KONCERTY

Awatar użytkownika
Jacek
Ekspert
Ekspert
Posty: 1918
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:54
Tuner: DM800
Antena: Mabo120PM
Konwerter: Invacom
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 25 razy
Dostał Podziękowań: 80 razy
Kontakt:

KONCERTY

#1

Post autor: Jacek » 05 lut 2010, 16:09

Nie wiem jak wy, ale ostatnio zachciało Mi się koncertować - przypomniałem sobie czasy kawalerskie.
Dość długo z tym zwlekałem, nie załapałem się na koncert ELO w Kongresowej, ale co si odwlecze to nie usiecze jak w porzekadle.
Okazja trafiła się 29 stycznia na Torwarze. Co prawda nie był to oryginał ale PINK FLOYD AUSTRALIAN mają oficjalne namaszczenie przez Rogera Watersa.
Największe jak do tej pory show, podczas którego zostaną wykonane utwory pochodzące z „The Wall”, „Wish You Were Here”, „Animals”, „Dark Side of the Moon” oraz inne utwory Pink Floyd!
Na koncercie byłem z młodszym synem. Było zaje..... :band: :vivalabamba:
Koncert trwał 3 godziny z 20 minutową przerwą. Wykonali większość najlepszych utworów Pink Floyd, jak dla mnie zabrakło Money. Bilety kupiłem w ostatnim chyba momencie.
Czy 135zł/osoba stojące na płycie za 3 godzinny show - to dużo - dla ludzi którzy dorastali w tych klimatach chyba descenne :thumbsup: .

W maju szykuje się koncert AC/DC na płycie lotniska BEMOWO i wiecie co chyba się znowu wybiorę. Co prawda bilety na płytę kosztują 190zł.

W marcu z kolei zagości w Polsce na 3 koncertach Andreas Vollenweider ( w Warszawie zagra w Sali Koncertowej )
Sławę temu szwajcarskiemu artyście przyniosła konstrukcja harfy elektroakustycznej oraz kompozycje, którym potrafił nadać niepowtarzalny klimat. Atmosfera jego utworów, szeroka i często nietypowa instrumentacja, eksperymentowanie z dźwiękami stawiają Vollenweidera w panteonie najwybitniejszych twórców muzyki instrumentalnej.
W czerwcu znowu na płycie lotniska zagra METALLICA , chyba nie trzeba przedstawiać tej kapeli. Na ten koncert to się "młodszy" wybierze z kolegami.


''Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...
Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...
Nieważne czy jesteś gazelą, czy lwem od rana musisz zapierdalać..."
PODOBNO:
(Muhammad bin Raschid Al Maktum, szejk Dubaju.)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości