UOKiK przygląda się nc+

Forum Platrofmy CANAL+. Pakiety programowe, oferta, promocje.
Awatar użytkownika
Harti
Admin
Admin
Posty: 10236
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:23
Lokalizacja: Rybnik (18.5E/50.1N)
Podziękował: 208 razy
Dostał Podziękowań: 746 razy
Kontakt:

UOKiK przygląda się nc+

#11

Post autor: Harti » 30 mar 2013, 18:15

jacky-x pisze:@Jacek
Pozostanie przy C+ będzie dobrowolne i nie będzie przymusu migracji przez ok 1,5roku (to&owoTV). Dla mnie abo które mam jest super i nie mam zamiaru nic zmieniać, chyba że coś dokładaja (np:nsport) to tylko się cieszyc. Umowa świeżo przedłuzona więc te kilkanaście miesięcy mogło by to wytrzymać. Pozdr
Nie byłbym taki pewny :hmmm: pamiętaj że artykuł w To i Owo został napisany zaraz po starcie nc+, a od tego czasu dużo się zmieniło. Z tego co czytałem abonenci c+ mają czas do lipca, potem automatycznie ich migrują. Mogę się mylić, ale czytałem wpisy osób które podpisywały umowę tydzień przed startem z zapewnieniem że będzie obowiązywać na 100% na cały okres umowy, a teraz na infoilinii dowiedzieli się że wszystko jest anulowane. :slap: W zasadzie jest taki burdel że trudno to ogarnąć, a co telefon do BOK to inna odpowiedź. Generalnie i tak macie więcej czasu na decyzje, n-kowicze mają tylko dwa tygodnie na - migrować albo wypowiadać umowę. :judge:

A co do Beaty Mońki to bym się tak nie cieszył, bo podobno to ona starała się przekonać zarząd do mniej agresywnej strategii, tylko Francuzi jej nie posłuchali. Nawet by to pasowało bo kto lepiej może znać Polski rynek i realia? Francuzom widocznie się zdawało że Polacy zapłacą każdą cenę za programy, i obawiam się że dalej tak myślą. :sly:
A dla rozluźnienia:
Załączniki
1364655315_xsugnl_600.jpg


Anteny:
240cm 85.0*E---24.0*W (4 lnb:Ku/KuR/L, Ka,C-band)
120cm 93.5*E---30.0*W
180cm 31E,39E,42E, 45/46E,
multifocus e85 33E,28.0E,23,5E, 19,2E, 13E
125cm 1W, 4W
100cm 5E, 9E
Tunery
C+, GTMedia Combo, Octagon SX88+, Prof Rev7300......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Platforma CANAL+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości