Dystrybutor uClan na Polskę - pytajcie o wszystko

Wszystko o Ukraińskim tunerze U2C
Awatar użytkownika
pkpk
DX-er
DX-er
Posty: 5009
Rejestracja: 22 maja 2010, 17:12
Lokalizacja: 19.4E 51.4N
Podziękował: 509 razy
Dostał Podziękowań: 526 razy

Dystrybutor uClan na Polskę - pytajcie o wszystko

#11

Post autor: pkpk » 25 sie 2019, 10:12

:yes: Dodanie podsumowania ile blindscan znalazł nowych programów byłoby bardzo przydatne, jak również dodanie informacji o parametrach transmisji: FEC, standardzie i modulacji. :smile1:
Załączniki
Service found.jpg
FEC Standard Modulation.jpg
Za ten post użytkownik pkpk otrzymał podziękowanie od:
uClan (27 sie 2019, 22:43)


Laminas 120cm, 110cm, Octagon SF8008, GTMedia GT Combo

SatWestPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 253
Rejestracja: 05 gru 2016, 11:46
Tuner: OPTICUM HD XS65 Combo, Humax HDCI-2000 i inne
Antena: 90 cm 115 cm na 28 E
Konwerter: Opticum, Inverto Black Ultra na 28 E
Podziękował: 190 razy
Dostał Podziękowań: 67 razy

Dystrybutor uClan na Polskę - pytajcie o wszystko

#12

Post autor: SatWestPL » 25 sie 2019, 12:02

Witam,

Również witam na forum.
Posiadam dwa tunery Denys H265 PRO Combo i ciagle walczę z problemami nagrywania na tych tunerach. Swoje problemy opisywałem w wątku o Denys H265 PRO Combo. Bardzo proszę o sprawdzenie możliwości nagrywania i równoczesnego oglądania na Combo. Już powoli trace nadzieje, że będę mógł korzystać z tego tunera jako PVR. W czasie nagrywania TV naziemnej raz mogę oglądać TV Sat, następnym razem nagrywam z TV naziemnej i nie można nic więcej oglądać ani TV naziemnej na nagrywanej częstotliwości ani nic z TV sat, następnym razem tuner działa poprawnie i można nagrywać TV naziemna i TV sat, kolejnym razem można nagrywać TV naziemną i oglądać TVSat ale bez dźwięku. Nie ma żadnej zasady, opisane przypadki sprawdzałem na różnych softach.
Dodam jeszcze jedeną przypadłość jaka często się zdarza na tym tunerze, po zakończeniu nagrywania na pendrive tuner się zawiesza i pomaga tylko wyłączenie zasilania.

Pozdrawiam
SWPL
Za ten post użytkownik SatWestPL otrzymał podziękowanie od:
uClan (27 sie 2019, 20:15)



uClan
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 19 sie 2019, 12:53
Tuner: uClan Ustym PRO 4K
Antena: Antena satelitarna
Konwerter: konwerter
Podziękował: 18 razy
Dostał Podziękowań: 5 razy

Dystrybutor uClan na Polskę - pytajcie o wszystko

#13

Post autor: uClan » 26 sie 2019, 10:42

@Harti

Dziękuję bardzo za pytanie i pozytywną ocenę naszego sprzęty uClan!

Pytania te ze względu na ich szczegółowość techniczną przekierowałem do naszych inżynierów i programistów. Zrozumiane, że potrzeba pewnego czasu aby taką odpowiedź otrzymać.
Wszelkie szczegółowe pytanie techniczne pojawiające się na tym forum kierujemy do naszego działu wsparcia technicznego i do naszych inżynierów.
Będziemy odpowiedzi publikować najszybciej jak będzie to możliwe.

Pozdrawiam

Edward/ Ukland



uClan
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 19 sie 2019, 12:53
Tuner: uClan Ustym PRO 4K
Antena: Antena satelitarna
Konwerter: konwerter
Podziękował: 18 razy
Dostał Podziękowań: 5 razy

Dystrybutor uClan na Polskę - pytajcie o wszystko

#14

Post autor: uClan » 26 sie 2019, 10:50

Harti pisze:
24 sie 2019, 20:33
Fakt muszę przyznać że te małe bestie z Ukrainy mają bardzo dużo aktualizacji i poprawek, sam się dziwiłem bo na początku nie było miesiąca bez poprawek softowych, tutaj octagon może się uczyć. :yes:
Na forum z pewnością pojawi się dużo zagadnień związanych z ekstremalnym odbiorem DX, w sumie do tego sprzęt został stworzony, choć za wschodnią granicą bardziej liczą się inne rzeczy -wiadomo :grin:
Na pewno jest parę... można by napisać głupot których brakuje mi w Uclanach np.
---informacja o nowych kanałach po ponownym ślepym skanowaniu. Nowości mogły się chociaż podświetlać itp..albo po prostu mogło być info o liczbie nowości, aktualnie muszę sobie zapamiętać ilośc stacji na danej pozycji i potem sprawdzać czy jest ich więcej. :slap:
-- po każdym skanowaniu tuner przechodzi na listę główną, przy całej orbicie satelitów jest to co najmniej upierdliwe za każdym razem wracać na wybraną pozycję orbitalną (listę)
--- Ciekawi mnie też czy ograniczenie sr do 1000 to kwestia softu czy głowicy, próbowałem ręcznie zejść poniżej tej wartości, ale chyba nie ma szans.


Przy okazji dopytam jeszcze o Ustym 4K czy tutaj tak jak w Octagonie blind nie jest w stanie sam znaleźć nowych multistreamów? Trzeba mu je wpisać z palca z podaniem wszystkich danych? Jest to kwestia enigmy (jakieś ograniczenia?) czy specjalny zabieg aby te tunery nie były tak uniwersalne jak Uclany? :smile1: wiadomo może są stworzone dla klientów bardzie multimedialnych nie dx-erów :smile1:
Dzień dobry!

Dziękuję bardzo za pytania i za pozytywną ocenę naszego sprzętu uClan!

Pytania te zadałem naszym inżynierom i programistom.

Zapewniam też, że wszelkie szczegółowe pytania w sprawie sprzętu uClan będziemy kierować do naszego działu technicznego i programistów.
Z tego tez względu będziemy potrzebować odrobinę więcej czasu aby na nich odpowiedzieć.
Dziękuję za zrozumienie i zapraszam do dyskusji oraz do zadawania pytań dotyczących sprzętu uClan!

Pozdrawiam

Edward/Ukland



uClan
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 19 sie 2019, 12:53
Tuner: uClan Ustym PRO 4K
Antena: Antena satelitarna
Konwerter: konwerter
Podziękował: 18 razy
Dostał Podziękowań: 5 razy

Dystrybutor uClan na Polskę - pytajcie o wszystko

#15

Post autor: uClan » 26 sie 2019, 10:54

pkpk pisze:
25 sie 2019, 10:12
:yes: Dodanie podsumowania ile blindscan znalazł nowych programów byłoby bardzo przydatne, jak również dodanie informacji o parametrach transmisji: FEC, standardzie i modulacji. :smile1:
Dziękuję za pytanie!

Przesłałem go do naszego działu technicznego.
Potrzebujemy odrobinę czasu na odpowiedź :-)

Pozdrawiam

Edward/Ukland
Za ten post użytkownik uClan otrzymał podziękowanie od:
pkpk (26 sie 2019, 17:24)



Awatar użytkownika
ddll
Bywalec
Bywalec
Posty: 131
Rejestracja: 18 mar 2018, 10:16
Tuner: Ustym 4K Combo_OTT
Antena: 90cm
Konwerter: Inverto monoblock twin
Podziękował: 3 razy
Dostał Podziękowań: 18 razy

Dystrybutor uClan na Polskę - pytajcie o wszystko

#16

Post autor: ddll » 26 sie 2019, 20:13

Mam Denys H.265. Przydała by się zmiana w oprogramowaniu aby jak raz ustawie kraj, język, to aby tak pozostawało.
Byle co i wciąż trzeba wpisywać język. W WEB np. przydała by się kontynuacja odtwarzania. Mam listę utworów na YT i aby przechodził do odtwarzania następnego na liście.
Tak ogólnie to reszta działa jak trzeba. Super sprzęt.



loocas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1114
Rejestracja: 27 maja 2010, 10:01
Podziękował: 47 razy
Dostał Podziękowań: 46 razy

Dystrybutor uClan na Polskę - pytajcie o wszystko

#17

Post autor: loocas » 27 sie 2019, 13:25

uClan pisze:
24 sie 2019, 12:30
Dziękuję za pytanie.
uClan posiada w swojej ofercie takie urządzenie:

Denys H.265 PRO +

Obsługa T2MI i MULTISTREAM bez parametrów wejściowych oraz z sprzętową obsługą BLINDSCAN! Wszystko w jednym nowym modelu, również teraz z obsługą DOLBY DIGITAL PLUS!
Nowy model odbiornika zawiera wszystkie osiągnięcia bestsellerowego Denisa i jest wykonany z wysokiej jakości materiałów.
Dzięki nowemu Denys H.265 PRO + widzowie mogą w pełni korzystać z możliwości multimedialnych, takich jak portale kinowe, listy odtwarzania IPTV w pamięci, autoupdate IPTV. m3u, Stalker, XTREAM IPTV, YouTube, *** Tube, radio internetowe i in.
H.265 DVB-S2 HD Multistream z silnym tunerem i sprzętowym wyszukiwaniem w ciemno (ślepe skanowanie) uzupełniają produkt. Wbudowany czytnik kart Conax z OSCAM! Oprócz tego zastosowano tutaj specjalny procesor (procesor centralny), z doskonałą obsługą DOLBY DIGITAL + (PLUS)!


Obrazek

Pełny opis na: http://uclan.tv/denys-h-265-pro-2/

Zapytanie o ofertę cenową proszę wysyłać na adres centrali uClan: uclantv@gmail.com
Skoro jesteście dystrybutorem i serwisem uClan w Polsce to dlaczego osoby zainteresowane zakupem tego produktu mają pisać do centrali.
W takim razie jakie jest wasze zadanie/misja na rynku?
Nie możecie sprowadzić kilku sztuk i wstawić do swojego sklepu? Trochę to dziwne. Może znalazłby się jakiś klient na sprzęt z obsługą DD+.
W innym wypadku zwróci się w kierunku rozwiązań bliźniaczej konkurencji. Wiadomo, tunery te nie będą raczej sprzedawać się jak świeże bułki i nie ma co całego kontenera sprowadzać, ale te kila sztuk może się sprzeda.


Mabo 150 (68,5 E - 15 W), Maximum E-85 Multifocus, VU+ UNO 4K, Prof 7301.

Awatar użytkownika
moimzdaniem
DX-er
DX-er
Posty: 965
Rejestracja: 02 sty 2019, 19:48
Tuner: Octagon SX88+ Optima Combo
Antena: Multifach 180, Mabo 150, 120
Konwerter: Ku: Inverto, Televes, C: GCF-2106
Lokalizacja: Kruszwica (52,67*N , 18,32*E)
Podziękował: 127 razy
Dostał Podziękowań: 141 razy

Dystrybutor uClan na Polskę - pytajcie o wszystko

#18

Post autor: moimzdaniem » 27 sie 2019, 13:52

loocas pisze:
27 sie 2019, 13:25
uClan pisze:
24 sie 2019, 12:30
Dziękuję za pytanie.
uClan posiada w swojej ofercie takie urządzenie:

Denys H.265 PRO + .Wszystko w jednym nowym modelu, również teraz z obsługą DOLBY DIGITAL PLUS!
(...)
Oprócz tego zastosowano tutaj specjalny procesor (procesor centralny), z doskonałą obsługą DOLBY DIGITAL + (PLUS)!
(...)
Może znalazłby się jakiś klient na sprzęt z obsługą DD+.
W innym wypadku zwróci się w kierunku rozwiązań bliźniaczej konkurencji.
Toż to aż prosi się o wypuszczenie na rynek w takiej sytuacji Denys H.265 Pro + COMBO ! :yes:


Ku: 93,5*E <-> 30*W => Multifach 180 + IBU Twin (przerobiony) + 24" + AS2000
C: 90*E <-> 27,5*W => Mabo 150 + CGF-2106 + 24" + AP500
60cm - 52*E
Mabo 120 :construction:
Octagon SX88+ Optima Combo, GTMedia V8 Finder Pro Combo.
Pzdr, Mikołaj

uClan
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 19 sie 2019, 12:53
Tuner: uClan Ustym PRO 4K
Antena: Antena satelitarna
Konwerter: konwerter
Podziękował: 18 razy
Dostał Podziękowań: 5 razy

Dystrybutor uClan na Polskę - pytajcie o wszystko

#19

Post autor: uClan » 27 sie 2019, 14:03

ddll pisze:
26 sie 2019, 20:13
Mam Denys H.265. Przydała by się zmiana w oprogramowaniu aby jak raz ustawie kraj, język, to aby tak pozostawało.
Byle co i wciąż trzeba wpisywać język. W WEB np. przydała by się kontynuacja odtwarzania. Mam listę utworów na YT i aby przechodził do odtwarzania następnego na liście.
Tak ogólnie to reszta działa jak trzeba. Super sprzęt.
Dziękuję za pytanie.
Uprzejmie proszę szczegółowy opis problemu z ze zmianą języka przesłać na : kontakt@ukland.pl. Pozostałe pytania skierowane zostały do działu technicznego. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.

Pozdrawiam

Edward/Ukland



tomek6680
Bywalec
Bywalec
Posty: 145
Rejestracja: 21 cze 2014, 11:46
Podziękował: 10 razy
Dostał Podziękowań: 17 razy

Dystrybutor uClan na Polskę - pytajcie o wszystko

#20

Post autor: tomek6680 » 27 sie 2019, 19:50

@uClan
Przydało by się tłumaczenie i uzupełnienie ,tego postu http://westsat.net.ua/showpost.php?p=261930&postcount=1 . Ogólnie brakuje polskich opisów tunerów uClan ,przydały by się też jakieś filmiki na YouTube ( po polsku) ,zwłaszcza takich filmików ,co te tunery mogą oferować polskiemu klientowi (a mogą dużo oferować :) ) . Stalker/Ministra portal (MAC Stalker ) ,to dla wielu ,bardziej skomplikowane niż kod Enigmy,a ten Portal daje sporo możliwości .
Za ten post użytkownik tomek6680 otrzymał podziękowanie od:
uClan (27 sie 2019, 22:42)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Uclan/Ustym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości