Rotor AR-303

Na tym forum możesz umieszczać oferty kupna i sprzedaży
Awatar użytkownika
MAXX22-2
nowy
nowy
Posty: 21
Rejestracja: 13 sie 2010, 14:51
Tuner: DM8K
Antena: Multifocus E85+Mabo125
Konwerter: Inverto MultiConnect Black Twin
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 1 razy

Rotor AR-303

#1

Post autor: MAXX22-2 » 07 lip 2014, 19:30

Witam,
jak w temacie,
komplet Rotor ze sterowaniem wraz z łożyskiem oraz masztem 4.5m. i potrójnym odciągiem :construction:
Obrazek
Obrazek

cena 500 pln.

dodam jeszcze:
Antena ATX-107 + wzmacniacz do wyboru LNA/Anprel MC - cena 60+kw.

info pm.

pozdr.
Za ten post użytkownik MAXX22-2 otrzymał podziękowanie od:
Manfred 2 (29 wrz 2016, 14:00)


DM8000-DVB-S/S2/DVB-T-HDD 2Tb +DM800se
MABO125/STAB120-45W-75E/
DVB-T- (Skrzyczne+),Ostrawa,Namestovo-Żilina,Chorągwica

Manfred 2
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 10 mar 2014, 13:03
Podziękował: 2 razy
Dostał Podziękowań: 1 razy

Rotor AR-303

#2

Post autor: Manfred 2 » 20 mar 2015, 10:21

Witaj Kolego MAXX22-2 !
To nieprawda, że Twój post nie doczekał się odpowiedzi. Ty wiesz o tym najlepiej, bo na pewno czytałeś moją odpowiedź z 11 lipca 2014 r. a która była tu jeszcze kilka dni temu. Szkoda, że przed rokiem nie ustosunkowałeś się do niej. Odebrało by to „szansę” zarówno jednemu z gorliwych pomocników Administratora jak i samemu Administratorowi na znalezienie i w tej odpowiedzi pretekstu do bezsensownej formy wyjaśnienia mi przyczyn usunięcia jej do... kosza. Warto zajrzeć do tematu Błędy na forum by zapoznać się z tym o co tak naprawdę ma do mnie pretensje Administrator i dlaczego znów widzi powody aby ostrzegać mnie przed możliwością kolejnego zbanowania. Dość uwłaczające mojej godności jest wytłuszczenie w tych wyjaśnieniach punktu Regulaminu, według którego użycie przeze mnie śląskiej gwary równoznaczne jest ze skrajnym przypadkiem (mojego - !?) analfabetyzmu.
Przytaczam poniżej, słowo w słowo całą treść tej niechętnie widzianej i czytanej gwary śląskiej a która w mojej odpowiedzi na Twój post skierowana była osobiście i wyraźnie do Ciebie.
Witej Karlusie !
A cóż to sie tak chcesz tego pozbyć ? Kajsik sie wykludzosz abo Ci już blank zbrzidła ta naziymno telewizyjo ? A możno zbrzidło Ci już kiereś Forum ? Niy napisołeś nic ło tyj Televesce. Łostawisz sie jom na pamiontka ? Wspominom sie, jak fajnie łodpisywołeś na moje dorady kejżeś jom instalowoł. Potym wszystko wyglondało tak, jak to pokazuje tukej tyn mały łobrozek przi Twojym nick'u.
Pozdrowiom Cie piyknie z Chorzowa.
Wcześniej na innym Forum niejednokrotnie wymienialiśmy się postami napisanymi w tej gwarze i nikomu to nie przeszkadzało.
Widać nie wszędzie gorole umieją się porozumiewać i zgadzać z hanysami.
Ale to już ich problem. Pozdrawiam Cię serdecznie. /M.M./



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości