail.com pisze:
20 wrz 2018, 18:07
A więc do 3 listopada coś więcej można pooglądać, później już tylko kanały Futbol w SD.

Jestem już po ponownej Rejestracji. Są 3 główne zakładki:
Профиль - Dane konta takie jak Imię, Nazwisko, Numer telefonu, Numer karty, Numer umowy, Stan konta
Подписки - Pakiety - 7 sztuk tak jak było poprzednio, ceny takie same
Устройства - Pokazuje zarejestrowane karty, dekodery, Status usługi np. Aktywna i do kiedy, Możliwość odłączenia urządzenia ( u mnie nieaktywne ), Możliwość wysłania ponownych uprawnień ( już przetestowałem ) oraz pobrania umowy( u mnie nieaktywne )
Czy sam zrobiłeś nową rejestrację swojej karty czy ktoś z Ukrainy na kogo była wcześniej zarejestrowana karta to zrobił? Co jest potrzebne do logowania się po nowej rejestracji? Jak widać wiele osób chce wiedzieć jak ponownie zarejestrować kartę. Będę wdzięczy za info. Pozdrawiam.
W sprawie rejestracji rozmawiaj z pośrednikiem albo osobą na którą jest karta zarejestrowana. Jak widzę kolega @toroidal68 też przebrnął przez rejestrację. Kolejny dekoder pod telewizorem - ja podziękuję za takie rozwiązanie. Karta będzie u mnie jako opcja zapasowa, można zawiesić abo, w razie jakiejś draki to 59 hrywien za 2 kanały to nie jest jakiś majątek. Może się za jakiś czas operator XTRA TV zreflektuje i zamieni kanały SD na HD.



toroidal68
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Xtra TV UA

#370

Post autor: toroidal68 » 23 wrz 2018, 21:29

kondon6@gmail.com pisze:
23 wrz 2018, 21:20
Maximus Magnus pisze:
23 wrz 2018, 6:42
kondon6@gmail.com pisze:
20 wrz 2018, 18:07
A więc do 3 listopada coś więcej można pooglądać, później już tylko kanały Futbol w SD.

Jestem już po ponownej Rejestracji. Są 3 główne zakładki:
Профиль - Dane konta takie jak Imię, Nazwisko, Numer telefonu, Numer karty, Numer umowy, Stan konta
Подписки - Pakiety - 7 sztuk tak jak było poprzednio, ceny takie same
Устройства - Pokazuje zarejestrowane karty, dekodery, Status usługi np. Aktywna i do kiedy, Możliwość odłączenia urządzenia ( u mnie nieaktywne ), Możliwość wysłania ponownych uprawnień ( już przetestowałem ) oraz pobrania umowy( u mnie nieaktywne )
Czy sam zrobiłeś nową rejestrację swojej karty czy ktoś z Ukrainy na kogo była wcześniej zarejestrowana karta to zrobił? Co jest potrzebne do logowania się po nowej rejestracji? Jak widać wiele osób chce wiedzieć jak ponownie zarejestrować kartę. Będę wdzięczy za info. Pozdrawiam.
W sprawie rejestracji rozmawiaj z pośrednikiem albo osobą na którą jest karta zarejestrowana. Jak widzę kolega @toroidal68 też przebrnął przez rejestrację. Kolejny dekoder pod telewizorem - ja podziękuję za takie rozwiązanie. Karta będzie u mnie jako opcja zapasowa, można zawiesić abo, w razie jakiejś draki to 59 hrywien za 2 kanały to nie jest jakiś majątek. Może się za jakiś czas operator XTRA TV zreflektuje i zamieni kanały SD na HD.
======
######6@gmail.com ja tez tak mysle po cichu ze moze pozycje Futbol SD zmienia sie na HD :thumbsup:
Moze kartonik po tej dacie koncowej nie poleci od razu do szuflady,ja tez juz polubilem tą platforme.
Ni tylko dla kanalow sportowych ale i filmowych :yes:
Przy okazji zapytam gdzie jest opcja reaktywacji karty jakby przestala dzialac,bo nie moge znalesc w ICOK :hmmm:
pozdr



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagraniczne platformy cyfrowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sat45 i 11 gości