Liga Mistrzów w Polsacie

Nowości ze świata TV SAT oraz mediów. Forum TV-SAT.
Awatar użytkownika
Roger
Admin
Admin
Posty: 1966
Rejestracja: 11 lut 2009, 20:12
Tuner: nBox
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 173 razy
Dostał Podziękowań: 47 razy
Kontakt:

Liga Mistrzów w Polsacie

#1

Post autor: Roger » 28 kwie 2017, 20:51

Według sportbusiness.com Polsat wygral przetarg na pokazywanie Ligi Mistrzów od sezonu 2018/2019 przebijając ofertę złożoną przez NC+.



sabrex11
nowy
nowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 lis 2010, 10:24
Tuner: PACE PVR, GM9080, Pioneer1530, Philips 6010, 3010
Lokalizacja: 50.804565,19.128141
Podziękował: 0
Dostał Podziękowań: 0

Liga Mistrzów w Polsacie?

#2

Post autor: sabrex11 » 28 kwie 2017, 21:01

cóż... dla niektórych będzie możliwość zrezygnowania z oferty
a dla mnie jest to obojętne, czy będzie czy nie.
trzymam ciągle te wysoko-cenowe pakiety c+ z przyzwyczajenia a już prawie wcale nie oglądam telewizji.
Tam już nie ma co oglądać.



Awatar użytkownika
robsat
DX-er
DX-er
Posty: 1572
Rejestracja: 30 lip 2013, 18:43
Tuner: U2C, Openbox
Antena: Mabo 120 cm, Famaval 115 cm
Konwerter: Inverto/Sharp/Triax/Hisattel Twin
Lokalizacja: PDK
Podziękował: 73 razy
Dostał Podziękowań: 142 razy

Liga Mistrzów w Polsacie?

#3

Post autor: robsat » 28 kwie 2017, 21:18

Mi też to w sumie obojętne ale to dobrze wróży CP na przyszłość .
Możliwe, że wybrane rozgrywki LM będzie pokazywał otwarty Polsat HD lub Super Polsat -jak przetrwa do tego czasu :smile1:


120 cm 90*E< - >30*W
UClan/SX6/AS4K2X
Android/T2-MI/multistream
Ku-Band/C-Band/R/L (Circular)

Awatar użytkownika
jacky-x
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 914
Rejestracja: 11 lut 2009, 22:03
Lokalizacja: Duchowa stolica śl.
Podziękował: 39 razy
Dostał Podziękowań: 60 razy
Kontakt:

Liga Mistrzów w Polsacie?

#4

Post autor: jacky-x » 28 kwie 2017, 21:43

Jak C+ jeszcze nisko upadnie pod względem sportowym? Została tylko liga angielska oraz polska do stracenia i ... nie będzie czym zapełnić czasu antenowego, no są jeszcze powtórki powtórek :thumbsdown: ale jak długo. Pozdr


http://jackysat.atspace.com/
SAT - Ariva 250HD combo / Emme Esse ASC 125 - DG 380 (90E-58W)/ Inverto Black Ultra /
NAZIEMNA - Logarytmiczna
FM - Televes FM circular 1201

big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie?

#5

Post autor: big-apple » 29 kwie 2017, 0:00

jacky-x pisze:Jak C+ jeszcze nisko upadnie pod względem sportowym? Została tylko liga angielska oraz polska do stracenia i ... nie będzie czym zapełnić czasu antenowego, no są jeszcze powtórki powtórek :thumbsdown: ale jak długo. Pozdr
Sami sobie są winni. Ja np nie moge już słuchać Smokowskiego . Gość jest niereformowalny. Przerywa każdemu stale sie wtrąca śmieje się na siłe z byle pierdółki czy takie coś kiedyś widziałeś w studio Polsatu?
Ja jedynie Borka nie lubie reszty moge posłuchać.

Polityka cenowa szefostwa NC+. Od czasu fuzji jest coraz gorzej i gorzej i gorzej. Ja jeszcze w sierpniu zacząłem się mocno zastanawiać co tu robić jak się Eleven pojawiło w Polsacie jednak jak się pojawiły w Nc+ dodatkowe kanały typu Viasat i Polsat Food których jak się okazało później i tak prawie nie dotykałem no to się uspokoiło.

Jednak Liga Mistrzów zmienia postać rzeczy. Mają Polsat Sport i Sport Extra oraz Sport News w HD . Na kanale otwartym Polsat HD oraz kto wie Super Polsat HD na którym także były mecze także moga pokazywać LM. Czyli mają 5 kanałów HD na których moga pokać mecze live.

NC+ maniakalnie promowała główny Canal+ na którym były mecz. Czyli komentatorzy z C+ zostanie im Extraklapa i Angielska no i Copa Del Rey.

Ja teraz już nie bardzo wiem co robić jak mi się umowa skończy.

Co do samej Ligi Polskiej prawa to jeszcze daleko do końca ale nie zdziwie sie jak ktoś im to sprzątnie.

Ciekawe co zrobią z NBA .

Jest jeszcze Liga Europejska przecież.



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie?

#6

Post autor: big-apple » 29 kwie 2017, 0:01

robsat pisze:Mi też to w sumie obojętne ale to dobrze wróży CP na przyszłość .
Możliwe, że wybrane rozgrywki LM będzie pokazywał otwarty Polsat HD lub Super Polsat -jak przetrwa do tego czasu :smile1:
Gdzieś ktoś coś mówił iż Polsat chce zmienić kierunek i zacząć być nadawcą Premium. No to LM tym produktem jest.



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#7

Post autor: jackob42 » 29 kwie 2017, 10:19

Jeszcze niech to pokażą w przyzwoitej jakości i z przyzwoitym komentarzem.Bo bitrate na poziomie 6-7 mega to mogą sobie w buty wsadzić i do tego komentowanie przez Hajty czy Kołtonie.Wcisna to w drogie pakiety lub kanały dodatkowo płatne.W NC+ pakiet podstawa +8C+ za 25 zł i była z piłki LM,LE,Ekstraklasa i angielska.Dodatkowo nawet taki Eleven jest tańszy w NC+ niz CP o dodawaniu opcji dodatkowych u jednego i drugiego operatora nie wspomnę.Ja za taki odpowiednik Extra+8C+Eleven płacę 63 zł co za to cene dostanę w CP?



big-apple
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1569
Rejestracja: 09 sty 2011, 15:22
Tuner: SOLO 4k
Antena: 94cm USASL
Konwerter: inverto premium
Podziękował: 13 razy
Dostał Podziękowań: 27 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#8

Post autor: big-apple » 30 kwie 2017, 0:57

Dodatkowo płatna Liga Mistrzów jest wszedzie już prawie tyle że to operator decyduje.

BT Sport w UK 25 funtów . Wydali jakieś 1,1 miliarda

W Hiszpanii Bein Sport . Tyle że tam mają Lige także na Bein także a 1 meczyk na byłym Canal+ a teraz to jest Movistar+.

We Włoszech Sky nie ma .

We Francji także Bein.

Polsat przecież ma koncensje na Polsat Sport 2 i 3HD więc wygląda na to że te kanały wrócą na stałe od września 2018.
Poza tym będzie wielkie promowanie Smartdom+ Liga Mistrzów.
Solorz chyba spłacił lub kończy spłacać kredyt na LTE i teraz ma kapustki dużo to wykorzystał.
Niby prawa na 3 lata .
Tymczasem Eleven także za rok kończą się prawa na La Lige


Oj będzie się działo jesienią 2018.



Awatar użytkownika
moons
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1696
Rejestracja: 05 sty 2011, 22:12
Tuner: GigaBlue Quad Plus
Antena: Triax 115
Konwerter: Fte
Lokalizacja: Hajnówka
Podziękował: 5 razy
Dostał Podziękowań: 114 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#9

Post autor: moons » 30 kwie 2017, 11:04

Polsat musiał coś w końcu kupić nawet przepłacając, bo mając chyba nawet chyba jakiś pakiet sportowy i nie mając kompletnie nic w swojej ofercie ze sportu to porażka. Bo liga rosyjska, ukraińska czy holenderska to raczej żadna oferta a jedynie uzupełnienie najważniejszych lig. Wystarczy zerknąć w rozkład programów polsatsport, pustki pustki i same powtórki. I tu nie chodzi tylko o piłkę ale i inne dyscypliny.
Z jednej strony szkoda bo jednak jakość przekazu w nc+ jest lepsza niż w polsacie i to bezapelacyjnie. Moim zdaniem polsat nie powinien mieć prawa do żadnego znaczka HD.
A ceny pakietów też się pewnie ruszą i w polsacie i nc+ sami abonenci to wymuszą. Tak odbiegając trochę od tematu to w polscie nie długo pewnie też i odbiór śmieci będzie można wykupić w smart dom :smile1:
Pozdrawiam



jackob42
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 584
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:18
Podziękował: 6 razy
Dostał Podziękowań: 7 razy

Liga Mistrzów w Polsacie

#10

Post autor: jackob42 » 30 kwie 2017, 13:55

big-apple pisze:Dodatkowo płatna Liga Mistrzów jest wszedzie już prawie tyle że to operator decyduje.

BT Sport w UK 25 funtów . Wydali jakieś 1,1 miliarda

W Hiszpanii Bein Sport . Tyle że tam mają Lige także na Bein także a 1 meczyk na byłym Canal+ a teraz to jest Movistar+.

We Włoszech Sky nie ma .

We Francji także Bein.

Polsat przecież ma koncensje na Polsat Sport 2 i 3HD więc wygląda na to że te kanały wrócą na stałe od września 2018.
Poza tym będzie wielkie promowanie Smartdom+ Liga Mistrzów.
Solorz chyba spłacił lub kończy spłacać kredyt na LTE i teraz ma kapustki dużo to wykorzystał.
Niby prawa na 3 lata .
Tymczasem Eleven także za rok kończą się prawa na La Lige


Oj będzie się działo jesienią 2018.
Nie jest tak żle są kanały i fta które pokazuja LM nawet w 4k nadaje jakis tam turecki.Nie wiem czy przypadkiem na Białorusi LM nie jest na kanałach ogólnodostępnych.W innych to raczej poszczególne mecze.LM pokazuje tania platforma z Ukrainy Xtra czy jakos tak jak i tani Tivusat.Ale do 2018 i tam moż się wiele zmienić.A Eleven to większość praw sie kończy do 2018 roku.To że Solorz ma katustki to wiadomo ale czy abonenci CP mają ochotę głębiej sięgnąć do kieszeni?Mowi sie że te prawa do wydatek jakieś 80-100 milionów Euro więc trudno liczyć że będą to pokazywać w PS i PSE gdzie kanały te stały może mieć za 5 zł.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości TV SAT i Medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości