obrotnica czy multifeed

Jeśli masz problemy, chcesz zadać pytania, podzielić się swoimi doświadczeniami, to pisz tutaj. Telewizja satelitarna FORUM.
araset
nowy
nowy
Posty: 21
Rejestracja: 10 gru 2013, 11:53
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 0

obrotnica czy multifeed

#1

Post autor: araset » 29 kwie 2019, 21:51

Cześć. Mam prośbę o poradę. Interesują mnie tenisowe feedy które są na 7E i 10E. Do tej pory miałem antenę 110x120 z paroma konwerterami jako multifeed. Był niestety problem z odbiorem feedów satelity który zezował. Obecnie kupiłem Laminasa ofc 1200 na Olx. Nasuwa się zastosowanie obrotnicy. Interesuje mnie jednak możliwość odbioru i nagrywania feedu i równocześnie transmisji z hotbirda. Jak można to osiągnąć ? Do tej pory nie miałem obrotnicy ale rozumiem, że ona może jednocześnie podawać sygnał jednego satelity ? Czy jedyne wyjście to dwie anteny? Dziękuję.



Awatar użytkownika
Peyu
Moderator
Moderator
Posty: 3882
Rejestracja: 11 lut 2009, 21:09
Tuner: Wiele
Antena: Orbitron 3m MESH
Konwerter: Inverto KU C-band
Lokalizacja: Wielkopolska Leszno
Podziękował: 69 razy
Dostał Podziękowań: 256 razy
Kontakt:

obrotnica czy multifeed

#2

Post autor: Peyu » 29 kwie 2019, 22:48

Przy obrotnicy masz pozycje na której stacjonujesz i tutaj np twin oglądasz jedno nagrywasz drugie. Oczywiście jeśli pozwoli ci na to dekoder. Jeśli chcesz Feeda i hb to opcja zeza pozostaje.



araset
nowy
nowy
Posty: 21
Rejestracja: 10 gru 2013, 11:53
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 0

obrotnica czy multifeed

#3

Post autor: araset » 30 kwie 2019, 13:27

Czyli żeby móc równocześnie oglądać kanały na 2 różnych pozycjach satelitarnych to zostaje zez ? Mam dekoder z dwoma głowicami.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 27 gości