Obrotnica MOTECK SG-2100 wychodzac z meni zmienia położenie?

Wszystko o sprzęcie potrzebnym do obrotu anten
kosamark
nowy
nowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2009, 23:12
Tuner: 3018
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Obrotnica MOTECK SG-2100 wychodzac z meni zmienia położenie?

#1

Post autor: kosamark » 09 sie 2017, 12:04

Witam.Od wczoraj jestem posiadaczem zakupionej nowej (stara używana która zakupiłem wcześniej była uszkodzona i nie chciała się obracać) Obrotnica MOTECK SG-2100 zamontowałem ja, satelity mi pokazuje prawidłowo ale za skarby świata nie umie zaprogramować aby na danej satelicie obrotnica mi stalą!! Co wyjdę z meni to ona mi ucieka na inna pozycje i nie wiem o co chodzi. Dodam ze posiadam tuner Vu+ solo2. Wcześniej posiadałem obrotnice ale sterowana zewnętrznie z pozycjonera i tam np. Astra 19 st. ustawiłem na 1 poz. Hodbird 13 st. ustawiłem na 2 poz. itp. i nie miałem żadnych problemów a tu nie wiem o co chodzi. Już się zastanawiałem czy przypadkiem nie trzeba programować pojedynczych transporderow z danej satelity ale to by była masakra tyle tego jest. Prosił bym o jakąś podpowiedz dlaczego jak teoretycznie zaprogramowałem jakaś satelitę np na pozycje 1 a wyjdę z meni to ona automatycznie zmienia sama swoje położenie. Pozdrawiam



kosamark
nowy
nowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2009, 23:12
Tuner: 3018
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Obrotnica MOTECK SG-2100 wychodzac z meni zmienia położenie?

#2

Post autor: kosamark » 09 sie 2017, 12:20

kosamark pisze:Witam.Od wczoraj jestem posiadaczem zakupionej nowej (stara używana która zakupiłem wcześniej była uszkodzona i nie chciała się obracać) Obrotnica MOTECK SG-2100 zamontowałem ja, satelity mi pokazuje prawidłowo ale za skarby świata nie umie zaprogramować aby na danej satelicie obrotnica mi stalą!! Co wyjdę z meni to ona mi ucieka na inna pozycje i nie wiem o co chodzi. Dodam ze posiadam tuner Vu+ solo2. Wcześniej posiadałem obrotnice ale sterowana zewnętrznie z pozycjonera i tam np. Astra 19 st. ustawiłem na 1 poz. Hodbird 13 st. ustawiłem na 2 poz. itp. i nie miałem żadnych problemów a tu nie wiem o co chodzi. Już się zastanawiałem czy przypadkiem nie trzeba programować pojedynczych transporderow z danej satelity ale to by była masakra tyle tego jest. Prosił bym o jakąś podpowiedz dlaczego jak teoretycznie zaprogramowałem jakaś satelitę np na pozycje 1 a wyjdę z meni to ona automatycznie zmienia sama swoje położenie. Pozdrawiam
Zapomniałem dodam ze mieszkam koło Opola.



Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Obrotnica MOTECK SG-2100 wychodzac z meni zmienia położenie?

#3

Post autor: Jacek » 09 sie 2017, 17:38

Zawsze twierdziłem to g...o "wynalazek" :thumbsdown:


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

Awatar użytkownika
pkpk
DX-er
DX-er
Posty: 4987
Rejestracja: 22 maja 2010, 17:12
Lokalizacja: 19.4E 51.4N
Podziękował: 507 razy
Dostał Podziękowań: 526 razy

Obrotnica MOTECK SG-2100 wychodzac z meni zmienia położenie?

#4

Post autor: pkpk » 09 sie 2017, 18:07

Czy wpisałeś długość i szerokość odpowiednią dla Opola?
http://www.satclub.pl/obrotnica-moteck- ... ml#p260319


Laminas 120cm, 110cm, Octagon SF8008, GTMedia GT Combo

kosamark
nowy
nowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2009, 23:12
Tuner: 3018
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Obrotnica MOTECK SG-2100 wychodzac z meni zmienia położenie?

#5

Post autor: kosamark » 09 sie 2017, 18:42

pkpk pisze:Czy wpisałeś długość i szerokość odpowiednią dla Opola?
http://www.satclub.pl/obrotnica-moteck- ... ml#p260319
Dzieki za pomoc i to wlasnie bylo przyczyna. Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Siłowniki/obrotnice/pozycjonery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości