TVN

Dyskusje na temat polskich i zagranicznych stacji telewizyjnych, a także ich oferty programowej.
Awatar użytkownika
Harti
Admin
Admin
Posty: 10238
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:23
Lokalizacja: Rybnik (18.5E/50.1N)
Podziękował: 208 razy
Dostał Podziękowań: 746 razy
Kontakt:

TVN

#1

Post autor: Harti » 12 wrz 2009, 12:55

Dzisiaj 12 września o godzinie 20.35 na antenę stacji TVN powraca show "Mam talent!" - jeden z najlepszych programów rozrywkowych. Twórcy i producenci mają za sobą wielogodzinne eliminacje w największych polskich miastach (Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice), w czasie których przed obliczem jury przewinęły się tysiące uczestników pewnych tego, że swoim talentem podbiją serca Agnieszki, Małgosi bądź Kuby...
Program potrwa 11 tygodni, a finał planowany jest na Niedzielę 21 Listopada

Mam talent! to emitowana przez TVN polska wersja popularnego na całym świecie talent show Got Talent. Ma ona wyłonić największy talent w Polsce, który wygra 100 000 euro, zaś wicemistrz dostaje 100 000 złotych. Prowadzącymi są Marcin Prokop i Szymon Hołownia, w jury zaś zasiadają: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki. Do tej pory wyemitowano jedną edycję.
Oficjalna strona programu: http://mamtalent.plejada.pl/
(źródło:onet.pl)


Anteny:
240cm 85.0*E---24.0*W (4 lnb:Ku/KuR/L, Ka,C-band)
120cm 93.5*E---30.0*W
180cm 31E,39E,42E, 45/46E,
multifocus e85 33E,28.0E,23,5E, 19,2E, 13E
125cm 1W, 4W
100cm 5E, 9E
Tunery
C+, GTMedia Combo, Octagon SX88+, Prof Rev7300......

Awatar użytkownika
Roger
Admin
Admin
Posty: 1966
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:12
Tuner: nBox
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 173 razy
Dostał Podziękowań: 47 razy
Kontakt:

Re: Startuje druga edycja Mam Talent

#2

Post autor: Roger » 12 wrz 2009, 13:26

Ja sie ciesze, lubie ten program, taka troche odskocznia od innych nudnawych programów :clap:



Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Re: Startuje druga edycja Mam Talent

#3

Post autor: Jacek » 12 wrz 2009, 14:25

Mam tylko taką nadzieję, że znowu nie wygrają ZAWODOWCY z cyrku, tylko "szanowne JURY" do szansę domowym amatorom :angry:.
Powiem wam, że mnie w pierwszej edycji mocno wk....ili. Ten układ ćwiczeń co prezetoało tych dwóch akrobatów był pokazywany w którymś BONDZIE z przed 20 lat - a u na nowość i owacje na stojaka - kużwa mać :judge:


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

Awatar użytkownika
Maniek
Ekspert
Ekspert
Posty: 783
Rejestracja: 26 mar 2009, 14:40
Tuner: Pace PRV HD, Ferguson T65
Lokalizacja: Rybnik (18.5E/50.1N)
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Startuje druga edycja Mam Talent

#4

Post autor: Maniek » 12 wrz 2009, 14:40

To ja wole sobie juz popatrzec na taniec z gwiazdami niz na to z tego wszystkiego to tylko jury jest ok bo rozrywkowo jest :) a czasami takie pajace tam prrzyjda ze szok


http://www.radioseven.pl - Radio internetowe
PACE PRV HD, FERGUSON ARIVA T65, PHILIPS 6010

Awatar użytkownika
Harti
Admin
Admin
Posty: 10238
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:23
Lokalizacja: Rybnik (18.5E/50.1N)
Podziękował: 208 razy
Dostał Podziękowań: 746 razy
Kontakt:

Re: Startuje druga edycja Mam Talent

#5

Post autor: Harti » 12 wrz 2009, 16:46

Jacek pisze: Ten układ ćwiczeń co prezentowało tych dwóch akrobatów był pokazywany w którymś BONDZIE z przed 20 lat
A to mnie zdziwiłeś :cool2: Tak sobie przelatuję w głowie wszystkie bondy i jedyne związane z cyrkiem co przychodzi mi do głowy to "Ośmiorniczka" gdzie w cyrku występowali słynni Miszka i Griszka :tongue: tyle że to byli nożownicy. Co do "Melkart Ball" to w zasadzie wytypowali ich ludzie a nie jury, chyba że chodzi ci o castingi. :wink:
A wracając do tematu, też chętnie obejrzę sobie kolejną odsłonę "Mam Talent". Czasami można się trochę pośmiać z niektórych oszołomów. Nadal jednak twierdzę że naszej wersji daleko do Brytyjskiego show "Britain's got talent".


Anteny:
240cm 85.0*E---24.0*W (4 lnb:Ku/KuR/L, Ka,C-band)
120cm 93.5*E---30.0*W
180cm 31E,39E,42E, 45/46E,
multifocus e85 33E,28.0E,23,5E, 19,2E, 13E
125cm 1W, 4W
100cm 5E, 9E
Tunery
C+, GTMedia Combo, Octagon SX88+, Prof Rev7300......

Awatar użytkownika
Maniek
Ekspert
Ekspert
Posty: 783
Rejestracja: 26 mar 2009, 14:40
Tuner: Pace PRV HD, Ferguson T65
Lokalizacja: Rybnik (18.5E/50.1N)
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Startuje druga edycja Mam Talent

#6

Post autor: Maniek » 12 wrz 2009, 17:44



http://www.radioseven.pl - Radio internetowe
PACE PRV HD, FERGUSON ARIVA T65, PHILIPS 6010

Awatar użytkownika
Harti
Admin
Admin
Posty: 10238
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:23
Lokalizacja: Rybnik (18.5E/50.1N)
Podziękował: 208 razy
Dostał Podziękowań: 746 razy
Kontakt:

Re: Druga edycja Mam Talent

#7

Post autor: Harti » 26 paź 2009, 19:00

(zródło:onet/plejada)
Reżyser programu Wojciech Iwański stwierdził dziś, że być może zostanie złamany regulamin programu Mam Talent, i któryś z odrzuconych wcześniej uczestników wejdzie jednak do półfinału programu!

Kiedy telewidzowie i internauci poznali ostateczny werdykt, na internetowych forach zawrzało. Dlaczego? Otóż na liście półfinalistów nie znalazła się murowana faworytka internautów – Katarzyna Popowska, której już od dawna wiele osób wróżyło, iż w obecnej edycji programu zajdzie bardzo daleko.

Dodatkowo – uznania w oczach jurorów nie znalazła również 12-letnia Kasia Sawczuk, która w porywający sposób wykonała w sobotni wieczór piosenkę "Tańczące Eurydyki" – deklasując, zdaniem wielu fanów, wszystko co do tej pory mogli zobaczyć w trakcie trwania drugiej edycji programu.


Jak myślicie prowokacja TVN-u czy jednak zły wybór jury? :grin:
Szczerze powiedziawszy było tak wiele dobrych wokalistek, że część tych osób musiała odpaść. Jakby nie patrzeć to nie jest tylko program o śpiewaniu. Sama Popowska od dawna udziela się na You Tube i pewnie stąd ta cała afera. Wszyscy byli pewni że wejdzie do półfinału bez najmniejszych problemów..
A oto i dwie osoby które nie przeszły:
Katarzyna Popowska
http://www.youtube.com/watch?v=m0xdl9wpMxY
Kasia Sawczuk
http://www.youtube.com/watch?v=95MQHVF5MS8
Aż dziwne że jeszcze TVN nie kazał usunąć tych filmików :judge:


Anteny:
240cm 85.0*E---24.0*W (4 lnb:Ku/KuR/L, Ka,C-band)
120cm 93.5*E---30.0*W
180cm 31E,39E,42E, 45/46E,
multifocus e85 33E,28.0E,23,5E, 19,2E, 13E
125cm 1W, 4W
100cm 5E, 9E
Tunery
C+, GTMedia Combo, Octagon SX88+, Prof Rev7300......

Awatar użytkownika
Marek-B
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2009, 8:36
Lokalizacja: Łochów -mazowieckie 52,540543 21,667213
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 4 razy

Re: Druga edycja Mam Talent

#8

Post autor: Marek-B » 26 paź 2009, 21:59

Z zasdy nie ogladam takich programów..
te "latajace po lodzie " , "jak oni drą mordy" itp...
wyjatek to właśnie Mam Talent.
To ,że nie przeszła dalej Kasia Sawczuk , to było duuuuże zaskoczenie .
trudna piosenka i , moim zdaniem , świetne wykonanie.
ta druga ....podlizała się Chylińskiej. :hmmm:


Technomate 5300D+. Mabo 180 cm.

Awatar użytkownika
Harti
Admin
Admin
Posty: 10238
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:23
Lokalizacja: Rybnik (18.5E/50.1N)
Podziękował: 208 razy
Dostał Podziękowań: 746 razy
Kontakt:

Plany TVN na rok 2010

#9

Post autor: Harti » 02 sty 2010, 13:33

Warto poczytać i podyskutować o nowościach i zmianach ktore czekają widzów TVN w nowym roku - powrót tanecznego show, nowe seriale wyborcze emocje..

W roku 2009 stacja TVN definitywnie zakończyła emisję aż 5 seriali. Jesienią zobaczyliśmy ostatnie epizody „Niani”, „39 i pół”, „Teraz albo nigdy!”, „Naznaczonego” oraz „BrzydUli”. Jak wiadomo przyroda (jak i rynek telewizyjny) nie znosi próżni, dlatego czeka nas kilka serialowych premier.

Już 4 stycznia pierwszy odcinek „Majki” – serialu opowiadającego o młodej studentce, która przez fatalny błąd zachodzi w ciążę. Produkcja ma zastąpić „BrzydUlę”.
W marcu pojawią się ponadto dwa nowe seriale. Miejsce „Teraz albo nigdy!” zajmie polska wersja brytyjskiego hitu „Cold Feet” czyli „Usta Usta” z plejadą polskich gwiazd – Magdaleną Różczką, Pawłem Wilczakiem, Sonią Bohosiewicz, Marcinem Perchuciem, Magdaleną Popławską i Wojciechem Mecwaldowskim.
Lukę po „39 i pół” zapełni kolejna adaptacja zagranicznego formatu – tym razem chodzi o „Klub szalonych dziewic” czyli holenderskie „Rozengeur & Wodka Lime”. Produkcja opowiada o losach nowoczesnych kobiet, w które wcielają się Anna Dereszowska, Anna Przybylska, Monika Buchowiec i Dominika Łakomska. Partnerować im będą Szymon Bobrowski, Kuba Wesołowski, Adam Woronowicz i Jacek Poniedziałek
Wiosną powraca również You Can Dance” z nową jurorką, triumfatorką X edycji „Tańca z Gwiazdami” - Anną Muchą. Trzydziestka szóstka wybrańców już wkrótce wyjedzie do Tel Awiwu na warsztaty taneczne. Ścisła, finałowa szesnastka, zaprezentuje się w programach na żywo, które już w marcu w TVN
Wiadomo też że w pierwszą niedzielę marca, punktualnie o 20:00, zobaczymy nowe pary XI już, odsłony show „Taniec z Gwiazdami”. Kto i z kim wystąpi? Jakie niespodzianki na nas czekają? Tego nie wiemy, wiemy natomiast, że program już od 5 lat cieszy się niesłabnącą popularnością i jest jednym z największych hitów w historii polskiej telewizji.

Najważniejszym wydarzeniem politycznym 2010 będą zapewne wybory prezydenckie. Rodacy po raz piąty w wolnej Polsce pójdą do urn, aby wybrać głowę kraju. Zapowiada się ostra walka, którą na pewno relacjonować będą TVN24 oraz „Fakty”. Zwieńczeniem kampanii będzie „Wieczór Wyborczy”. Czym zaskoczy? Wieczór wyborczy towarzyszący wyborom do Parlamentu Europejskiego udowodnił, że w telewizji naprawdę wszystko jest możliwe i korespondentka będąca w Brukseli wciągu sekundy może być w warszawskim studiu. Zmiany nie ominą prawdopodobnie „Faktów” – szef programu, Kamil Durczok kilkukrotnie obiecywał rewolucję w serwisie (m.in. nową oprawę graficzną i nadawanie live w Internecie). Do zmian jednak nie doszło, czy rok 2010 będzie przełomowy dla „Faktów”? Nieoficjalnie wiadomo, że w marcu w „Faktach” ma dojść do pewnych zmian.
(źródło:tvnfakty.pl)


Anteny:
240cm 85.0*E---24.0*W (4 lnb:Ku/KuR/L, Ka,C-band)
120cm 93.5*E---30.0*W
180cm 31E,39E,42E, 45/46E,
multifocus e85 33E,28.0E,23,5E, 19,2E, 13E
125cm 1W, 4W
100cm 5E, 9E
Tunery
C+, GTMedia Combo, Octagon SX88+, Prof Rev7300......

Bartosz Czach
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 454
Rejestracja: 12 wrz 2009, 22:45
Tuner: Opticum 7100CX
Antena: 70cm
Konwerter: Quad i Single
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 1 razy

Re: Plany TVN na rok 2010

#10

Post autor: Bartosz Czach » 02 sty 2010, 13:43

Harti pisze:Najważniejszym wydarzeniem politycznym 2010 będą zapewne wybory prezydenckie. Rodacy po raz piąty w wolnej Polsce pójdą do urn, aby wybrać głowę kraju. Zapowiada się ostra walka, którą na pewno relacjonować będą TVN24 oraz „Fakty”. Zwieńczeniem kampanii będzie „Wieczór Wyborczy”. Czym zaskoczy? Wieczór wyborczy towarzyszący wyborom do Parlamentu Europejskiego udowodnił, że w telewizji naprawdę wszystko jest możliwe i korespondentka będąca w Brukseli wciągu sekundy może być w warszawskim studiu.
Hologramy na pewno będą wykorzystane. Może tym razem już nie będzie niedoskonałości.
Harti pisze:Zmiany nie ominą prawdopodobnie „Faktów” – szef programu, Kamil Durczok kilkukrotnie obiecywał rewolucję w serwisie (m.in. nową oprawę graficzną i nadawanie live w Internecie). Do zmian jednak nie doszło, czy rok 2010 będzie przełomowy dla „Faktów”? Nieoficjalnie wiadomo, że w marcu w „Faktach” ma dojść do pewnych zmian.
(źródło:tvnfakty.pl)
Może w końcu będą w 16/9. Kolejna modyfikacja oprawy graficznej... Policzmy... Teraz chyba są piąte belki i trzecia czołówka. Na 12 lat programu to sporo. Liczę na upodobnienie do grafiki i ojinglowania tvn24 oraz prowadzenie z obu stron stołu.


Dura lex sed lex.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości