Inverto - Triple LNB wycięte

Miejsce tematów, które nadają się wyłącznie do kosza, możliwość przeprowadzenia testów.
Manfred 2
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 10 mar 2014, 13:03
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 1 razy

Inverto - Triple LNB wycięte

#1

Post autor: Manfred 2 » 21 lis 2016, 17:49

Po przeglądnięciu tematów (może mało dokładnie) nie znalazłem innego, w którym nawiązywano by do konwerterów typu triple.
Tu sprawa utknęła już ponad dwa lata temu. Choćby tylko z tego powodu powinienem moją odpowiedź również zacząć od słowa... szkoda.
Autorowi bor@s proponuję wpisać do wyszukiwarki frazę LNB Triple Quad a potem najlepiej przejść do opcji Grafika.
Skoro głównie jest to forum techniczne - satelitarne to temat powinien zaciekawić zainteresowanych bardziej niż np. posty o pogodzie albo te, które niedwuznacznie "zahaczają" o politykę.
Pozdrawiam. M.M.



Awatar użytkownika
Fotodetektor
Ekspert
Ekspert
Posty: 2069
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:13
Tuner: Ultimo 4k
Antena: Televes Q90AL
Konwerter: Unicable II Inverto 32UL40
Podziękował: 184 razy
Dostał Podziękowań: 87 razy

Inverto - Triple LNB monoblok

#2

Post autor: Fotodetektor » 21 lis 2016, 18:09

Kolego @Manfred 2 ważne jest aby brać, ale równie ważne jest też aby coś od siebie dać.
Jeśli temat nie jest wyczerpany to możesz dopisać od siebie kilka słów :book:



Manfred 2
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 10 mar 2014, 13:03
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 1 razy

Inverto - Triple LNB monoblok

#3

Post autor: Manfred 2 » 21 lis 2016, 18:45

@Fotodetektor
Wyjątkowo "błyskawiczna" i ... co najmniej niegrzeczna jest Twoja odpowiedź bo kierowana do kogoś, kto z racji wieku mógłby z pewnością być Twoim dziadkiem.
Takie odpowiedzi na moje posty, nie tylko na tym forum służyły głównie do wciągania mnie w polemiki, mające w konsekwencji skutkować przynajmniej zniechęceniem mnie do dalszego korespondowania.
Twój "przyjacielski" - dla forum - błękitny kolor nie jest tu bez znaczenia. Wielokrotnie przestrzegałem by tacy gorliwcy jak Ty, w konkretnej sprawie odczekali aż pojawią się posty innych użytkowników, którzy ewentualnie zamieszczą swoje uwagi, pytania czy sugestie. Po cóż chwalić się w statystycznej wyliczance, że forum ma już ponad dziesięć tysięcy zarejestrowanych Użytkowników a najwyżej na palcach obu rąk wyliczyć można wąziutką grupkę tych samych osób, którzy właściwie dyskutują tylko pomiędzy sobą.
Jeśli zrobiłem z tej odpowiedzi OT - to tylko dzięki temu, że Ty mnie do tego sprowokowałeś.
Pozdrowionka. M.M.



Awatar użytkownika
Fotodetektor
Ekspert
Ekspert
Posty: 2069
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:13
Tuner: Ultimo 4k
Antena: Televes Q90AL
Konwerter: Unicable II Inverto 32UL40
Podziękował: 184 razy
Dostał Podziękowań: 87 razy

Inverto - Triple LNB monoblok

#4

Post autor: Fotodetektor » 21 lis 2016, 18:54

Nie o wiek tu chodzi a o racje w tej materii .
Jak widzę to nie piszesz na forum po to by pomóc czy uzupełnić wiedzę a tylko po to by komuś coś udowodnić.
Jak nie zauważyłeś to ja założyłem ten temat i mogłeś go rozwinąć-poszerzyć. Twoim jednak zamiarem jest ocena wpisów i dat w danym temacie.

Nie będę z Tobą już polemizował bo jak widzę ruszyły Ciebie moje słowa. Jakby nic nie było na rzezy to byś się tak nie uniósł.
Może warto zaparzyć melisę i odsapnąć troszkę. Złość na świat sama przejdzie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości