Sat Club Cup - Typowanie

Liga Typerów forum SATCLUB
pg8731
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 13 lut 2009, 20:22
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Re: Sat Club Cup - Typowanie

#301

Post autor: pg8731 » 05 cze 2009, 15:18

9 pozycja w debiutanckim sezonie, nie jest źle ale ja powiem, że mogło być lepiej przynajmniej o 1-2 pozycje. (Mam nadzieję że to nie był mój pierwszy i za razem ostatni sezon w lidze) Żal mi 2 pechowych porażek w derbach poniesionych różnicą jednej bramki. Podczas tych 17 kolejek pokazałem hard ducha i że potrafię walczyć do końca o jak najwyższą pozycję. Dałem też pstryczka w nos swojemu największemu krytykowi wśród dziennikarzy, który skreślił mnie po 6 kolejkach. To że w kolejnych 11 spotkaniach miałem bilans 8-1-2 to zasług przede wszystkim gry defensywnej mojego zespołu. (Najlepsza obrona w lidze). Sezon pokazał też jakich zawodników należy się pozbyć w okienku transferowym bo zawiedli, zawiodłem również ja w kwest wyboru meczowej 5 trzymając na ławce rezerwowych kilku bardzo wartościowych piłkarzy. W przyszłym sezonie nie mam zamiaru popełnić takich błędów.

Gratuję Mistrzostw, zawodnikom z pozycji 2-3 również. Dzięki wielkie dla wszystkich ekip za grę fair play (chociaż w meczu derbowym przegrany 1-2, mój rywal tuż przed meczem został uprzedzony przez zawodnika który w tej lidze gra od początku i też jest z Łukowa. Zawodnika tego mieliśmy obaj, mój rywal go wymienił... aaa ja mecz zaczynałem z jednym graczem mniej) Poza tym wszystko było w jak największym porządku i z zasadą etyki sportowej :)

Do zobaczenia na boiskach w przyszłym sezonie :)



cornee
Bywalec
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 12 lut 2009, 6:36
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Re: Sat Club Cup - Typowanie

#302

Post autor: cornee » 05 cze 2009, 21:02

Wielkie Dzięki za gratulacje :beer: Nareszcie sie udało - musze przyznac że udany sezon :clap2: Gratuluję wszystkim rywalom, za bardzo miłą zabawę i emocje co weekend :clap: . teraz trzeba jaskos wytrzymac 2 miesiace bez SCC...cieżko :laugh:A poki co KS Żabolekświetuje podwójną(hmm... potrójną?) koroę :thumbsup:


75E-5W Mabo 105, SG 2100,OctagonHD 1028P, Prof 7301, SS2 v.2.3,

Kicha100
nowy
nowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:32
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Re: Sat Club Cup - Typowanie

#303

Post autor: Kicha100 » 07 cze 2009, 13:10

dzięki za grę wszystkim moim rywalom gratulacje chłopakom na podium



Awatar użytkownika
bober7
nowy
nowy
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2009, 18:56
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Sat Club Cup - Typowanie

#304

Post autor: bober7 » 07 cze 2009, 16:07

Dzięki za gre wszystkim i gratulacje dla Zwyciezcy :)



Awatar użytkownika
Humi9
Ekspert
Ekspert
Posty: 2742
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:21
Tuner: Octagon SF 8008 4K
Antena: 1,60 Mabo
Konwerter: Ivacom
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 33 razy

Re: Sat Club Cup - Typowanie

#305

Post autor: Humi9 » 07 cze 2009, 18:10

Gratulacje dla Mistrza :clap:



Awatar użytkownika
Wojtek
Bywalec
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:54
Tuner: Samsung DSB-H370G
Antena: 90
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Re: Sat Club Cup - Typowanie

#306

Post autor: Wojtek » 10 cze 2009, 21:30

Z gratulacjami chciałem się wstrzymać do oficjalnego podsumowania ostatniej kolejki przez organizatora zabawy...ale jak widać się nie doczekałem :confused:
GRATULACJE więc dla mistrza!
Ja osobiście sezon uważam za udany choć nie udało się zdobyć mistrzostwa. W ostatniej kolejce pokonałem mistrza co w tym sezonie nie było łatwym zadaniem. Zadecydowały zgubione punkty ze słabszymi drużynami...do dziś pamiętam przedostatnią kolejkę, jedna bramka więcej i to ja byłbym dziś na szczycie tabeli.
Jeszcze raz gratulacje dla @cornee oraz pozostałych uczestników ligi typerów...nie zapomniałem oczywiście o osobach które podliczają punkty i tworzą stronę internetową z wynikami. Teraz pozostaje czekać na kolejną edycję i na nagrody za tegoroczne miejsca w tabeli...
Pozdrawiam i do zobaczenia za kilka miesięcy.


Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 231
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:18
Tuner: nBox Turbo
Antena: 60
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Re: Sat Club Cup - Typowanie

#307

Post autor: Przemek » 11 cze 2009, 11:58

Gratulacje dla zwycięscy oraz pozostałych typerów. Moją postawę w tym sezonie...przemilczę.
Wiem z dobrze poinformowanych źródeł że już w sierpniu startuje 10 jubileuszowa edycja i mam nadzieje że spotkamy się w komplecie :)
Ze swojej strony dziękuje że odwiedzaliście moją stronę z Wynikami (prawie) Na żywo. Zaglądajcie na "Ligatyperow.u2.pl" postaram się was niebawem zaskoczyć :)
Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Liga Typerów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości