Promocja "Polska Gola"

Forum poświęcone działalności i ofercie platformy cyfrowej TnK
Awatar użytkownika
zdzima
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 514
Rejestracja: 03 gru 2010, 17:41
Tuner: Technomate HD Combo:TM-8000, TM-6900
Antena: Laminas AS - 160 PM
Konwerter: BSC 621-2, BSC 421, Inverto Black Ultra
Lokalizacja: Białystok 23*11'E/53*08'N
Podziękował: 81 razy
Dostał Podziękowań: 21 razy

Promocja "Polska Gola"

#1

Post autor: zdzima » 09 maja 2012, 20:44

Nikt nie wspomina o promocji, jaką wprowadziła 2 dni temu "n". Dotyczy ona także użytkowników TnK HD i n na kartę. Oto co udało mi się zrozumieć z Warunków Promocji. Trwa od 7 maja do 7 czerwca. W tym czasie należy opłacić minimum na 3 miesiące Pakiet Domowy HD i Pakiet Premium. Ważna jest data zaksięgowania wpłaty. Aktywować zestaw i potwierdzić swój udział w promocji przez rejestrację na stronie "n". Zostaje tylko czekać aż Polacy sypną z worka golami, bo za każdą strzeloną bramkę, uznaną przez sędziego, nie z rzutu karnego, nie samobójczą, w regulaminowym czasie (nie w dogrywce), otrzymamy 1 miesiąc pakietu nPremium za darmo, ale nie więcej niż 5 miesięcy. Tyle zdołałem zrozumieć z tego regulaminu. Jeśli jestem w błędzie, proszę mnie poprawić. :hmmm:



milko
nowy
nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2012, 12:31
Tuner: Nka
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Promocja "Polska Gola"

#2

Post autor: milko » 21 maja 2012, 12:52

zdzima pisze:Nikt nie wspomina o promocji, jaką wprowadziła 2 dni temu "n". Dotyczy ona także użytkowników TnK HD i n na kartę. Oto co udało mi się zrozumieć z Warunków Promocji. Trwa od 7 maja do 7 czerwca. W tym czasie należy opłacić minimum na 3 miesiące Pakiet Domowy HD i Pakiet Premium. Ważna jest data zaksięgowania wpłaty. Aktywować zestaw i potwierdzić swój udział w promocji przez rejestrację na stronie "n". Zostaje tylko czekać aż Polacy sypną z worka golami, bo za każdą strzeloną bramkę, uznaną przez sędziego, nie z rzutu karnego, nie samobójczą, w regulaminowym czasie (nie w dogrywce), otrzymamy 1 miesiąc pakietu nPremium za darmo, ale nie więcej niż 5 miesięcy. Tyle zdołałem zrozumieć z tego regulaminu. Jeśli jestem w błędzie, proszę mnie poprawić. :hmmm:
tutaj jest więcej informacji http://n.pl/sport/polskagola i dla tych na kartę http://n.pl/sport/polskagola-nnk
Z tego co ja wyczytałem to promo trwa do odwołania.

Pakiety biorące udział w promocji:
„Extra HD” za 79 pln./mies.,
„Full HD” za 99 pln./mies.
„All Inclusive” za 149 pln./mies.



ODPOWIEDZ

Wróć do „N na kartę/Smart HD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości