ELEVEN SPORTS NETWORK

Awatar użytkownika
jacky-x
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 914
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:03
Lokalizacja: Duchowa stolica śl.
Podziękował: 39 razy
Dostał Podziękowań: 60 razy
Kontakt:

ELEVEN SPORTS NETWORK

#121

Post autor: jacky-x » 20 lut 2017, 22:15

@satelitarny_żołnierz
Dokładnie o to chodzi, może się powtórzę, ale co dobre to warto przywoływać i w Polsce dla mnie podział w Netii jest wzorcowy. Płacisz za co chcesz a pakiety są sensownie ułożone i cenowo i tematycznie. 192 kanałów - w tym 90 HD podzielonych na 17 pakietów, dlaczego tak nie mam w platformach jak się da trzy, cztery i dodatki to czemu nie siedemnaście :grin: . Pozdr


http://jackysat.atspace.com/
SAT - Ariva 250HD combo / Emme Esse ASC 125 - DG 380 (90E-58W)/ Inverto Black Ultra /
NAZIEMNA - Logarytmiczna
FM - Televes FM circular 1201

Awatar użytkownika
satelitarny_żołnierz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 259
Rejestracja: 06 kwie 2012, 14:26
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 6 razy

ELEVEN SPORTS NETWORK

#122

Post autor: satelitarny_żołnierz » 21 lut 2017, 20:48

No właśnie dlaczego się nie da tego zrobić wszędzie...


www.art-sat.pl Instalacje satelitarne, DVB-T ...

big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

ELEVEN SPORTS NETWORK

#123

Post autor: big-apple » 22 lut 2017, 0:14

satelitarny_żołnierz pisze:No właśnie o tym mówiłem. Miałem na myśli tzw pakietyzację , ale nie taką jak ma np. CP bo to żadne pakiety to trochę zmuszanie klienta do kanałów co za czym idzie do ich opłacania.
Mam kolegę który mieszka w USA tam jest sprawa prosta jak masz np. starsze dzieci lub ich nie masz to po co Ci pakiet z bajkami? Kupujesz pakiety takie które Cię interesują. I właśnie o takim pakiecie słyszałem że grupa kanałów sportowych występuje pod jakimś brendem i są dostępne wszędzie a nie tak jak jest teraz.
Choć to raczej jest nie możliwe patrząc na rynek Polski.
Pytanie gdzie. Bo tam jest Dish Network oraz DirecTV. Poza ESPN dużo wydarzeń sportowych jest także w PPV. League Pass NBA płacisz na nasze koło 600zł i masz cały sezon tylko nie wiem czy wszystkie mecze czy tylko wybranej druzyny . No ale to league pass jak widze to są kanały takie jak FOX SPORT z danego regionu to także jest SUN SPorts. W sumie nie bardzo rozumiem jak to jest z tym league passem. Jakktoś ma pakiet FOX Sports to też ma mecze.

To samo Hokej i NFL. ESPN mają niemal wszyscy.

Są też nadawcy kablowki i IPTV.

My sobie jeszcze poczekamy minimum 1.5 roku. Bo nie wiem czy przetarg na LM to odbędzie się jesienią tego roku. Liga Angielska to jest chyba do 2019. Hiszpanie mają tak samo jak my w Bein Sport Liga Hiszpańksa i 1 mecz na kanale pod nazwą #0 jest to dawny Canal+. Mają też Canal+ na którym jest raz na tydzień studio z 1 meczem. Liga mistrzów jak i puchar króla Liga Angielska Francuska także na Bein. Za to na kanale GOL mają 2 lige.
Cena koło 140 euro :D



Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

ELEVEN SPORTS NETWORK

#124

Post autor: Jacek » 22 lut 2017, 5:50

dla mnie podział w Netii jest wzorcowy
Nie do końca. Dlaczego w pakiecie 3 - wiedza i odkrycia - nie dali - Travel i Da Vinci - chyba bardziej pasuje tutaj niż do pakietu 13 - natura. Ale to już kolejny pakiecik za 10zł. Poza tym pakiet startowy z 99% kanałów FTA z oferty naziemnej za 15zeta :chair:


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

Awatar użytkownika
jacky-x
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 914
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:03
Lokalizacja: Duchowa stolica śl.
Podziękował: 39 razy
Dostał Podziękowań: 60 razy
Kontakt:

ELEVEN SPORTS NETWORK

#125

Post autor: jacky-x » 22 lut 2017, 14:13

@Jacek
Nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej. :grin: ale sedno sprawy jest naprawdę dobre (sporo pakietów tych co cię interesują za mniejsze pieniądze), a szczegóły to już niekiedy "komercha". (sztywny podział kanałów, czy tylko jednorazowa mozliwosc cofnięcia pakietu). Co do pakietu na start to zauważ, że nie każdy ma mozliwości odbioru wszystkiego z naziemnej a już na pewno nie w HD (np: zoom, metro nova czy polsaty 1 (wyjątek),2 i pulsy 1,2) a jakościowo przy dobrych łączach wygląda to naprawdę dobrze. Co do tych kanałów lepiej pasujących w innych pakietach to pasują i tu i tam, ale chyba, że ze względu na liczebność tych pakietów zrobili tak jak jest (pakiet natura jest za 5zł -5 kanałów akurat mnie spasował i go mam) warto też wspomnieć o rabatach, czyli jak przekraczasz pewne pułapy czyli masz taniej lub jakiś pakiecik za darmo. Pozdr


http://jackysat.atspace.com/
SAT - Ariva 250HD combo / Emme Esse ASC 125 - DG 380 (90E-58W)/ Inverto Black Ultra /
NAZIEMNA - Logarytmiczna
FM - Televes FM circular 1201

Awatar użytkownika
Roger
Admin
Admin
Posty: 1966
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:12
Tuner: nBox
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 173 razy
Dostał Podziękowań: 47 razy
Kontakt:

ELEVEN SPORTS NETWORK

#126

Post autor: Roger » 26 lut 2017, 16:08

Dzisiaj przed meczem Atletico-Barcelona zadebiutowało nowe studio przedmeczowe. W końcu jakoś to wygląda :smile1:
Załączniki
FB_IMG_1488121541855.jpg



Awatar użytkownika
jacky-x
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 914
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:03
Lokalizacja: Duchowa stolica śl.
Podziękował: 39 razy
Dostał Podziękowań: 60 razy
Kontakt:

ELEVEN SPORTS NETWORK

#127

Post autor: jacky-x » 05 mar 2017, 9:23

Eleven pozyskał prawa (wspólnie z Polsatem) do transmisji meczów reprezentacji Polski na żużlu przez najbliższy rok. Może to niszowa wartość z innymi prawami, ale jako uzupełnienie jak najbardziej. Pozdr
Zródło - przeglądsportowy.
Za ten post użytkownik jacky-x otrzymał podziękowanie od:
Roger (05 mar 2017, 11:07)


http://jackysat.atspace.com/
SAT - Ariva 250HD combo / Emme Esse ASC 125 - DG 380 (90E-58W)/ Inverto Black Ultra /
NAZIEMNA - Logarytmiczna
FM - Televes FM circular 1201

big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

ELEVEN SPORTS NETWORK

#128

Post autor: big-apple » 17 kwie 2017, 21:39

Eleven razem z Canal+ i Discovery oraz Polsatem brał udział w przetargu na Lige Mistrzów.

Wynik poznamy w maju.

Na kogo stawiacie?

NBA Liga Angielska Liga Mistrzów Canal+ coś straci przy obecnej polityce pozyskiwania klientów oraz przy tym co jest na Canal+. Zrobił się z tego wręcz Polsat premium bez reklam.

W sierpniu pojawi się 4 kanał w związku ze startem bundesligi. Swoją drogą drogą jestem ciekaw jacy komentatorzy będą komentować mecze. Z Canal+ przeszedł raptem Białas którym jak dla mnie jest beznadziejny.



Awatar użytkownika
Roger
Admin
Admin
Posty: 1966
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:12
Tuner: nBox
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 173 razy
Dostał Podziękowań: 47 razy
Kontakt:

ELEVEN SPORTS NETWORK

#129

Post autor: Roger » 20 kwie 2017, 19:23

big-apple pisze:W sierpniu pojawi się 4 kanał .
Potwierdzone info? :smile1:



Awatar użytkownika
satelitarny_żołnierz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 259
Rejestracja: 06 kwie 2012, 14:26
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 6 razy

ELEVEN SPORTS NETWORK

#130

Post autor: satelitarny_żołnierz » 21 kwie 2017, 17:44

Solorz nie zapłaci tyle kasy za LM. Stawiam na Eleven.


www.art-sat.pl Instalacje satelitarne, DVB-T ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie kanały FTA/CI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości