Laminas ofc 1200 i odpowiedni zez

Jeśli masz problemy, chcesz zadać pytania, podzielić się swoimi doświadczeniami, to pisz tutaj. Telewizja satelitarna FORUM.
araset
nowy
nowy
Posty: 21
Rejestracja: 10 gru 2013, 11:53
Podziękował: 1 razy
Dostał Podziękowań: 0

Laminas ofc 1200 i odpowiedni zez

#1

Post autor: araset » 05 sty 2020, 20:25

Witam mam Laminasa jak w tytule( z rurkami) i chciałbym zamontować trzy konwertery. Centralnie na 7E (interesują mnie feedy tenisowe więc to jest priorytet) obok zez 10E (również feedy tylko znacznie rzadziej) no i hotbird najbardziej na prawo bo jest najsilniejszy. Chodzi o uchwyty zez. Laminas oficjalnie ma tylko jeden rodzaj zeza do tej anteny na 2 konwertery z maksymalną odległością 4,5 stopnia. Wymaga to skrócenia jednej z rurek i nawiercenia nowego otworu. Próbowałem tzw. niemieckiego zeza (tego plastikowego czarnego którego można składać z kilku elementów) ale nie zdało to egzaminu. Nie udało mi się złapać sygnału. Jest małe pole manewru tym uchwytem. Znalazłem na aliexpresie taki wynalazek. Mocowanie na rurkę z regulacją góra dół lewo prawo. Może ktoś stosował takie cudo? Albo ma inne rozwiązanie problemu. Obrotnica odpada bo chciałbym mieć możliwość nagrywania z feeda i hotbirda równocześnie. Dziękuję za wszelkie wskazówki.
https://www.aliexpress.com/item/8520581 ... 0e8ebffb0e



ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział dla początkujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości