Zagraniczne karty Pay-TV w Polsce

Dział poświęcony problemom z działaniem sprzętu TV SAT - usterki,naprawy, przeróbki itp.
Awatar użytkownika
inz.Antenowicz
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 581
Rejestracja: 21 lip 2010, 17:26
Tuner: DM7020HD/VU+Duo2
Antena: T90/E85/Triax110
Konwerter: Inverto Black Ultra / Best HQRF202
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 64 razy
Dostał Podziękowań: 34 razy

Zagraniczne karty Pay-TV w Polsce

#1

Post autor: inz.Antenowicz » 01 paź 2015, 20:13

Witam :smile1:

Szukam kogos z Austrii, kto aktywowalby mi karte ORF. Nowa karte ORF i modul CI+ juz posiadam, zakupilem aktywowana na 3 miesiace. Oczywiscie nie ma nic za darmo! :bow: Chetnie sie wymienie na karte szwajcarska SRG-SSR w zamian za aktywacje karty ORF w austryjackim GIS. Aktywacja w GIS jest wazna 5 lat i kosztuje jednorazowo 18euro. W zamian oferuje karte SRG-SSR szwajcarskiego nadawcy publicznego w Viaccess 5.0 na 9 kanalow. Karta kosztuje mnie jednorazowo 80sfr. Karte musze rowniez zarejstrowac w szwajcarskim Billag. Koszty 80sfr pokryje ja. Karta jest dozywotnia. Mozemy sie wiec umowic na wspolnych 5 lat waznosci obydwu kart. Karta szwajcarska dziala w Viacess 5.0 i swieci w czytnikach multicrypt i Cccam 2.3.0. Mozna dokupic modul Smit Viaccess 4.1 w sklepach sat.

Kanaly na karcie SRG-SSR Idee Suisse:
-niemieckojezyczne:
1) SRF1 HD
2) SRF2 HD (swietne filmy po niemiecku oraz w wersji oryginalnej, sport, pilka nozna, liga szwajcarska, CL, UEFA, ME i MS, F1 itd itd)
3) SRF Info HD
4) 3+ (komercyjny kanal szwajcarski z filmami i serialami)
5) 4+ (wkrotce)

-francuskojezyczne:
4) RTS1 HD
5) RTS2 HD (jak SRF2 tylko po francusku, oferta filmowa nie jest ta sama, filmy i seriale rowniez sa w wersji oryginalnej/angielskiej, sport i mecze sierowane na francuski rynek)

-wloskojezyczne:
6) RSI1 HD
7) RSI2 HD (jak RTS2 i SRF2, oryginalna/angielska sciezka dzwiekowa filmow, sport i mecze skierowane na wloskojezyczny rynek)

Prosze o kontakt na PM. A moze ma z Was ktos poprostu rodzine w Austrii? Uczciwosc i satysfakcja z mojej strony gwarantowana! Jestem w stanie pokryc tez te 18euro/80zl w austryiackim GIS. Dostaniecie aktywowana karte szwajcarskiej SRG za free. Pozdrawiam :smile1:
Ostatnio zmieniony 22 lis 2015, 17:18 przez inz.Antenowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Za ten post użytkownik inz.Antenowicz otrzymał podziękowanie od:
donsatelita2015 (02 paź 2015, 13:16)


multifeed: Wavefrontier T90
konwerter: Inverto Black Ultra / Best Germany HD3D / Invacom QDH-031
diseqc: emp-centauri 16/1+1

big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Jest ktos z Austrii? Szukam karte ORF na wymiane za SRG

#2

Post autor: big-apple » 14 paź 2015, 0:12

Karta SRG jest dożywotnia a jak wycofają Viaccess 5.0 i przejdą na 6.0? :sly:


Jak coś to kartke zawsze możesz sprzedac na Ebayu tam ta karta także ORF i Tivusat się doskonale sprzedają pomijam już kartki HD+ edycja 01 i 02 które nie są już ponoć dostępne w officjalnym sklepie online.
Oferta się powiększa i drożeje ale chyba są jakieś ograniczenia w stosunku do SKY nie moga przecież nadawać 20% kanałów SKY i stale coś dodawać.



Awatar użytkownika
inz.Antenowicz
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 581
Rejestracja: 21 lip 2010, 17:26
Tuner: DM7020HD/VU+Duo2
Antena: T90/E85/Triax110
Konwerter: Inverto Black Ultra / Best HQRF202
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 64 razy
Dostał Podziękowań: 34 razy

Jest ktos z Austrii? Szukam karte ORF na wymiane za SRG

#3

Post autor: inz.Antenowicz » 15 paź 2015, 16:30

Ja mam jeszcze karte Viaccess 3.0 i dalej smiga. Viaccess 5.0 tak szybko nie wylacza. To sa najnowsze. Ja ta Viacess 3.0 mam juz chyba 5 lat? Warto dodac, ze przeciez austyjacka karta ORF ma waznosc tylko 5 lat. Sledzilem kilka aukcji. Przecietnie chodza po 310-350euro. Piekielnie drogo! Powariowali! Tam jest bardzo malo kanalow. Ten Puls4 HD to juz mogli dolozyc, bo jest tylko ATV HD.

A kto mi zagwarantuje, ze nie zrobi psikusa i mi ta karte uniewazni? Jak przestaniesz placic GIS (abonament jak za TVP) w Austrii, to karte Ci wylacza. A skad ja wiem, ze po drugiej stronie komputera nie siedzi, jakis Gastarbeiter i za rok wyjedzie z Austrii? 350euro to kawal pieniadza za taki gadzecik..

Tivusat kupilem! Zajefajna ta karta, smiga nawet w czytniku Ferdka 252. SRG tez.. :thumbsup:
W sprawie Tivusat zajrzyj tutaj>>> tivusat-20-000-aktywnych-kart-t1541.html#p193110

Po za tym w Szwajcarii jest jeden problem. Tam jest uczciwosc po szwajcarsku. Teoretycznie moge wziasc takich kart nawet 8! Ale tam trzeba napisac, po co Ci ta karta? Ok, jedna a po co 8? :w00t: Czytalem, ze daja gora 2-3, no i za kazda trzeba zaplacic 60sfr.

W sprawie kart niemieckiej HD+ HD03 i HD04 zajrzyj tutaj>>> swietny-modul-cam-ci-multicrypt-unicam- ... ml#p193458


multifeed: Wavefrontier T90
konwerter: Inverto Black Ultra / Best Germany HD3D / Invacom QDH-031
diseqc: emp-centauri 16/1+1

big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Jest ktos z Austrii? Szukam karte ORF na wymiane za SRG

#4

Post autor: big-apple » 15 paź 2015, 23:46

O modulach CAM nie rozmawiam ja jak mam mieć inne kartki poza Nc+ czy CP to mają siedzieć w czytniku i chce ją dzielić na dom żadnych modułów.

Tivusat ja znam tak jak kiedyś Stream i Tele+ jednak 3/4 Tivusat to fta. SRG? Mam znajomka w Szwajcarii ma Sky Swiss HD+ ORF drogi może dla nas bo to są kraje euro. Emeryci tam zarabiaja więcej niż u nas nauczyciele. U nich są dobre naziemne nie jak u was nawalnica szamba typu ATM POLO TV zapetlona Stopklatka Historia zamiast seriale .



Awatar użytkownika
inz.Antenowicz
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 581
Rejestracja: 21 lip 2010, 17:26
Tuner: DM7020HD/VU+Duo2
Antena: T90/E85/Triax110
Konwerter: Inverto Black Ultra / Best HQRF202
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 64 razy
Dostał Podziękowań: 34 razy

Jest ktos z Austrii? Szukam karte ORF na wymiane za SRG

#5

Post autor: inz.Antenowicz » 16 paź 2015, 1:47

Jak nie lubisz modulkow, to mozesz sobie zawsze kupic Argolisa Smargo z 3 czytnikami kart, bo Ci chyba te dwa czytniki w Twoim VU+ Duo2 nie wystarcza? Tylko od razu uprzedzam, ze na dzien dzisiejszy nie odpalisz karty HD03 i HD04 od niemieckiej HD+ na Oscamie. Tak pisza Niemcy. Tej nowej ORF chyba tez nie? z tad moje zainteresowanie tymi modulami. Pozatym jest programatorek i mozna sobie wgrywac nowe sofciki.. oficjalne i.. alternatywne. :w00t:

http://www.argolis.nl/details.html

I teraz sie powtarzasz, bo na karcie Tivusat sa juz nawet wszystkie kanaly zakodowane, Berlusconi zakodowal teraz kanaly Mediaset na 13°E, takze Italia1, Rete4 i Canale5. Dalem Ci linka, gdybys uwaznie zerknal, to zauwazylbys, ze zrobilem sobie ten trud i wyliczylem wszystkie kanaly z karty, ktore sa kodowane, to dobre 90%, reszta to RAI w SD, dwa muzyczne i Supertennis HD, ktory tez kiedys zakoduja. :sly: Karteczke Tivusat kupujesz raz i ogladasz..

Kanaly w paczce tivusat na satelicie Hotbird 13,0°E:

-kodowane:
1) Rai1 HD
2) Rai2 HD
3) Rai3 HD
4) Rai4
5) Rai5
6) Rai Premium
7) Rai yoyo (dzieciecy)
8) Rai Sport 1HD
9) Italia Uno
10) Rete4
11) Canale5
12) La5
13) La7
14) La7d (dla kobiet)
15) MTV8 (MTV Italia)
16) cielo
17) IRIS
18) Mediaset Italia Due
19) Mediaset Extra
20) Mediaset TGCOM24
21) La Effe
22) Top Crime
23) (Discovery) DMAX (juz zakodowany)
24) (Discovery) RealTime (jeszcze fta)
25) (Discovery) Giallo
25) )Discovery) Focus
26) Boing (Turner, dzieciecy)
27) Cartoonito (Turner, dzieciecy)
28) Deejay TV
29) TV2000

fta:
30) Radio Italia TV
31) RTL 102,5 TV
32) Supertennis HD

Reszte kanalow nie ma na oficjalnej stronie operatora. :no:

HD+ oficjalnie nie ma w Szwajcarii i nie mozna zarejstrowac karty na szwajcarski adres. Sky Germany w Szwajcarii to znikomy biznes, tego nikt nie ma. Tam wszyscy maja kablowke, bo w Sky Germany nie ma szwajcarskiego sportu. W kablu jest nadal Teleclub, takze w IPTV. Teleclub sie na satelicie nie oplacal. Owszem 350euro wywalic na karte ORF na 5 lat to bardzo drogo. Tu jest tylko 7 kanalow: ORF1HD, ORF2HD, ORFIII HD, ORF Sport+ HD, ATVHD, ATV2, Puls4. Szczegolnie dla Niemcow, juz naprawde trzeba byc fanatykiem. :yes: Za 350euro to masz wakacje w Turcji..


multifeed: Wavefrontier T90
konwerter: Inverto Black Ultra / Best Germany HD3D / Invacom QDH-031
diseqc: emp-centauri 16/1+1

davidec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1992
Rejestracja: 20 maja 2012, 18:32
Tuner: 2x VU+ Ultimo 4K, Dreambox 920 UHD, VU+ UNO 4K SE
Antena: Laminas 120
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 127 razy
Dostał Podziękowań: 73 razy

Jest ktos z Austrii? Szukam karte ORF na wymiane za SRG

#6

Post autor: davidec » 16 paź 2015, 21:16

Dziś dostałem z Francji moduł FRANSAT CI+ 1.3. Zainstalowałem go sobie w tv i wszystkie kanały śmigają aż miło :clap2:
Spróbuje odpalić kartę TivuSAT w czytniku VU+ SOLO 4K jak już się pojawi w sprzedaży :smile1:

za kilka niemieckojęzycznych kanałów nie dałbym w życiu 350 euro :slap:


90e - 85e - 80e -75e - 68,5e - 52e - 42e - 39e - 36e - 28,2e - 23,5e - 19,2e - 16e - 13e - 9e - 4,8e - 1,9e - 0,8w - 4w - 5w

Awatar użytkownika
inz.Antenowicz
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 581
Rejestracja: 21 lip 2010, 17:26
Tuner: DM7020HD/VU+Duo2
Antena: T90/E85/Triax110
Konwerter: Inverto Black Ultra / Best HQRF202
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 64 razy
Dostał Podziękowań: 34 razy

Jest ktos z Austrii? Szukam karte ORF na wymiane za SRG

#7

Post autor: inz.Antenowicz » 17 paź 2015, 14:26

Czyli rozumiem, ze zrobisz nam tu troche opisik tego tunerka? Napewno bedzie wiele pytan.. Start sprzedazy Solo 4K 26.10.2015 w Niemczech. Mozna juz zamawiac.. :thumbsup: Ale drogi jest, wypasiona wersja 650euro. Oszaleli..

No a do 4K to trzeba kupic jeszcze wypasiony telewizorek. Dzis te telewizory sa jeszcze niedorobione. Musi byc dobry Scaler HD. Brak wielu przyszlosciowych funkcji, Android, HEVC a co bedzie z OLED 4K? Kupowac teraz LEDa i ten "Curved" Samsunga, ktory moze okazac sie za pare lat poprostu niewypalem..?

Bedac fanatykiem tv sat i mieszkajac w Niemczech, posiadac zbior niemieckojezycznej tv na jednym tunerze sat? Poprostu niezastapione! :w00t:
Karty:
-Sky Germany
-HD+
-ORF
-SRG

Dlatego kupuja Niemcy.. :baby:


multifeed: Wavefrontier T90
konwerter: Inverto Black Ultra / Best Germany HD3D / Invacom QDH-031
diseqc: emp-centauri 16/1+1

davidec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1992
Rejestracja: 20 maja 2012, 18:32
Tuner: 2x VU+ Ultimo 4K, Dreambox 920 UHD, VU+ UNO 4K SE
Antena: Laminas 120
Konwerter: Inverto Black Ultra
Podziękował: 127 razy
Dostał Podziękowań: 73 razy

Jest ktos z Austrii? Szukam karte ORF na wymiane za SRG

#8

Post autor: davidec » 17 paź 2015, 18:44

Tak 26/10 się zbliża :) pewnie że opiszę swoje spostrzeżenia na jego temat ale od razu zaznaczam że ja tym 4K tak się nie podniecałbym.....po to żeby oglądać astra demo channel nie czuje potrzeby wymieniać swój 3letni tv....
Potrzebuje nowy tuner i dlatego go kupię. Bo mi się już te moduły i karty nie mieszczą w starym :grin:


90e - 85e - 80e -75e - 68,5e - 52e - 42e - 39e - 36e - 28,2e - 23,5e - 19,2e - 16e - 13e - 9e - 4,8e - 1,9e - 0,8w - 4w - 5w

big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Jest ktos z Austrii? Szukam karte ORF na wymiane za SRG

#9

Post autor: big-apple » 19 paź 2015, 0:55

Znajomek ma Sky DE w Szwajcarii. Jednak nie wiem czy jest to wydanie Austriackie bo tam tez mozna wykupic abo jednak jest okrojone i tak jak Austriak nie ma tego co ma Niemiec i vis a vis.

HD+ wydanie 03 i 04 tak nie jest publiczne ale juz dziala 03 . Jednak do czasu az 01 i 02 dziala to jest ok . ORF jest parowane i rsa jest znane i dziala a to tez nie jest tanie ale to jest Austria. Niemcy poza Teleclubem maja tez kablowke UM i Kablekiosk.

Ot gałgan Berlusconi wszystko zakodowal no to sobie obadam na dniach.To teraz rozumiem czemu jest taki skok sprzedazy kartek Tivusat.

Zrobiles spis SKY DE HD+ SRG i ORF i kazda kartka w innym systemie :thumbsup: .

@davidec jak nie mieszcza sie kartki to kupujesz tuner by sie miescily a tego nie znasz?


Obrazek

Znam osoby co maja po 8 kart i wszystko w Pre paid.



Awatar użytkownika
inz.Antenowicz
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 581
Rejestracja: 21 lip 2010, 17:26
Tuner: DM7020HD/VU+Duo2
Antena: T90/E85/Triax110
Konwerter: Inverto Black Ultra / Best HQRF202
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 64 razy
Dostał Podziękowań: 34 razy

Jest ktos z Austrii? Szukam karte ORF na wymiane za SRG

#10

Post autor: inz.Antenowicz » 19 paź 2015, 16:33

Niemcy nie maja kablowki Teleclub i Szwajcarzy tez nie. :sly: Teleclub to jest szwajcarski kanal pay-tv premium, jak Canal+ np. W Szwajcarii Cablecom zostal przejety przez UPC i w calym kraju jest tylko jeden operator - UPC-Cablecom.

Berlusconi zakodowal teraz tylko 3 kanaly (Italia1, Rete4, Canale5) a reszta przeciez byla juz kodowana. Zakodowano tez wloski DMAX, ostal tylko Discovery RealTime ale to tez chyba zakoduja? Zostaly tylko Rai1-3 w SD i Supertennis HD. Ciekawe, kiedy zakoduja ten Supertennis? :hmmm: Raczej watpie, aby swiatowy tenis na zywo pokazywac na HotBirdzie za free. Co inne kraje na to powiedza a w szczegolnosci nC+ i Polsat? :smile1:


multifeed: Wavefrontier T90
konwerter: Inverto Black Ultra / Best Germany HD3D / Invacom QDH-031
diseqc: emp-centauri 16/1+1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztat i serwis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość