Belfer sezon 2

Miejsce tematów, które nadają się wyłącznie do kosza, możliwość przeprowadzenia testów.
zorro
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:31
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Belfer sezon 2

#1

Post autor: zorro » 05 lis 2017, 12:40

Po pierwszych dwóch odcinkach stwierdzam, że większego gniota w tym roku nie oglądałem.Na trzeci odcinek spojrzę wyłącznie z ciekawości, bo może nie zobaczę już więcej żenująco absurdalnych scen jakich było do tej pory wiele. Najbardziej mnie rozbawiła akcja, jak koleś odwrócony tyłem do celu oddaje celny strzał, dzięki podglądowi przez smartfon SONY. Tak się właśnie reklamuje teraz produkty :smile1: Zresztą fajki też doskonale reklamują sobie. Po prostu śmiech na sali, biegają sobie po szkolnych korytarzach i każda scena żenująca jest. Gra aktorów to porażka totalna.Niech się uczą od konkurencji jak robić dobre seriale. W tym roku Wataha HBO nie ma sobie równych, jeśli chodzi o polskie produkcje.



Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Belfer sezon 2

#2

Post autor: Jacek » 05 lis 2017, 12:46

Może TVN chciało ośmieszyć policję tym odcinkiem. Widocznie nowy reżyser miał taką wizję - dobrej zmiany. Również byłem zniesmaczony 2 odcinkiem Belfra.


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości